wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

سلام باعرض تبریک سال تحصیلی جدیدو تشکرازمدیرکل محترم آموزش وپرورش خراسان جنوبی که همیشه یاوروهمراه فرهنگیان بوده استدعاداریم درموردپرداخت کمک هزینه ازدواج ویافوت فرزندان فرهنگی گرچه مبلغ ناچیزی هست درتمام ادارات بعدازیک ماه قابل پرداخت میباشدمتاسفانه درآموزش وپرورش بیش ازسه سال گذشته هنوزهم خبری نیست. یک بازنشسته

تنها پیشرفتی که تو بیرجند قابل ملاحظه هست ایجاد سرعت گیر های بزرگ و غیر استاندارد هست. شما که علاقه دارین به آسفالت ریختن دارین خب حداقل اون چاله های وسط خیابان رو هم پر کنین. همین فلکه معصومیه که سرعت گیر بزرگ گذاشت از فلکه معصومیه به طرف چهار انقلاب اصلا اسفالتش مناسب جاده نیست مخصوصا لاین وسط.. وقتی وارد لاین وسط میشی انگار سوار ترن هوای شدی… خواهش میکنم اونجا رو درست کنین نه فقط سرعت گیر بزارین

باسلام نصب تابلوی راهنما در محور رکات تا عیلکی از ضروریات میباشدبخصوص سه راهی خلیلان که به سمت دوشهرستان خوسف وبیرجندمسیرواضح نبوده وباعث ایجادچندین مورد سردرگمی مردم شده است
لطفا پیگیری شود

با سلام فلسفه وجودی برخی از ادارات کل واقعاً چیه آیا واقعاً نیاز به اداره کل ……. داریم اولویت ها فراموش شده است

wfn_ads

۱۴۴ برنامه در اجرای طرح ملی تابستانه با ورزش در استان/ تابستان جذاب ، خانواده فعال/ اجرای جام خوشه چین ویژه روستائیان

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / مدیرکل ورزش و جوانان استان از اجرای طرح ملی تابستانه با ورزش در استان خبر داد و گفت: در قالب این طرح ۱۴۴ برنامه اجرایی می شود که این برنامه ها به نام تابستان جذاب و خانواده فعال می باشد. مهران سرپرست روز گذشته در جلسه هماهنگی طرح ملی تابستانه با ورزش با رؤسای هیئت های ورزشی گفت: این برنامه باید در تمام شهرستان ها و با حضور حداکثری مردم برگزار شود و کیفیت این برنامه ها برای ما اهمیت دارد. به گفتۀ وی اطلاع رسانی، اجرای طرح با کیفیت بالا و ارائه گزارش هفتگی باید در دستور کار شهرستان ها باشد. وی اعلام کرد: همچنین به شهرستانی که در طرح ملی تابستانه با ورزش و جام خوشه چین برتر شود ۳ تا ۴ میلیون تومان هزینه سفر پرداخت می کنیم.
جام خوشه چین با محوریت روستاها
مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین به طرح ملی دیگر که با نام جام خوشه چین معرفی شده است اشاره کرد و گفت: این طرح با محوریت روستاها در کشور و استان در حال اجرا می باشد. سرپرست با بیان اینکه تیم منتخب استان به مسابقات منطقه ای و بعد از آن کشوری راه خواهد یافت، تصریح کرد: این برنامه در ۶ رشته برای بانوان و ۶رشته برای آقایان می باشد. وی تأکید کرد: تمام ورزشکاران شرکت کننده در این طرح باید از بین روستائیان و عشایر باشند و اینگونه نباشد که از همان ورزشکاران همیشگی خود که حتی روستایی هم نیستند رؤسای شهرستان ها استفاده کنند. به گفتۀ وی باید جوانان روستایی واقعی در این طرح شرکت کنند.
میزبانی مسابقات جام خوشه چین شرق کشور
مدیرکل ورزش و جوانان عنوان کرد: همچنین خراسان جنوبی میزبان مسابقات منطقه ای شرق کشور می باشد و حدود ۵۰۰ نفر از ۶ استان کشور به خراسان جنوبی می آیند. سرپرست تأکید کرد: از این پس در میزبانی ها باید شهرستان ها فعال شوند و میزبانی ها از مرکز استان تنها نباشد و از این به بعد هر شهرستان باید میزبان یک برنامه استانی یا ملی و منطقه ای باشد.
وی تصریح کرد: در همین راستا مسابقات جام خوشه چین استان را در دو شهرستان برگزار می کنیم که مسابقات استانی آقایان در شهرستان خوسف و بانوان در بیرجند خواهد بود. به گفتۀ وی همچنین میزبانی مسابقات جام خوشه چین شرق کشور در قسمت آقایان باید در قاین و بخش بانوان در شهرستان سرایان برگزار شود.
برپایی ۱۲ ایستگاه در طرح ملی تابستانه با ورزش
معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان هم در این جلسه عنوان کرد: اجرای طرح ملی تابستانه با ورزش به دستور وزیر ورزش و جوانان به استان ها ابلاغ شده است. مهران پور با بیان اینکه ۱۲ ایستگاه در تمام ۱۱ شهرستان باید برپا شود، تصریح کرد: باید در روزهای پنج شنبه یا جمعه در فضایی باز و بوستان و پارک، برنامه های متنوعی را اجرایی کنند. وی افزود: جامعه هدف این طرح بیشتر رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان می باشد و در مرکز استان هم باید پنج شنبه و جمعه برنامه داشته باشند.
برنامه های شاد و متنوع
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی اداره کل ورزش و جوانان استان هم با بیان اینکه طرح تابستانه با ورزش در ۲۳ استان کشور برگزار می شود، گفت: این طرح طی ۱۲ هفته در آخر هفته ها باید اجرایی شود. صالحه غلامی تأکید کرد: برنامه های اجرایی باید به صورت گردشی در تمام نقاط شهر باشد، از جنوب و شمال کامل اجرایی شود و روز و ساعت آن نباید تغییری داشته باشد چرا که نماینده های وزارت ورزش برای بازدید خواهند آمد. وی خاطر نشان کرد: در این طرح سه هیئت ورزش های همگانی، هیئت پزشکی ورزشی و هیئت ورزش های روستایی و بومی و محلی ثابت حضور خواهند داشت و باقی هیئت ها که جنبه عمومی و همگانی در ورزش آنها باشد در این طرح هستند. به گفتۀ وی ۱۲ ایستگاه هم تشکیل می شود هر ایستگاه برای یک کار خاص است که از جمله آن می توان به ایستگاه های کودکان، سمن هایی که در حوزه ورزش های همگانی کار می کنند، حامیان مالی، آموزش ورزش ها، پایش سلامت و ساختار قامتی اشاره کرد و باقی ایستگاه ها هم به هیئت های مختلف که در طرح هستند برای اجرای برنامه های شاد و متنوع داده می شود. صالحی تأکید کرد: در کنار این ایستگاه ها می توان برنامه های شاد و آموزشی برای خانواده ها برگزار کرد تا بتوانیم شهرستان برتر را انتخاب کنیم و در کل به عنوان استان برتر در کشور انتخاب شویم.

به دنبال پیوست فرهنگی باشیم
رئیس هیئت پزشکی ورزشی هم در این جلسه گفت: با توجه به اینکه از جامعه سنتی به سرعت وارد جامعه مدرنیته شده ایم و زیرساخت های آن فراهم نبوده است باید با ورزش به دنبال پر کردن این خلأها و سرگشتگی ها باشیم. به گفتۀ خامسان به همین دلیل باید تمام هیئت ها و مسئولان ورزشی با همدلی به دنبال چنین برنامه هایی باشند که باعث پیوست فرهنگی و اجتماعی می شود. کاظمی، مسئول تربیت بدنی شهرداری بیرجند هم گفت: شهرداری آمادگی کامل دارد در حوزه برگزاری رویدادهای ورزشی در اماکن عمومی همکاری داشته باشد. به گفتۀ وی هر هیئتی که طرح ارائه کند با همکاری هم آن برنامه را برگزار می کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور