wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۱۵۷
  • ۵۴۸
  • ۵,۱۶۴
  • ۲۵,۹۴۳
  • ۲۲۱,۰۰۱

یادداشت: مدیریتِ زمان، ضرورتِ موفقیت در زمین!

امروز خراسان جنوبی – زنگویی zangoei@birjandtoday.ir / انسان اگر به تسلط برخویش نرسد، شرایط بر او مسلط خواهد شد و خود و عوارض خود را به او تحمیل خواهد کرد. اگر بر “جسم” خود مسلط نباشد، بیماری ها بر او مستولی خواهد شد و او را در مدار کاهندگی، چنان خواهد تراشید که توان برخاستن نداشته باشد چه رسد که بخواهد پی خواسته ها برای زندگی مطلوب برخیزد و تلاش کند. با جسم قوی است که می توانیم به هدف برسیم. نیکو و سنجیده توجه مان می دهد حکیمِ سخن، ابوالقاسم فردوسی، به ضرورت تقویت و تسلط بر جسم که؛
ز نیرو بود مرد را راستی
ز سستی، کژی آید و کاستی
ما برای این که به سستی و کژی و کژتابی و حتی کژ فهمی نیفتیم، باید به سلامت بدن و مدیریت جسم توجه داشته باشیم که نشان عقل سالم را هم در بدنِ سالم داده اند و برای رسیدن به دومی، توجه به اولی، ضرورت دارد. “تسلط بر هیجانات” و به ویژه خشم هم ضرورتِ زیست جمعی است که از مرز آن خارج شدن، افتادن در ورطه های هولناک را در پی دارد. “تسلط بر دخل و خرج” هم برای تنظیم زندگی و روابط آن یک باید موکد است و از این سه که بگذریم به یک بایستگی مهم دیگر خواهیم رسید به نامِ ” تسلط بر زمان” با مدیریت وقت است که می توانیم بر هرز رفتن توان و انرژی مان، راه ببندیم و زمینه فعالیت در نقشه راه موفقیت را فراهم سازیم. این یک تجربه روشن در جهان است چه در ساحت ملی ، جمعی و فردی و هر فرد و جمع و ملتی به توفیق رسیده است که در مهندسی وقت، موفقیت را تجربه کرده است. به واقع، مدیریت زمان، جلو افتادن از برنامه ها، پیگیری کارها و به موقع عمل کردن را در پی دارد. توجه به این نکته درون دینی هم ما را به ضرورت توجه به مدیریت زمان واقف خواهد کرد که ما برای هر زمان، امامی داریم که مدیریت کلان زمان و زمین را در اختیار دارد. با توجه به این حقیقت، اصلا پذیرفتنی نیست که باورمندانِ امامت، به زمان، چنان بی توجهی کنند که دیگران زمین را از زیر پای مان بیرون بکشند. بررسی شرایط کشور در نظام ظالم جهانی نشان می دهد که بیگانگان می خواهند با مدیریت ما در زمین بازی خود، زمان مان را به شیبِ هرز بکشانند تا حتی اگر امروز بر مدار مقاومت هستیم، فردا، دست هامان به تسلیم، بالا برود. این درد را امروز باید چاره کرد تا فرداهایی که می آید، ثمره این استقامت، نتیجه ای معکوسِ خواست دشمن باشد. دست ما که بالا می رود، نه نشان تسلیم بلکه نماد تسلط باشد بعد از این که با عمل به قاعده فقهی- حقوقیِ “نفی سبیل”، سلطه اهریمنی مستکبران را شکستیم و با “تسلط بر زمان”، زمینه های تعالی ملی را فراهم کردیم.این تسلط در حوزه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی و اصلا در همه شئون زندگی باید مورد اهتمام باشد تا به نتیجه موفق، منتهی شود و ما را در آغازی مبارک و پر بازده، ذیل اندیشهِ امامتِ زمان، قرار دهد….

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 2 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور