wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۱۲۱
  • ۵۴۸
  • ۵,۱۲۸
  • ۲۵,۹۰۷
  • ۲۲۰,۹۶۵

یادداشت: دوست ۵۴ ساله‌ای که ازبین ما رفت…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / وقتی خانواده رفوگران در سال ۱۳۴۳ و در تیمچه بازار امین الملک مستقر شد تا ضمن تجارت لوازم التحریر که به تحریریان معروفشان کرده بود به فکر ورود نوع جدیدی از ابزار نوشتن باشند که نه چون مداد نیاز به تراشیدن مکرر و شکستن نوک اش باشد و نه چون خودنویس دائم نیازمند پرکردن مخزن جوهرش باشد که ابزاری اشرافی نیز بود و نه چون قلم فرانسه با نوکی فلزی نیاز دائم به مرکب ولیقه نداشته باشد … و اینگونه شد که پس از کش و قوس های فراوان و سرمایه گذاری‌های اولیه اولین تولید خودکاری بنام بیک در کشور آغاز شد، خودکاری که مغزی‌اش پر از جوهر فشرده می‌شد و به راحتی ودر همه جا و همه مردم مورد استفاده قرار گرفت و در کوتاه مدتی باور نکردنی تا اقصی نقاط و روستاهای دور افتاده نیز حضور یافت…!
خودکار بیک نه فقط ابزاری بود برای نوشتن حجم سنگین مشق های خسته کننده شب که برای عاشقانه نویسی و انشای رأی قضات و امضای احکام مدیریتی و عریضه نویسی نیز یار جیب و کیف همگان بود…! عمر این کارخانه که برای ده ها و صدها میلیون نفر در طول چند نسل جزو خانوار جدانشدنی ایرانی قرار گرفته بود در ابتدای بهار امسال به سرآمد و برای همیشه از نوشتن باز ایستاد، خودکار بیک مُرد …! خودکار بیک را نتوانستیم و یا نخواستیم که رنگ و بوی سیاسی برایش قائل شویم، هرچند در کشورما حتی مویز هم رنگ سیاسی دارد! خودکار بیک برای تمامی مردم این سرزمین از پیر وجوان و زن و مردش یک نوستالژی ارزشمند است با کلاهک آبی و قرمز و سیاه و سبز رنگش و گاه پس دادن جوهرهایش و خوش نشینی برسر جیب پیراهن و یا جیب بغل کت و درون دنیای شلوغ کیف بچه‌ها …
خودکار بیک در دنیای فرهنگ معاصر کشورمان جایگاهی بیاد ماندنی و غیر قابل انکار و فراموشی دارد، حداقل می‌توان از او به نیکی یاد کرد. خاطره‌اش را همواره زنده نگاه داشت، در این آشفته بازار تکثر انواع خودکارهای لوکس و با برندهای گردن کلفت کسی نفهمید که این یار قدیمی در ابتدای بهار امسال آخرین نفس های ماندگارش را کشید و برای همیشه از نوشتن بازماند، یادش را گرامی بداریم، برای اویی که برایمان نوشت، از غم ها و شادی ها و شکست ها و پیروزی ها … بیک در بهاری پر باران به پاییزی ناخواسته تن داد …!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور