wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست0

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

wfn_ads

چند خبر ورزشی خراسان جنوبی

کسب 5 مقام کشوری توسط کودکان با نیازهای ویژه استان
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دانش آموزان با نیازهای ویژه استان موفق به کسب 5 مقام اول تا سوم کشور در بیستمین جشنواره مسابقات فرهنگی- هنری و ورزشی شدند.

محمد علی واقعی با بیان این خبر اظهار کرد: در بیستمین دوره مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه ی کشور، دانش آموزان استان  در رشته های احکام، بوچیا ، دوومیدانی و پرش طول درخشیدند.

وی با اشاره به کسب مقام اول کشور توسط زهرا زنگوئی دانش آموز  پایه هشتم از مرکز شکوه در رشته احکام، تصریح کرد: ساناز امیرآبادی زاده دانش آموز پایه نهم این مرکز نیز موفق به کسب رتبه سوم کشور در این رشته شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از کسب مقام دوم کشور در رشته بوچیا کلاس (bc2)توسط دانش آموز حسن آردی از مرکز پویا خبر داد و افزود: در رشته دومیدانی،  ماده 800 متر نیز فاطمه حسن پوراز مرکز فردین فرزین، حائز رتبه سوم کشور شد.

واقعی با بیان این که این مسابقات با حضور 1800 دانش آموز دختر وپسر از تاریخ 14 لغایت 18 مردادماه در بخش پسران و 19 الی 23 مردادماه در بخش دختران در تهران برگزارشده است، ادامه داد: در رشته دومیدانی؛ ماده پرش طول نیز نرگس تخم گر از مرکز شکوه موفق به کسب رتبه سوم کشور شد.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سربلندی دانش آموزان بانیازویژه درعرصه های علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری مایه افتخار و مباهات استان دانست و ابراز داشت: آموزش و پرورش استثنایی استان بر اساس سند تحول، با به کار گرفتن همه امکانات مادی و معنوی برای پیشرفت دانش آموزان با نیازهای ویژه تلاش می کند تا این عزیزان بتوانند به عنوان شهروندانی با نشاط؛ کارآمد و موثر در جامعه موثر واقع شوند.

زمان برگزاری مرحله استانی و منطقه ای مسابقات ورزشی روستاییان و عشایر  در خراسان جنوبی اعلام شد

زمان برگزاری مرحله استانی و منطقه ای جام خوشه چین در خراسان جنوبی اعلام شد

محمدرضا مهران پور، معاون توسعه ورزش استان گفت: مرحله استانی مسابقات ورزشی روستائیان و عشایر استان (جام خوشه چین) در تاریخ های 7،6و8 شهریور همزمان با فرا رسیدن هفته دولت به میزبانی شهرستان های خوسف و بیرجند به ترتیب در گروه آقایان و بانوان به کار خود پایان خواهد داد.

وی ادامه داد: مرحله منطقه ای این مسابقات نیز به مناسبت گرامیداشت ایام آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) در تاریخ های 16،15و17 آبان ماه به میزبانی شهرستان های سرایان و قاین و با حضور 5 استان سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، خراسان رضوی و خراسان شمالی با حضور بیش از 500 ورزشکار برگزار خواهد شد.
گفتنی است جام خوشه چین با محوریت روستائیان و عشایر در 6 رشته ورزشی فوتبال،والیبال، طناب کشی، چوب کشی، هفت سنگ و دومیدانی در رده های سنی نوجوانان و جوانان به عنوان یکی از مهمترین اقدامات حوزه ورزش در راستای پویایی هرچه بیشتر جوانان روستا و عشایر در کشور محسوب می شود.

درخشش کاراته کای نونهال باغشهر اسلامیه فردوس در رقابتهای بین المللی

درخشش کاراته کای نونهال باغشهر اسلامیه فردوس در رقابتهای بین المللی

امیرمحمد داوطلب میرزایی ،کاراته کای نونهال باغشهر اسلامیه شهرستان فردوس در رقابت های بین المللی صاحب عنوان نایب قهرمانی شد.

رقابتهای بین المللی کیوکوشین کاراته سبک ساکاموتو با حضور نمایندگانی از کشورهای ایران، افغانستان، ترکیه،ژاپن، آذربایجان، عراق، پاکستان و گرجستان به میزبانی استان مازندران و در شهرستان فریدون کنار برگزار شد.
امیر محمد داوطلب میرزایی، کاراته کای نونهال شایسته باغشهر اسلامیه که در قالب تیم کاراته باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اسلامیه به مربیگری ناصر نجفیان و به نمایندگی از خراسان جنوبی در این رقابت ها شرکت کرده بود، با درخشش و غلبه بر حریفان خود موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات شد.
گالری

 

 

 

کسب 9 مدال ارزشمند توسط کاراته کاهای فردوسی در رقابت های آسیایی

کسب 9 مدال ارزشمند توسط کاراته کاهای فردوسی در رقابت های آسیایی

کاراته کاهای شایسته شهرستان فردوس با حضور قدرتمند خود در رقابت های قهرمانی آسیا 9 مدال با ارزش کسب کردند.

در این ماراتن آسیایی بیش از 900 شرکت کننده از سراسر کشور و نماینده هایی از کشورهای عراق، افغانستان، نپال، آذربایجان و پاکستان در تمامی رده های سنی و در دو قسمت کاتا و کومیته با یکدیگر به رقابت پرداختند.
کاروان 19 نفره کاراته شهرستان فردوس که با همکاری هیأت کاراته شهرستان و حمایت مالی بیمه دانا نمایندگی متولی حبیبی به عنوان نماینده شایسته خراسان جنوبی در این رقابت ها شرکت کرده بود با درخشش و حضور قدرتمند خود توانست 3 مدال طلا، یک نقره و 5 مدال برنز بدست آورد.
در این دوره از مسابقات محمد مهدی اسدی، متین علیزاده و محمد عارف نویدی مدال طلا را برگردن آویختند، محمد فاضل نویدی مدال نقره گرفت، یوسف رضاخانی، امیرحسین نرگسی، مهیار رضایی، سامان سردشتیان و مصطفی ارجمند مدال برنز را کسب کردند.
گفتنی است مهدی عرب مربیگری تیم هیأت کاراته شهرستان فردوس را در این رقابت ها بر عهده داشت.
گالری

 

 

 

 

دختران والیبالیست خراسان جنوبی از سد تیم بوشهر گذشتند

رئیس هیأت  والیبال خراسان‌جنوبی گفت: در مسابقات قهرمانی والیبال دختران جوان کشور بلندقامتان استان بر تیم بوشهر غلبه کردند.

گذر بانوان بلندقامت خراسان‌جنوبی از سد بوشهر

عبدالحسین ملکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: در مسابقات قهرمانی والیبال دختران جوان کشور بلندقامتان خراسان‌جنوبی شگفتی‌ساز شدند.

وی افزود: در این ماراتن ملی ۲۴ تیم دسته‌های یک، دو و سه استان‌های کشور به میزبانی زنجان هماورد یکدیگر می‌شوند.

رئیس هیأت والیبال خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در نخستین روز از مسابقات قهرمانی والیبال دختران جوان کشور بلندقامتان استان در مقابل تیم خوزستان به میدان رفت که با نتیجه ۳ بر ۲ حریف را شکست داد.

ملکی یادآور شد: در دومین روز از این رویداد ورزش ملی بلندقامتان خراسان‌جنوبی به مصاف بانوان والیبالیست خراسان‌شمالی رفتند که با نتیجه ۳ بر صفر تیم حریف را شکست دادند.

وی خاطرنشان کرد: در سومین روز از مسابقات قهرمانی دسته سه والیبال دختران جوان کشور تیم خراسان‌جنوبی مقابل بوشهر صف‌آرایی کرد که با پیروزی ۳ بر ۱ راهی رخت‌کن شد.

رئیس هیأت والیبال خراسان‌جنوبی گفت: در دسته سه این دوره از رقابت‌ها ۱۰ تیم حضور دارند که بانوان بلندقامت خراسان‌جنوبی در گروه(الف) مسابقات به مصاف تیم‌های زنجان، خراسان‌شمالی، خوزستان و بوشهر می‌رود که با سه پیروزی ارزشمند در صدر گروه قرار دارد.

ملکی ادامه داد: زهرا الوندی، نادیا نخعی، ساتکین زجاجی، حانیه چهکندی‌نژاد، آیدا کلنگی‌خواه فاطمه عرب زاده، محدثه ذاکری، مهسا میربرون، الهه ایمان‌طلب، شایسته شریف‌زاده، ریحانه فروتن، نسرین هادی‌نیا، زهرا روح‌بخش، ساجده بیضایی با مربیگری و سرپرستی زینب کهنسال، مرضیه مهدی‌پور و بی‌بی‌زهره فاطمی اعضای تیم والیبال خراسان‌جنوبی در این مسابقات هستند.

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور