نظر سنجی

نظر شما در موردسایت جدید روزنامه امروز خراسان جنوبی چیست؟

wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام،چراشهرداری فکری برای پیاده روهاوجوب های خیابان ۱۷شهریوروبافت فرسوده برنمی دارد.تاکی شاهدمحرومیت وکم توجهی مسؤلین بایدباشیم.

باسلام خدمت روزنامه امروز خراسان جنوبی
انتقاد بنده به ستون اخبار علمی روز شنبه۱۹مرداد ماه با تیتر رژیم غذایی برای پسردار شدنه.واقعا جای تاسف هست که با وجود این همه مطالب علمی موجود در دنیا چنین مطالبی رو چاپ کنید.نه علمی هست و نه از لحاظ اجتماعی مطلب قابل قبولیه.لطفا در استفاده از منابع علمی دقت بیشتری داشته باشید.

سلام یک سوال از مسولین بیمارستان ولی عصر داشتم اینکه بفرمایند دلیل حصار کشیدن محل پارک خودروها ی مراجعین به اورژانس چیست ؟از یکی از نگهبانها پرسیدم گفتند اینجوری قشنگ تره مسولین عزیز که اینجوری فکر میکنند آیا فکر کردند که اورژانس معمولا برای مریضهای بد حال است وقتی یک راننده باشد و یک مریض بدحال مسیر پارکینگ تا اورژانس را چکارکند؟

سلام لطفا اداره گاز بیرجند برای گازرسانی روستای مزارساقی اقدام کند ازسال گذشته قول دادن هنوز محقق نشده باتوجه به اینکه روستاهای اطراف ان وروستاهای مرزی گازدارن اما مسولین اداره گاز به این روستا کم لطفی میکنن داخل شهر بنر زدن هر روز یک روستا گازرسانی میشود که باعقل سلیم باورانسان نمیشود ازروزنامه خراسان سپاسگزارم

سلام .دوست عزیزی که در جواب دوست دیگر در مورد زیارت افراد بی حجاب گفته بودندحجاب امری شخصی است باید عرض کنم که اگر بی حجابی شما باعث به گناه افتادن چند جوان بشودآنگاه این بی حجابی اعمال خوب شما را تباه میکند.

سلام خواستم خواهش وتمنا کنم از عروس ودامادهای عزیز شب جلسشون (عروس کشون )سرعت روچاشنی شادیشون نکن که اتفاق ناگواری بیفته.پدران ومادران عزیز حتما یاداوری کنید .ممنون یاعلی

سلام از ساکنین خیابان سپیده هستم از وضعیت پارک ماشین های سنگین (اتوبوس،کامیون ،تریلی نفت کش و …) در این خیابان خسته شده ایم بارها موضوع را از پلیس راهور هم پیگیری کرده ایم و اقدامی نشده است عاجزانه از پلیس راهور درخواست داریم با رانندگان ماشین های سنگین که شب ها و صبح زود ماشین های خود را روشن می کنند و امان ما را بریده اند برخورد نمایند.

باسلام وخسته نباشید.
من یکی ازساکنین مجتمع مسکونی دربلواربقیه ا…هستم مدتی هست که کامیون تعلیمی پایه یکم درلحظات اولیه صبح بدون درنظرگرفتن موقعیت واستراحت مردم اقدام به تعلیم مینمایدوباعث سلب آسایش شده .آیااینهامحدوده مشخص شده ای برای تعلیمات ندارند.خواهشأ رسیدگی کنید. باتشکر

با سلام وخسته نباشید خدمت شهردارمحترم! بی زحمت درخصوص شست شویی سطلهای زباله منطقه سراب دستورات لازم را صادرنمایید با تشکر

سلام، لطفا ورودی خیابان سپیده به بلوار سلامت را ساماندهی کنید. با تشکر

بدون شک حضور ارزشمند شهردار محترم ،رییس واعضای محترم شورای اسلامی شهربیرجند وسایرمسئولان درمسجد سایت اداری و بررسی مشکلات آن رونق بیش از پیش وتوجه به این منطقه مغفول مانده از شهر را در پی خواهد داشت.

سلام چرادبیرستان علی ابادلوله (شهرک بعثت )راه اندازی نمی شود چرااموزش وپرورش به فکرماروستاییان نیست ماازکجاهزینه رفت وامدوسرویس فرزندانمان رابیاوریم خواهشن رسیدگی کنیداگربه فکراخرت خودتون هستیدممنونم

سلام آسفالت جاده روستای چاه غیاث ازتوابع سه قلعه چنان خراب شده که مردم ازکنار جاده تردد میکنند .مسئولین هم بفکر نیستند

سلام خدمت شماروزنامه عزیزوسلام خدمت استاندارعزیزودلیرکه به فکرروستاییان هستیدلطف کنیدپیگیری کنیدچرادبیرستان علی ابادلوله(شهرک بعثت)حدودیکسال شده ساخته شده واماده بهربرداری است و هیچ اقدامی نمی شود. علت بیخیالی بعضی مسئولان چیست که ما هر دبیرستان داخل شهررفتیم ازمون قولنامه محل زندگی میخان .

از رییس محترم قوه قضائیه بابت انتصاب جناب آقای اسماعیلی رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه که بیرجندی هستن کمال تشکر وامنتان داریم

wfn_ads

چند خبر ورزشی خراسان جنوبی

کسب ۵ مقام کشوری توسط کودکان با نیازهای ویژه استان
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دانش آموزان با نیازهای ویژه استان موفق به کسب ۵ مقام اول تا سوم کشور در بیستمین جشنواره مسابقات فرهنگی- هنری و ورزشی شدند.

محمد علی واقعی با بیان این خبر اظهار کرد: در بیستمین دوره مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه ی کشور، دانش آموزان استان  در رشته های احکام، بوچیا ، دوومیدانی و پرش طول درخشیدند.

وی با اشاره به کسب مقام اول کشور توسط زهرا زنگوئی دانش آموز  پایه هشتم از مرکز شکوه در رشته احکام، تصریح کرد: ساناز امیرآبادی زاده دانش آموز پایه نهم این مرکز نیز موفق به کسب رتبه سوم کشور در این رشته شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از کسب مقام دوم کشور در رشته بوچیا کلاس (bc2)توسط دانش آموز حسن آردی از مرکز پویا خبر داد و افزود: در رشته دومیدانی،  ماده ۸۰۰ متر نیز فاطمه حسن پوراز مرکز فردین فرزین، حائز رتبه سوم کشور شد.

واقعی با بیان این که این مسابقات با حضور ۱۸۰۰ دانش آموز دختر وپسر از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۸ مردادماه در بخش پسران و ۱۹ الی ۲۳ مردادماه در بخش دختران در تهران برگزارشده است، ادامه داد: در رشته دومیدانی؛ ماده پرش طول نیز نرگس تخم گر از مرکز شکوه موفق به کسب رتبه سوم کشور شد.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سربلندی دانش آموزان بانیازویژه درعرصه های علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری مایه افتخار و مباهات استان دانست و ابراز داشت: آموزش و پرورش استثنایی استان بر اساس سند تحول، با به کار گرفتن همه امکانات مادی و معنوی برای پیشرفت دانش آموزان با نیازهای ویژه تلاش می کند تا این عزیزان بتوانند به عنوان شهروندانی با نشاط؛ کارآمد و موثر در جامعه موثر واقع شوند.

زمان برگزاری مرحله استانی و منطقه ای مسابقات ورزشی روستاییان و عشایر  در خراسان جنوبی اعلام شد

زمان برگزاری مرحله استانی و منطقه ای جام خوشه چین در خراسان جنوبی اعلام شد

محمدرضا مهران پور، معاون توسعه ورزش استان گفت: مرحله استانی مسابقات ورزشی روستائیان و عشایر استان (جام خوشه چین) در تاریخ های ۷،۶و۸ شهریور همزمان با فرا رسیدن هفته دولت به میزبانی شهرستان های خوسف و بیرجند به ترتیب در گروه آقایان و بانوان به کار خود پایان خواهد داد.

وی ادامه داد: مرحله منطقه ای این مسابقات نیز به مناسبت گرامیداشت ایام آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) در تاریخ های ۱۶،۱۵و۱۷ آبان ماه به میزبانی شهرستان های سرایان و قاین و با حضور ۵ استان سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، خراسان رضوی و خراسان شمالی با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار برگزار خواهد شد.
گفتنی است جام خوشه چین با محوریت روستائیان و عشایر در ۶ رشته ورزشی فوتبال،والیبال، طناب کشی، چوب کشی، هفت سنگ و دومیدانی در رده های سنی نوجوانان و جوانان به عنوان یکی از مهمترین اقدامات حوزه ورزش در راستای پویایی هرچه بیشتر جوانان روستا و عشایر در کشور محسوب می شود.

درخشش کاراته کای نونهال باغشهر اسلامیه فردوس در رقابتهای بین المللی

درخشش کاراته کای نونهال باغشهر اسلامیه فردوس در رقابتهای بین المللی

امیرمحمد داوطلب میرزایی ،کاراته کای نونهال باغشهر اسلامیه شهرستان فردوس در رقابت های بین المللی صاحب عنوان نایب قهرمانی شد.

رقابتهای بین المللی کیوکوشین کاراته سبک ساکاموتو با حضور نمایندگانی از کشورهای ایران، افغانستان، ترکیه،ژاپن، آذربایجان، عراق، پاکستان و گرجستان به میزبانی استان مازندران و در شهرستان فریدون کنار برگزار شد.
امیر محمد داوطلب میرزایی، کاراته کای نونهال شایسته باغشهر اسلامیه که در قالب تیم کاراته باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اسلامیه به مربیگری ناصر نجفیان و به نمایندگی از خراسان جنوبی در این رقابت ها شرکت کرده بود، با درخشش و غلبه بر حریفان خود موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات شد.
گالری

 

 

 

کسب ۹ مدال ارزشمند توسط کاراته کاهای فردوسی در رقابت های آسیایی

کسب 9 مدال ارزشمند توسط کاراته کاهای فردوسی در رقابت های آسیایی

کاراته کاهای شایسته شهرستان فردوس با حضور قدرتمند خود در رقابت های قهرمانی آسیا ۹ مدال با ارزش کسب کردند.

در این ماراتن آسیایی بیش از ۹۰۰ شرکت کننده از سراسر کشور و نماینده هایی از کشورهای عراق، افغانستان، نپال، آذربایجان و پاکستان در تمامی رده های سنی و در دو قسمت کاتا و کومیته با یکدیگر به رقابت پرداختند.
کاروان ۱۹ نفره کاراته شهرستان فردوس که با همکاری هیأت کاراته شهرستان و حمایت مالی بیمه دانا نمایندگی متولی حبیبی به عنوان نماینده شایسته خراسان جنوبی در این رقابت ها شرکت کرده بود با درخشش و حضور قدرتمند خود توانست ۳ مدال طلا، یک نقره و ۵ مدال برنز بدست آورد.
در این دوره از مسابقات محمد مهدی اسدی، متین علیزاده و محمد عارف نویدی مدال طلا را برگردن آویختند، محمد فاضل نویدی مدال نقره گرفت، یوسف رضاخانی، امیرحسین نرگسی، مهیار رضایی، سامان سردشتیان و مصطفی ارجمند مدال برنز را کسب کردند.
گفتنی است مهدی عرب مربیگری تیم هیأت کاراته شهرستان فردوس را در این رقابت ها بر عهده داشت.
گالری

 

 

 

 

دختران والیبالیست خراسان جنوبی از سد تیم بوشهر گذشتند

رئیس هیأت  والیبال خراسان‌جنوبی گفت: در مسابقات قهرمانی والیبال دختران جوان کشور بلندقامتان استان بر تیم بوشهر غلبه کردند.

گذر بانوان بلندقامت خراسان‌جنوبی از سد بوشهر

عبدالحسین ملکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: در مسابقات قهرمانی والیبال دختران جوان کشور بلندقامتان خراسان‌جنوبی شگفتی‌ساز شدند.

وی افزود: در این ماراتن ملی ۲۴ تیم دسته‌های یک، دو و سه استان‌های کشور به میزبانی زنجان هماورد یکدیگر می‌شوند.

رئیس هیأت والیبال خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در نخستین روز از مسابقات قهرمانی والیبال دختران جوان کشور بلندقامتان استان در مقابل تیم خوزستان به میدان رفت که با نتیجه ۳ بر ۲ حریف را شکست داد.

ملکی یادآور شد: در دومین روز از این رویداد ورزش ملی بلندقامتان خراسان‌جنوبی به مصاف بانوان والیبالیست خراسان‌شمالی رفتند که با نتیجه ۳ بر صفر تیم حریف را شکست دادند.

وی خاطرنشان کرد: در سومین روز از مسابقات قهرمانی دسته سه والیبال دختران جوان کشور تیم خراسان‌جنوبی مقابل بوشهر صف‌آرایی کرد که با پیروزی ۳ بر ۱ راهی رخت‌کن شد.

رئیس هیأت والیبال خراسان‌جنوبی گفت: در دسته سه این دوره از رقابت‌ها ۱۰ تیم حضور دارند که بانوان بلندقامت خراسان‌جنوبی در گروه(الف) مسابقات به مصاف تیم‌های زنجان، خراسان‌شمالی، خوزستان و بوشهر می‌رود که با سه پیروزی ارزشمند در صدر گروه قرار دارد.

ملکی ادامه داد: زهرا الوندی، نادیا نخعی، ساتکین زجاجی، حانیه چهکندی‌نژاد، آیدا کلنگی‌خواه فاطمه عرب زاده، محدثه ذاکری، مهسا میربرون، الهه ایمان‌طلب، شایسته شریف‌زاده، ریحانه فروتن، نسرین هادی‌نیا، زهرا روح‌بخش، ساجده بیضایی با مربیگری و سرپرستی زینب کهنسال، مرضیه مهدی‌پور و بی‌بی‌زهره فاطمی اعضای تیم والیبال خراسان‌جنوبی در این مسابقات هستند.

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور