پیام شهروند

باسلام.خواهشمنداست درصورت امکان نسبت به خط کشی خیابان قدس غربی جهت جلوگیری ازهرگونه حوادث ناگوارشهرداری محترم اقدام فرمائید.درضمن اسفالت خیابان مربوطه بدلیل عمرطولانی فاقدکیفیت می باشد.تشکر

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در بازدید از روزنامه امروز خراسان جنوبی عنوان کرد: رسانه های محلی با نگاه ملی

امروز خراسانن جنوبی – گروه خبر / مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی روز گذشته و در آستانه روز خبرنگار به همراه مدیرمسئول روزنامه آوای خراسان جنوبی، سرپرستی روزنامه خراسان و جمعی از کارکنان اداره کل با حضور در دفتر روزنامه امروز خراسان جنوبی ضمن دیدار با مدیر مسئول، خبرنگاران و کارکنان این روزنامه روز خبرنگار را به آنان تبریک گفت. نبی زاده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای اهل قلم و شهید صارمی با قدردانی از اصحاب رسانه که با وجود مشکلات متعدد چراغ مطبوعات را روشن نگه داشته اند، گفت: یکی از دغدغه های وزارتخانه از سال های97 و 98 حوزه مطبوعات بود و سعی کرد با همه مسائل و مباحثی که وجود دارد و از چشم کسی پوشیده نیست صدمه کمتری به حوزه مطبوعات وارد شود.
وی با اشاره به اینکه رسانه های استان محلی هستند اما نگاه ملی دارند، گفت: دغدغه های رسانه های استان توسعه منطقه و رفع مشکلات مردم است.وی تبادل اطلاعات و تجربیات را برای رسانه ها بسیار مهم و ضروری دانست و گفت: در این راستا سعی می کنیم هر ماه از طریق ویدئو کنفرانس زمینه تبادل نظر با مدیران مسئول نشریات دیگر استانها را فراهم کنیم. وی با اشاره به راه اندازی مرکز آموزشی پروفسور معتمدنژاد در آینده ای نزدیک در استان گفت: دوره های آموزش تخصصی خبرنگاری با برند دکتر معتمدنژاد را در کشور ایجاد خواهیم کرد که در تربیت نیروی متخصص بخصوص برای رسانه ها نقش موثری خواهد داشت.مدیرمسئول روزنامه امروز خراسان جنوبی هم در این جلسه گزارشی از وضعیت موسسه مطبوعاتی و مجتمع چاپ و نشر امروز خراسان جنوبی ارائه داد و گفت: تمام شهرستان های استان خراسان جنوبی صاحب نشریه هستند و ما آمادگی داریم تا اولین نشریه شهرستان خوسف را منتشر کنیم و امیدواریم این شهرستان نیز هرچه زودتر صاحب نشریه شود.محمود حیدری با اشاره به کسب رتبه چهارم کشور توسط روزنامه امروز خراسان جنوبی در ارزیابی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال95 افزود: این روزنامه در سال97 نیز در جمع روزنامه های برتر کشور قرار گرفت و امیدواریم بتوانیم این جایگاه را در جمع سه روزنامه برتر منطقه ای و استانی کشور ارتقا ببخشیم.
آگاهی بخشی جامعه باعث امیدواری مردم می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین در بازدید از پایگاه خبری خاورستان و ماهنامه فرهنگ خاوران به مناسبت روز خبرنگار با بیان اینکه فعالیت رسانه ها می تواند به رفع مشکلات مردم و فعالیت مجموعه نظام کمک کند، گفت: آگاهی بخشی جامعه باعث امیدواری مردم به جامعه می شود.
ناصر نبی زاده گفت:تلاش های مجموعه خبرگزاری ها و حوزه های اطلاع رسانی در استان روز به روز حرفه ای تر و تاثیرگذار تر می شود. وی با اشاره به اینکه رسانه ها هرچه قدر استقلال بیشتری داشته باشند شهامت انتشار اخبار بیشتری را خواهند داشت، افزود: رسانه ها باید به دور از حاشیه ها مسائل واقعی استان را بیان کنند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه مسیر کار مردم برای برطرف شدن مشکلاتشان باید اطلاع رسانی شود، عنوان کرد: بسیاری از مردم مسیر برطرف کردن مشکلاتشان را نمی دانند لذا آگاهی بخشی کار مردم و مسئولین را آسان تر می کند. وی با اشاره به مشکلات بیمه ای خبرنگاران با بیان اینکه خبرگزاری های استان هنوز آنقدر توانمند نشده اند که بتوانند روی پای خود بایستند، بیان داشت: حتما همه دستگاه ها باید با فعالان خبری همکاری جدی داشته باشند.
بی شک رسانه ها سرمایه ملی در گسترش امید به جامعه اند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین در بازدید از خبرگزاری مهر، روزنامه مهر مشرق و روزنامه زعفران به مناسبت روز خبرنگار گفت: در شرایط امروز که دشمن در حال ناامید کردن مردم است، بی شک رسانه ها سرمایه ملی در گسترش امید به جامعه اند. ناصر نبی زاده با اشاره به توانمندی و نوآوری در حوزه‌های خبری، با بیان اینکه بسترهای کار و فعالیت حرفه ای و مباحث اقتصادی از مشکلات اصحاب رسانه است، گفت: اهمیت شان و جایگاه و وظایف قانونی خبرنگار از معضلاتی است که در جامعه خبری وجود دارد. وی با اشاره به اینکه خبرگزاری ها مجموعه های کوچکی هستند اما به دلیل تجربه هایی که در این فضا وجود دارد می توانند خوب عمل کنند و حضور فعالی در سطح ملی و استانی داشته باشند، افزود: امیدواریم دغدغه اصحاب رسانه ارتقا و توسعه همه جانبه و متوازن استان باشد. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه جامعه نیاز به خبرنگاران آگاه و متعهد دارد، افزود: با اطلاع رسانی نادرست، خبر و شایعات سریع تر در جامعه پخش می شود و لازم است اطلاع رسانی صحیح انجام گیرد. وی با بیان اینکه خبرنگاران با نگاه آسیب شناسانه خود می‌توانند مانع از فعالیت کانال‌های غیررسمی خبری شوند، تصریح کرد: خبرنگار با آگاهی‌هایی که دارد، می‌تواند وظیفه خود را در حوزه‌های امیدبخشی و استحکام بخشی داخلی انجام داده و مانع از موج سواری‌های سایت‌های غیرخبری شود.
لازم به ذکر است؛ در این بازدیدها معاون فرهنگی و رسانه این اداره کل و مدیر مسئولان روزنامه های آوا و امروز خراسان‌جنوبی و مدیر عامل خانه مطبوعات استان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را همراهی می کردند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور