wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در بازدید از روزنامه امروز خراسان جنوبی عنوان کرد: رسانه های محلی با نگاه ملی

امروز خراسانن جنوبی – گروه خبر / مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی روز گذشته و در آستانه روز خبرنگار به همراه مدیرمسئول روزنامه آوای خراسان جنوبی، سرپرستی روزنامه خراسان و جمعی از کارکنان اداره کل با حضور در دفتر روزنامه امروز خراسان جنوبی ضمن دیدار با مدیر مسئول، خبرنگاران و کارکنان این روزنامه روز خبرنگار را به آنان تبریک گفت. نبی زاده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای اهل قلم و شهید صارمی با قدردانی از اصحاب رسانه که با وجود مشکلات متعدد چراغ مطبوعات را روشن نگه داشته اند، گفت: یکی از دغدغه های وزارتخانه از سال های97 و 98 حوزه مطبوعات بود و سعی کرد با همه مسائل و مباحثی که وجود دارد و از چشم کسی پوشیده نیست صدمه کمتری به حوزه مطبوعات وارد شود.
وی با اشاره به اینکه رسانه های استان محلی هستند اما نگاه ملی دارند، گفت: دغدغه های رسانه های استان توسعه منطقه و رفع مشکلات مردم است.وی تبادل اطلاعات و تجربیات را برای رسانه ها بسیار مهم و ضروری دانست و گفت: در این راستا سعی می کنیم هر ماه از طریق ویدئو کنفرانس زمینه تبادل نظر با مدیران مسئول نشریات دیگر استانها را فراهم کنیم. وی با اشاره به راه اندازی مرکز آموزشی پروفسور معتمدنژاد در آینده ای نزدیک در استان گفت: دوره های آموزش تخصصی خبرنگاری با برند دکتر معتمدنژاد را در کشور ایجاد خواهیم کرد که در تربیت نیروی متخصص بخصوص برای رسانه ها نقش موثری خواهد داشت.مدیرمسئول روزنامه امروز خراسان جنوبی هم در این جلسه گزارشی از وضعیت موسسه مطبوعاتی و مجتمع چاپ و نشر امروز خراسان جنوبی ارائه داد و گفت: تمام شهرستان های استان خراسان جنوبی صاحب نشریه هستند و ما آمادگی داریم تا اولین نشریه شهرستان خوسف را منتشر کنیم و امیدواریم این شهرستان نیز هرچه زودتر صاحب نشریه شود.محمود حیدری با اشاره به کسب رتبه چهارم کشور توسط روزنامه امروز خراسان جنوبی در ارزیابی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال95 افزود: این روزنامه در سال97 نیز در جمع روزنامه های برتر کشور قرار گرفت و امیدواریم بتوانیم این جایگاه را در جمع سه روزنامه برتر منطقه ای و استانی کشور ارتقا ببخشیم.
آگاهی بخشی جامعه باعث امیدواری مردم می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین در بازدید از پایگاه خبری خاورستان و ماهنامه فرهنگ خاوران به مناسبت روز خبرنگار با بیان اینکه فعالیت رسانه ها می تواند به رفع مشکلات مردم و فعالیت مجموعه نظام کمک کند، گفت: آگاهی بخشی جامعه باعث امیدواری مردم به جامعه می شود.
ناصر نبی زاده گفت:تلاش های مجموعه خبرگزاری ها و حوزه های اطلاع رسانی در استان روز به روز حرفه ای تر و تاثیرگذار تر می شود. وی با اشاره به اینکه رسانه ها هرچه قدر استقلال بیشتری داشته باشند شهامت انتشار اخبار بیشتری را خواهند داشت، افزود: رسانه ها باید به دور از حاشیه ها مسائل واقعی استان را بیان کنند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه مسیر کار مردم برای برطرف شدن مشکلاتشان باید اطلاع رسانی شود، عنوان کرد: بسیاری از مردم مسیر برطرف کردن مشکلاتشان را نمی دانند لذا آگاهی بخشی کار مردم و مسئولین را آسان تر می کند. وی با اشاره به مشکلات بیمه ای خبرنگاران با بیان اینکه خبرگزاری های استان هنوز آنقدر توانمند نشده اند که بتوانند روی پای خود بایستند، بیان داشت: حتما همه دستگاه ها باید با فعالان خبری همکاری جدی داشته باشند.
بی شک رسانه ها سرمایه ملی در گسترش امید به جامعه اند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین در بازدید از خبرگزاری مهر، روزنامه مهر مشرق و روزنامه زعفران به مناسبت روز خبرنگار گفت: در شرایط امروز که دشمن در حال ناامید کردن مردم است، بی شک رسانه ها سرمایه ملی در گسترش امید به جامعه اند. ناصر نبی زاده با اشاره به توانمندی و نوآوری در حوزه‌های خبری، با بیان اینکه بسترهای کار و فعالیت حرفه ای و مباحث اقتصادی از مشکلات اصحاب رسانه است، گفت: اهمیت شان و جایگاه و وظایف قانونی خبرنگار از معضلاتی است که در جامعه خبری وجود دارد. وی با اشاره به اینکه خبرگزاری ها مجموعه های کوچکی هستند اما به دلیل تجربه هایی که در این فضا وجود دارد می توانند خوب عمل کنند و حضور فعالی در سطح ملی و استانی داشته باشند، افزود: امیدواریم دغدغه اصحاب رسانه ارتقا و توسعه همه جانبه و متوازن استان باشد. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه جامعه نیاز به خبرنگاران آگاه و متعهد دارد، افزود: با اطلاع رسانی نادرست، خبر و شایعات سریع تر در جامعه پخش می شود و لازم است اطلاع رسانی صحیح انجام گیرد. وی با بیان اینکه خبرنگاران با نگاه آسیب شناسانه خود می‌توانند مانع از فعالیت کانال‌های غیررسمی خبری شوند، تصریح کرد: خبرنگار با آگاهی‌هایی که دارد، می‌تواند وظیفه خود را در حوزه‌های امیدبخشی و استحکام بخشی داخلی انجام داده و مانع از موج سواری‌های سایت‌های غیرخبری شود.
لازم به ذکر است؛ در این بازدیدها معاون فرهنگی و رسانه این اداره کل و مدیر مسئولان روزنامه های آوا و امروز خراسان‌جنوبی و مدیر عامل خانه مطبوعات استان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را همراهی می کردند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 11 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور