wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

سلام باعرض تبریک سال تحصیلی جدیدو تشکرازمدیرکل محترم آموزش وپرورش خراسان جنوبی که همیشه یاوروهمراه فرهنگیان بوده استدعاداریم درموردپرداخت کمک هزینه ازدواج ویافوت فرزندان فرهنگی گرچه مبلغ ناچیزی هست درتمام ادارات بعدازیک ماه قابل پرداخت میباشدمتاسفانه درآموزش وپرورش بیش ازسه سال گذشته هنوزهم خبری نیست. یک بازنشسته

تنها پیشرفتی که تو بیرجند قابل ملاحظه هست ایجاد سرعت گیر های بزرگ و غیر استاندارد هست. شما که علاقه دارین به آسفالت ریختن دارین خب حداقل اون چاله های وسط خیابان رو هم پر کنین. همین فلکه معصومیه که سرعت گیر بزرگ گذاشت از فلکه معصومیه به طرف چهار انقلاب اصلا اسفالتش مناسب جاده نیست مخصوصا لاین وسط.. وقتی وارد لاین وسط میشی انگار سوار ترن هوای شدی… خواهش میکنم اونجا رو درست کنین نه فقط سرعت گیر بزارین

باسلام نصب تابلوی راهنما در محور رکات تا عیلکی از ضروریات میباشدبخصوص سه راهی خلیلان که به سمت دوشهرستان خوسف وبیرجندمسیرواضح نبوده وباعث ایجادچندین مورد سردرگمی مردم شده است
لطفا پیگیری شود

با سلام فلسفه وجودی برخی از ادارات کل واقعاً چیه آیا واقعاً نیاز به اداره کل ……. داریم اولویت ها فراموش شده است

wfn_ads

قهرمان ووشو: حریف تمرینی ندارم

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / مصطفی کاووسی ۲۰ ساله و دانشجوی برق است که تاکنون سه مدال کشوری را در رشته ووشو از آن خود کرده است. او می گوید: برای اینکه بتوانم رشد کنم نیاز به حریف تمرینی در سطح بالا دارم که در استان در این سطح نداریم که اعزام به اردوهای استان های دیگر یا میزبانی اردوها در این زمینه می تواند کمک کننده باشد. او پایگاه قهرمانی با تجهیزات فرسوده را بیشتر آسیب زا می داند و بر به روز رسانی و استانداردسازی آن تأکید می کند. در ادامه گفتگوی ما با این قهرمان ووشو را می خوانید.
*چه زمانی به این ورزش روی آوردید و در زمینه مدال آوری خود توضیح دهید.
۶ سالی می شود که ووشو را شروع کردم و به دلیل علاقه به این ورزش تمایل داشتم به مراتب بالای آن برسم و تاکنون هم توانسته ام دو مدال برنز و یک نقره کسب کنم و به اردوی تیم ملی دعوت شدم.
*در این چند سال مشکلات و سختی های شما در این راه چه بوده است؟
از لحاظ تمرین و مربی که مشکلی ندارم فقط تنها مشکل این است که حضور در مسابقات با هزینه شخصی خودم بوده است و گویا هیئت بودجه و پولی در این زمینه ندارد تا ورزشکاران را اعزام کند و فقط اندکی از هزینه تغذیه را تقبل می کنند و ورودی و رفت و آمد با خودمان است و نیاز به حمایت اداره کل ورزش می باشد. از دیگر مشکلات تجهیزات است که اندک است مانند کیسه بوکس که فقط یک دانه داریم و تعداد سالن ها برای تمرین حرفه ای خیلی کم است چرا که برای ورزش حرفه ای باید در روز حداقل دو بار تمرینات مختلف داشته باشیم ولی سالن ها برای اینکه هر روز برویم خیلی کم و سانس ها خوب نیست. مهمترین مشکل من هم در استان این است که حریف تمرینی ندارم. در وزن من ورزشکار حضور دارد ولی سطح آنها در آن حد نیست که بتوانیم به صورت قوی با هم تمرین کنیم.
*برای بهبود وضع و کمک به شما چه کاری باید انجام شود؟
همین که مسابقات بیشتر شود و مسابقاتی با استان های همسایه و منطقه ای برگزار کنیم خیلی کمک کننده است تا بتوانیم در آینده یک تیم کامل داشته باشیم چرا که اکنون برای مسابقات تیم کامل نداریم و حتی با ورزشکاران از استان های دیگر قرار داد می بندند تا برای استان ما مسابقه بدهند و با لباس های بدون هماهنگ در حالیکه استان های دیگر با تیم کامل و لباس های یک دست و با نظم حاضر می شوند که در تیم استان ما اینگونه نیست. برای جذب ورزشکار و افزایش مسابقات هم تبلیغات بیشتر شود. مهمترین کاری که به نظر من می توانند برای بهبود وضع انجام دهند اعزام به اردوهای استان های دیگر است تا بتوانیم با ورزشکارانی که سطح بالاتری از ما دارند تمرین کنیم. من سال قبل یک هفته با هزینه شخصی خودم به اردوی تیم زاهدان رفتم که خیلی برایم خوب بود و قهرمانانی مانند علیرضا ریگی در آنجا حضور داشت که خیلی موارد را یاد گرفتم و اگر اداره کل استان بتواند از نظر مادی ورزشکاران را حمایت کند و بچه ها را به این چنین اردوهایی بفرستد و میزبانی این اردوها را داشته باشد به ارتقاء سطح کمک می شود.
*تاکنون شده است به دلیل وجود این مشکلات ناامید شوید؟
چون ورزش را خیلی دوست دارم تاکنون ناامید از ادامه راه نشده ام ولی در کنار آن به دنبال شغل و درس هم هستم تا از این طریق بتوانم خودم را تأمین کنم. ولی خانواده ام برخی مواقع می گویند که بی خیال ورزش حرفه ای شوم چرا که تاکنون برایم هیچ سودی نداشته است و درس خیلی بهتر و مهمتر می باشد با اینکه خیلی در این راه حمایتم کرده اند و هزینه ها را پرداخت می کنند ولی وقتی می بینند در استان توجهی به من نمی شود و انگیزه ای داده نمی شود آنها هم کمی نا امید شده اند.
*انگیزه دادن را در چه می بینید؟
انگیزه خوب به نظر من یعنی اینکه حمایت کنند حالا حتی اگر به صورت مادی نمی توانند ولی از لحاظ معنوی و فراهم کردن تجهیزات و وسایل رفاهی می توانند.
*در میان خانواده و دوستان بازخورد مدال آوری شما چگونه بوده است؟
خیلی خوب بوده در خانواده و فامیل مرا با یک چشم دیگر نگاه می کنند و مرا از باقی بچه ها بالاتر می دانند. در دوران دبیرستان هم دوستان زیادی داشتم که بخاطر مدال آوری های من جذب این ورزش شدند و دلشان می خواست آنها هم به این سطح برسند ولی به دلیل شرایط سخت و حمایت نشدن ها و اینکه شرایط ورزش حرفه ای خیلی سخت است این ورزش را ترک کردند و ادامه ندادند.
*چه درخواستی از مسئولان دارید؟
اینکه ورزشکاران را حمایت کنند تا بتوانند به راه خود ادامه دهند و در سطوح بالاتر قدم بردارند و به دلیل مشکلات از باقی راه صرف نظر نکنند. همچنین پایگاه قهرمانی که در آن تمرینات بدن سازی ما در آنجاست از لحاظ تجهیزات فرسوده است که بیشتر باعث آسیب می شود و اگر بتوانند تجهیزات آن را به روز کنند تا استاندارد باشد، خیلی خوب است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور