wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۱۲۱
  • ۵۴۸
  • ۵,۱۲۸
  • ۲۵,۹۰۷
  • ۲۲۰,۹۶۵

فعالیت ۶ هزار نفر در حوزه صنایع دستی خراسان جنوبی/ فقط 4 درصد فعالان صنایع دستی استان بیمه اند

امروز خراسان جنوبی _ حسین زاده / صنایع دستی از حوزه های مهم در ایجاد اشتغال به ویژه در استان‌های کمتر توسعه یافته محسوب می شود که به لحاظ کم هزینه بودن معمولا مورد توجه نیز قرار می گیرد. برای شاغلین در هر شغل و حرفه ای نیز پوشش بیمه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بسیاری از فعالان حوزه صنایع دستی نیز مطالبه اصلی خود را پیگیری رفع مشکل بیمه ذکر می‌کنند.
با وجود درخواست های مکرر در سال های گذشته
فعالان صنایع دستی متقاضی بیمه نبودند
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با ذکر اینکه بر اساس آمار ثبت شده در سامانه ۶ هزار نفر در حوزه صنایع دستی استان فعال هستند در خصوص وضعیت بیمه فعالان صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: در سال‌های گذشته با آن که درخواست‌های مکرر از فعالان حوزه صنایع دستی استان مبنی بر مراجعه و پیگیری بیمه آنان داشتیم اما متأسفانه متقاضی نبودند و لذا تا سال ۹۱ ۳۵۰ نفر بیمه شده در حوزه صنایع دستی استان داشتیم.
در حال حاضر ۲۲۰ نفر از فعالان صنایع دستی استان بیمه هستند
عباس زاده افزود: البته این تعداد تاکنون به دلیل تأخیر در پرداخت حق بیمه ریزش داشته و به ۲۲۰ نفر رسیده است. وی اضافه کرد: در سال97 دولت تنها برای سال ۹۸ در بودجه دید تا از طریق صندوق حمایت از صنعتگران و هنرمندان، بیمه آن ها را در دستور کار قرار دهد و استان ها بر اساس سهمیه هایی که برای آنان در نظر گرفته می شود پیگیر موضوع شوند و لذا ماه لیست متقاضیان واجد شرایط را گرفتیم و به تهران ارسال کردیم.
عباس‌زاده تصریح کرد: متأسفانه با توجه به محدودیت سهمیه ها، سهمیه استان را 42نفر در نظر گرفته اند که ۳۰ نفر در مرحله اول و ۱۲ نفر در مرحله دوم تحت پوشش قرار گیرند که البته این ظرفیت تنها در سال جاری وجود دارد و برای سال بعد بخشنامه نداریم.
عدم استقبال از بیمه روستایی عشایری
به دلیل نداشتن دفترچه درمان
وی ادامه داد: البته بیمه دیگری تحت عنوان بیمه روستایی عشایری داریم که از سال گذشته راه افتاده و قریب به ۸۰ نفر می توانند مراجعه نمایند و پیگیر بیمه خود شوند اما از آنجا که این نوع بیمه فاقد دفترچه درمان می باشد مورد استقبال قرار نگرفته است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + ده =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور