نظر سنجی

نظر شما در موردسایت جدید روزنامه امروز خراسان جنوبی چیست؟

wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام،چراشهرداری فکری برای پیاده روهاوجوب های خیابان ۱۷شهریوروبافت فرسوده برنمی دارد.تاکی شاهدمحرومیت وکم توجهی مسؤلین بایدباشیم.

باسلام خدمت روزنامه امروز خراسان جنوبی
انتقاد بنده به ستون اخبار علمی روز شنبه۱۹مرداد ماه با تیتر رژیم غذایی برای پسردار شدنه.واقعا جای تاسف هست که با وجود این همه مطالب علمی موجود در دنیا چنین مطالبی رو چاپ کنید.نه علمی هست و نه از لحاظ اجتماعی مطلب قابل قبولیه.لطفا در استفاده از منابع علمی دقت بیشتری داشته باشید.

سلام یک سوال از مسولین بیمارستان ولی عصر داشتم اینکه بفرمایند دلیل حصار کشیدن محل پارک خودروها ی مراجعین به اورژانس چیست ؟از یکی از نگهبانها پرسیدم گفتند اینجوری قشنگ تره مسولین عزیز که اینجوری فکر میکنند آیا فکر کردند که اورژانس معمولا برای مریضهای بد حال است وقتی یک راننده باشد و یک مریض بدحال مسیر پارکینگ تا اورژانس را چکارکند؟

سلام لطفا اداره گاز بیرجند برای گازرسانی روستای مزارساقی اقدام کند ازسال گذشته قول دادن هنوز محقق نشده باتوجه به اینکه روستاهای اطراف ان وروستاهای مرزی گازدارن اما مسولین اداره گاز به این روستا کم لطفی میکنن داخل شهر بنر زدن هر روز یک روستا گازرسانی میشود که باعقل سلیم باورانسان نمیشود ازروزنامه خراسان سپاسگزارم

سلام .دوست عزیزی که در جواب دوست دیگر در مورد زیارت افراد بی حجاب گفته بودندحجاب امری شخصی است باید عرض کنم که اگر بی حجابی شما باعث به گناه افتادن چند جوان بشودآنگاه این بی حجابی اعمال خوب شما را تباه میکند.

سلام خواستم خواهش وتمنا کنم از عروس ودامادهای عزیز شب جلسشون (عروس کشون )سرعت روچاشنی شادیشون نکن که اتفاق ناگواری بیفته.پدران ومادران عزیز حتما یاداوری کنید .ممنون یاعلی

سلام از ساکنین خیابان سپیده هستم از وضعیت پارک ماشین های سنگین (اتوبوس،کامیون ،تریلی نفت کش و …) در این خیابان خسته شده ایم بارها موضوع را از پلیس راهور هم پیگیری کرده ایم و اقدامی نشده است عاجزانه از پلیس راهور درخواست داریم با رانندگان ماشین های سنگین که شب ها و صبح زود ماشین های خود را روشن می کنند و امان ما را بریده اند برخورد نمایند.

باسلام وخسته نباشید.
من یکی ازساکنین مجتمع مسکونی دربلواربقیه ا…هستم مدتی هست که کامیون تعلیمی پایه یکم درلحظات اولیه صبح بدون درنظرگرفتن موقعیت واستراحت مردم اقدام به تعلیم مینمایدوباعث سلب آسایش شده .آیااینهامحدوده مشخص شده ای برای تعلیمات ندارند.خواهشأ رسیدگی کنید. باتشکر

با سلام وخسته نباشید خدمت شهردارمحترم! بی زحمت درخصوص شست شویی سطلهای زباله منطقه سراب دستورات لازم را صادرنمایید با تشکر

سلام، لطفا ورودی خیابان سپیده به بلوار سلامت را ساماندهی کنید. با تشکر

بدون شک حضور ارزشمند شهردار محترم ،رییس واعضای محترم شورای اسلامی شهربیرجند وسایرمسئولان درمسجد سایت اداری و بررسی مشکلات آن رونق بیش از پیش وتوجه به این منطقه مغفول مانده از شهر را در پی خواهد داشت.

سلام چرادبیرستان علی ابادلوله (شهرک بعثت )راه اندازی نمی شود چرااموزش وپرورش به فکرماروستاییان نیست ماازکجاهزینه رفت وامدوسرویس فرزندانمان رابیاوریم خواهشن رسیدگی کنیداگربه فکراخرت خودتون هستیدممنونم

سلام آسفالت جاده روستای چاه غیاث ازتوابع سه قلعه چنان خراب شده که مردم ازکنار جاده تردد میکنند .مسئولین هم بفکر نیستند

سلام خدمت شماروزنامه عزیزوسلام خدمت استاندارعزیزودلیرکه به فکرروستاییان هستیدلطف کنیدپیگیری کنیدچرادبیرستان علی ابادلوله(شهرک بعثت)حدودیکسال شده ساخته شده واماده بهربرداری است و هیچ اقدامی نمی شود. علت بیخیالی بعضی مسئولان چیست که ما هر دبیرستان داخل شهررفتیم ازمون قولنامه محل زندگی میخان .

از رییس محترم قوه قضائیه بابت انتصاب جناب آقای اسماعیلی رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه که بیرجندی هستن کمال تشکر وامنتان داریم

wfn_ads

طی سال جاری؛  ۱۹ میلیارد تومان اعتبار ملی به حوزه عشایری خراسان جنوبی اختصاص می یابد

مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار ملی به حوزه عشایری استان اختصاص می یابد، گفت: امسال پروژه آب رسانی به خواجه مینجوی نهبندان به طول ۲۵ کیلومتر را در دستور کار داریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «حسین حسین پور» ظهر امروز (۲۲ مرداد) در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: جهت ارائه خدمات به جامعه عشایری دو قالب شکل کاری تعریف کرده ایم؛ قالب اول حوزه های اداری هستند که از طریق منابع دولتی تامین هزینه می شوند و قالب دوم تشکل های عشایری هستند که با اعتبارات مردمی و توسط جامعه هدف مدیریت می شوند.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار ملی برای حوزه عشایری استان مصوب داشتیم، ادامه داد: این اعتبارات بیشتر در حوزه آب و آب رسانی به جامعه عشایری استان اختصاص پیدا خواهد کرد و هنوز این اعتبارات تخصیص پیدا نکرده است.

حسین پور با توجه به اینکه آب رسانی به جامعه عشایری استان از دو طریق سیار و لوله کشی انجام می شود، در ادامه گفت: روزمره ۴۸۰ نقطه در سطح استان به صورت سیار آب رسانی می شوند و به طور متوسط ۵۰۰ تا ۵۵۰ متر مکعب آب شرب در روز به مناطق عشایری منتقل می کنیم.

مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی بیان کرد: اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای بحث تامین آب شرب مناطق عشایری استان از طریق لوله کشی در طول سال جاری دریافت خواهم کرد و امیدواریم هر چه زودتر تخصیص پیدا کند.

وی با بیان اینکه طی سال جاری پروژه آب رسانی به خواجه مینجوی نهبندان را در دستور کار داریم، افزود: این پروژه ۲۵ کیلومتر مسافت دارد و چاه اولیه آن حفر شده است و در سال جاری بحث لوله گذاری آن را خواهیم داشت.

حسین پور با اشاره به اینکه از محل اعتبارات استانی حدود ۱۱ میلیارد تومان دریافت خواهیم کرد، ادامه داد: این اعتبارات کمکی برای حوزه آب رسانی سیار ما به جامعه عشایری استان خواهد بود و طی سال جاری چشمه های مالداری استان بازسازی خواهند شد و ۶ هزار کیلومتر راه عشایری در استان را مورد توجه قرار خواهیم داد.

مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی به بحث توزیع آرد در مناطق عشایری استان اشاره کرد و افزود: به طور متوسط هر نفر عشایر در طول ماه حداقل ۱۲ کیلو آرد دریافت می کند اگرچه این مقدار آرد دریافتی در مناطق روستایی کمتر است.

وی در پایان با بیان ایننکه ۱۱ تشکل عشایری در استان در حوزه دام و دامپروری فعالیت دارند، گفت: در خصوص پرداخت تسهیلات ۱۰ درصدی به جامعه عشایری استان هیچ محدودیتی نداریم و طی سال جاری احداث آب شرب های دامی و ارائه خدمات مستمر به جامعه هدف را در دستور کار خواهیم داشت.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور