wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

سلام باعرض تبریک سال تحصیلی جدیدو تشکرازمدیرکل محترم آموزش وپرورش خراسان جنوبی که همیشه یاوروهمراه فرهنگیان بوده استدعاداریم درموردپرداخت کمک هزینه ازدواج ویافوت فرزندان فرهنگی گرچه مبلغ ناچیزی هست درتمام ادارات بعدازیک ماه قابل پرداخت میباشدمتاسفانه درآموزش وپرورش بیش ازسه سال گذشته هنوزهم خبری نیست. یک بازنشسته

تنها پیشرفتی که تو بیرجند قابل ملاحظه هست ایجاد سرعت گیر های بزرگ و غیر استاندارد هست. شما که علاقه دارین به آسفالت ریختن دارین خب حداقل اون چاله های وسط خیابان رو هم پر کنین. همین فلکه معصومیه که سرعت گیر بزرگ گذاشت از فلکه معصومیه به طرف چهار انقلاب اصلا اسفالتش مناسب جاده نیست مخصوصا لاین وسط.. وقتی وارد لاین وسط میشی انگار سوار ترن هوای شدی… خواهش میکنم اونجا رو درست کنین نه فقط سرعت گیر بزارین

باسلام نصب تابلوی راهنما در محور رکات تا عیلکی از ضروریات میباشدبخصوص سه راهی خلیلان که به سمت دوشهرستان خوسف وبیرجندمسیرواضح نبوده وباعث ایجادچندین مورد سردرگمی مردم شده است
لطفا پیگیری شود

با سلام فلسفه وجودی برخی از ادارات کل واقعاً چیه آیا واقعاً نیاز به اداره کل ……. داریم اولویت ها فراموش شده است

wfn_ads

سیاست های مدیر کل امور مالیاتی در دیدار مدیر مسئول موسسه مطبوعاتی امروز خراسان جنوبی مطرح شد: کمک ، مدارا ، تعامل/ اعتراضات و گلایه مندی ها در حوزه مالیات کاهش یافته است

امروز خراسان جنوبی – حسین زاده / مدیر مسئول و سردبیر روز نامه امروز خراسان جنوبی با حضور در اداره کل امور مالیاتی استان ضمن تبریک هفته فرهنگ مالیاتی با مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند. مدیرکل امور مالیاتی استان در این دیدار با بیان اینکه در استان های کم برخورداری مثل خراسان جنوبی رضایتمندی مردم برای ما مهمتر از درآمدزایی است، گفت: سهم استان خراسان جنوبی از ۱۰۰درصد مالیات کشور تنها ۲۷صدم درصد است با اینحال بارها گفته ایم که شهرستان های استان به لحاظ رونق کسب و کار اصلا وضعیت خوبی ندارد و در مرکز استان هم ۸۵درصد افراد از مالیات معاف هستند و ۱۵درصد باقیمانده نیز حداقل مالیات را می پردازند.
معتقدیم باید به دنبال افرادی که فرار مالیاتی دارند برویم
مهدی نباتی افزود: معتقدیم که در کشور باید به دنبال افرادی که فرار مالیاتی دارند و حق خود را از مالیات نمی پردازند، رفت و لذا هدف ما از بدو حضور در استان ایجاد فضایی آرام بوده است و بر لزوم کمک به مردم و مدارا با آنان تأکید داریم و سعی کرده ایم با تمام صنوف استان تعامل خوبی داشته باشیم. وی با ذکر اینکه وقتی تورم زیا می شود مستضعف، مستضعف تر و پولدار، پولدار تر می شود، اضافه کرد: اگر قرار باشد برای اخذ مالیات، یک واحد تولیدی با تعدادی کارگر به تعطیلی کشیده شود این مالیات دیگر مالیات نیست و لذا سعی می کنیم تا تولیدکنندگان را به ادامه کار امیدوار نماییم.
با مردم استان تعاملی دوطرفه داریم
نباتی با اشاره به رتبه سوم استان در تسلیم اظهارنامه های مالیاتی در سطح کشور، گفت: کسب این رتبه نشان از تعامل دوطرفه میان مردم و اداره کل امور مالیاتی استان دارد و در راستای برقراری این تعامل دوطرفه، اظهارنامه های ۷۰درصد کسانی را که تسلیم اظهارنامه داشته اند، مورد قبول واقع شده است.
نشریات در معرض تعطیلی
مدیر مسئول روز نامه امروز خراسان جنوبی نیز ضمن تبریک هفته فرهنگ مالیاتی، با اشاره به افزایش چند برابری قیمت کاغذ و زینک و بدهکاری عمده نشریات استان گفت: ۹۰درصد نشریات استان به واسطه این مشکلات به صورت منظم چاپ نمی شوند و تنها برای جلوگیری از لغو مجوزشان انتشار دارند. محمود حیدری با ذکر اینکه طی یکسال و نیم اخیر مشکلات مضاعف شده و اگر این روند ادامه یابد بسیاری از نشریات و رسانه ها تعطیل می شوند، افزود: بهترین نشریه های استان اگر خیلی هنر کنند خواهند توانست هزینه کاغذ خود را تامین کنند و با توجه به هزینه های بالای توزیع، فروش مطبوعات کاری اقتصادی نیست و نباید مالیات بر ارزش افزوده از آنها اخذ شود.
فعالیت رسانه ای صرفا فعالیتی فرهنگی است
به گفته وی مؤسسه مطبوعاتی امروز خراسان جنوبی که دارای ۶ نشریه می باشد علاوه بر روزنامه و هفته نامه در مرکز استان، برای شهرستان های قاینات، درمیان و زیرکوه نیز نشریه چاپ می کند و پیگیر انتشار نشریه برای شهرستان نهبندان هم هستیم و تمامی این فعالیت ها صرفا فرهنگی است و به لحاظ اقتصادی اصلا صرفه ندارد.
کاهش گلایه مندی ها از حوزه مالیات در استان
حیدری بیان کرد: بازخوردهای منفی گذشته در حوزه مالیات در استان و اعتراضات و گلایه مندی ها در این حوزه کاهش یافته و مشخص است که اقدامات صورت گرفته در راستای تعدیل و تلطیف فضا مؤثر واقع شده است که جای تقدیر دارد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور