نظر سنجی

نظر شما در موردسایت جدید روزنامه امروز خراسان جنوبی چیست؟

wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام،چراشهرداری فکری برای پیاده روهاوجوب های خیابان ۱۷شهریوروبافت فرسوده برنمی دارد.تاکی شاهدمحرومیت وکم توجهی مسؤلین بایدباشیم.

باسلام خدمت روزنامه امروز خراسان جنوبی
انتقاد بنده به ستون اخبار علمی روز شنبه۱۹مرداد ماه با تیتر رژیم غذایی برای پسردار شدنه.واقعا جای تاسف هست که با وجود این همه مطالب علمی موجود در دنیا چنین مطالبی رو چاپ کنید.نه علمی هست و نه از لحاظ اجتماعی مطلب قابل قبولیه.لطفا در استفاده از منابع علمی دقت بیشتری داشته باشید.

سلام یک سوال از مسولین بیمارستان ولی عصر داشتم اینکه بفرمایند دلیل حصار کشیدن محل پارک خودروها ی مراجعین به اورژانس چیست ؟از یکی از نگهبانها پرسیدم گفتند اینجوری قشنگ تره مسولین عزیز که اینجوری فکر میکنند آیا فکر کردند که اورژانس معمولا برای مریضهای بد حال است وقتی یک راننده باشد و یک مریض بدحال مسیر پارکینگ تا اورژانس را چکارکند؟

سلام لطفا اداره گاز بیرجند برای گازرسانی روستای مزارساقی اقدام کند ازسال گذشته قول دادن هنوز محقق نشده باتوجه به اینکه روستاهای اطراف ان وروستاهای مرزی گازدارن اما مسولین اداره گاز به این روستا کم لطفی میکنن داخل شهر بنر زدن هر روز یک روستا گازرسانی میشود که باعقل سلیم باورانسان نمیشود ازروزنامه خراسان سپاسگزارم

سلام .دوست عزیزی که در جواب دوست دیگر در مورد زیارت افراد بی حجاب گفته بودندحجاب امری شخصی است باید عرض کنم که اگر بی حجابی شما باعث به گناه افتادن چند جوان بشودآنگاه این بی حجابی اعمال خوب شما را تباه میکند.

سلام خواستم خواهش وتمنا کنم از عروس ودامادهای عزیز شب جلسشون (عروس کشون )سرعت روچاشنی شادیشون نکن که اتفاق ناگواری بیفته.پدران ومادران عزیز حتما یاداوری کنید .ممنون یاعلی

سلام از ساکنین خیابان سپیده هستم از وضعیت پارک ماشین های سنگین (اتوبوس،کامیون ،تریلی نفت کش و …) در این خیابان خسته شده ایم بارها موضوع را از پلیس راهور هم پیگیری کرده ایم و اقدامی نشده است عاجزانه از پلیس راهور درخواست داریم با رانندگان ماشین های سنگین که شب ها و صبح زود ماشین های خود را روشن می کنند و امان ما را بریده اند برخورد نمایند.

باسلام وخسته نباشید.
من یکی ازساکنین مجتمع مسکونی دربلواربقیه ا…هستم مدتی هست که کامیون تعلیمی پایه یکم درلحظات اولیه صبح بدون درنظرگرفتن موقعیت واستراحت مردم اقدام به تعلیم مینمایدوباعث سلب آسایش شده .آیااینهامحدوده مشخص شده ای برای تعلیمات ندارند.خواهشأ رسیدگی کنید. باتشکر

با سلام وخسته نباشید خدمت شهردارمحترم! بی زحمت درخصوص شست شویی سطلهای زباله منطقه سراب دستورات لازم را صادرنمایید با تشکر

سلام، لطفا ورودی خیابان سپیده به بلوار سلامت را ساماندهی کنید. با تشکر

بدون شک حضور ارزشمند شهردار محترم ،رییس واعضای محترم شورای اسلامی شهربیرجند وسایرمسئولان درمسجد سایت اداری و بررسی مشکلات آن رونق بیش از پیش وتوجه به این منطقه مغفول مانده از شهر را در پی خواهد داشت.

سلام چرادبیرستان علی ابادلوله (شهرک بعثت )راه اندازی نمی شود چرااموزش وپرورش به فکرماروستاییان نیست ماازکجاهزینه رفت وامدوسرویس فرزندانمان رابیاوریم خواهشن رسیدگی کنیداگربه فکراخرت خودتون هستیدممنونم

سلام آسفالت جاده روستای چاه غیاث ازتوابع سه قلعه چنان خراب شده که مردم ازکنار جاده تردد میکنند .مسئولین هم بفکر نیستند

سلام خدمت شماروزنامه عزیزوسلام خدمت استاندارعزیزودلیرکه به فکرروستاییان هستیدلطف کنیدپیگیری کنیدچرادبیرستان علی ابادلوله(شهرک بعثت)حدودیکسال شده ساخته شده واماده بهربرداری است و هیچ اقدامی نمی شود. علت بیخیالی بعضی مسئولان چیست که ما هر دبیرستان داخل شهررفتیم ازمون قولنامه محل زندگی میخان .

از رییس محترم قوه قضائیه بابت انتصاب جناب آقای اسماعیلی رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه که بیرجندی هستن کمال تشکر وامنتان داریم

wfn_ads

سرمقاله: چین و نمادهای مذهبی ما…!!!

محمدراعی فرد / آنقدر که چین به لحاظ تنوع تولیدات اکثرا باکیفیت پایین در بازار و زندگی مردم کشورمان حضور و تاثیر داشته شاید در هیچ دوره تاریخی نتوان آن را دید و یا مستندسازی کرد…!!
از دسته بیل بگیر تا سنگ قبر، لوازم خانگی و خودرو و لوازم آرایش بگیر تا نهاده های کشاورزی ومواداولیه صنعتی و میخ وسوزن ته گرد و…
اما این که کشوری بانظام کمونیستی ونگاه مائوئیستی نمادهای مهم مذهبی مارا نیز تولید وروانه بازار مصرف مان کند جای تاسف وسوال بزرگی دارد…!!
مُهرو تسبیح و صلوات شماردیجیتالی ! و چادر مشکی که باصطلاح نماد حجاب وعفاف ماست بازار مصرف مارا درنوردیده و در دورافتاده ترین روستاها شاهد حضور اقلامی از مظاهر مذهبی مان هستیم که برایش بسیار سینه چاک کرده ورگ غیرت کلفت میکنیم…!!
پس از چهل سال چگونه است که ماهنوز نتوانسته ایم یک کارخانه تولید حجاب ملی را بنا کنیم و تولید آن را برسر دختران وزنان مان بکشیم ؟!!
مگر احداث یک کارخانه تولید چادرمشکی چه میزان هزینه بر است که توان انجام آن را نداریم ؟ مگر مقدار سرمایه گذاری درآن از بنای کارخانجات سایپا وایران خودرو بیشتراست ؟!! ، مگر احداث چندین کارخانه تولید نمادهای مذهبی ما که از همه مهمترش ظاهرا چادراست هزاران کارگررا به تولید وانمی دارد ؟ مگر جلوگیری از هدررفت سالانه صدها میلیون دلار بنام واردات چادر کار بیهوده وعبثی است ؟
ما آنچنان کشورمان را با تولیدات چینی عجین کرده اییم و عادت داده ایم ذایقه مردم مان را که دیگر یادی از تولیدات باکیفیت اروپایی نمیکنند !!
بنابه مصالحی که نمیدانیم چیست چین را بزرگترین صادرکننده به یک کشور خاورمیانه ای کرده ایم و جهان درون شهرهای مان را با کلید طلایی اش به چینیها واگذاشته ایم ، چینی هایی که چون روسیه در بزنگاههای تاریخی که باید درقبال این همه لطف مدیران مان به آنها ازما حمایت میکردند ، مهر تایید بر قطعنامه های شورای امنیت گذاشتند…!!
ابتدا بازار روسها در ایران متولد شد اما به دلیل افتضاح بودن کیفیت اجناس روسی ، هم پالکی اش بنام چین توانست ایران راتسخیرکند…!!!
اقتصاد مقاومتی با حضور اربابان صنعت وکشاورزی ومعدن چینی بیشتر به طنز تلخی میماند تا یک واقعیت تاریخی…
هرچند که کیفیت پایین وقیمتهای کذایی تولیدات داخلی هم دست کمی از محصولات چینی ندارد.
اگر قرار است اتفاق مبارکی در تولیدات داخلی اعم از صنعت وکشاورزی ومعدن کشورمان بیفتد این روشهای معمول فقط به درد تبلیغات تلویزیونی و ارگانهای خاصی میخورد که نانشان ازآن طریق چربتر وگرمتر وآبشان را سرد تر کنند تا با استفاده از اصطلاح اقتصاد مقاومتی فربه تر و سیری ناپذیر ترشوند…به دلیل عدم وجود شفافیت در اقتصاد ، آنقدر پیچیدگی های پشت پرده وجود دارد که شاید نتوان تا چند دهه سامانی براین آشفته بازار موجود فراهم آورد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور