wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست0

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

wfn_ads

سرمقاله: همه چیز از یک سیخ کباب شروع شد…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / وقتی جامعه ای سیستم تعریف شده ای در ارکان مختلف خود نداشته باشد و مهره های مدیریتی در جای خود قرار نگیرند ، بازخورد و خروجی آن بلبشو بازاری را می آفریند که شاید دهه های زیادی به طول انجامد که با تدبیر و برنامه ریزی بتوان آن را دوباره بر سرخط کرد و به قولی نقطه سرخط و شروع از نقطه صفر مرزی…!
وقتی قانون و علم مدیریت تبدیل به بازیچه اغیار می شوند و تیغ در کف مستی زنگ نهاده می شود نتیجه ای به بار می نشیند که انواع بزه و فسادهای اقتصادی، اداری و سیاسی قبح خودش را از دست می دهد و تبدیل به یک رویه معمول و بزرگراهی می شود که چنانچه شرایط حداقلی اش را داشته باشی و سوراخ دعا را هم بدانی، یک شبه ره صدساله می پیمایی و تبدیل به شاخی بزرگ خواهی شد که از جایگاه اجتماعی سابق ات در حالتی که به آن پرتاب شدگی می گویند تبدیل به قشر نوی اجتماعی میشوی که نه به بالا تعلق داری و نه به پایین، نوکیسه ای می شوی که دیگر نمی شود جمع ات کرد و اگر قاعده بازی با بزرگان را که چند ده پیراهن بیش از تو دریده اند و موی در این راه سپید کرده و گردنی کلفت کرده اند را رعایت نکنی، تو را با تمام دبدبه و کبکبه ات آنچنان بر زمین می کوبند که دیگر نتوانی قطعات ریز شده ات را سرجمع کنی و دوباره قدعلم کنی، قاعده بازی با شکم فراخانی که گردن کلفت کرده اند و جز خاک گورستان چشمشان پر نمی شود، بسیار پیچیده است و باید به وقت اش بتوانی در این مافیا در قبال تکه استخوانی دم تکان دهی…!
چگونه می شود با شغل بستنی فروشی تبدیل به دیلاقی شد که توان حضور در ارکان مملکتی از مجلس تا دولت و قوه قضائیه را داشته باشی؟!
چگونه می شود از یک کبابی ساده که کوبیده به سیخ می زند، در بازه زمانی بسیار کوتاه پهلوان پدیده شوی و کشوری را درنوردی؟!
چگونه می شود در زایش موجودی غریب کسی چون بابک خان زنجانی متولد شود که همه نیک دانیم و دانید، حکم اعدام دارد اما در اتاق های لاکچری زندان اوین برای تسویه حساب همه را به بازی گرفته و طلبکار هم هست و همچنان دارد بازی می کند؟!
چگونه می شود دکل های نفتی را چنان گم و گور کرد که نتوان حتی اثری و ردپایی درآن یافت ؟!
چگونه می شود رئیس کل بانک مرکزی باشی و به راحتی آب خوردن سه هزار میلیارد تومان را با خود به کانادا بکشانی که دست هیچکس هم به تو نرسد؟!
چگونه می توان با روابط خانوادگی و ژن خوب و آقازادگی هزاران میلیارد تومان حق معلمین کشوری که با آن بانکی را تأسیس کرده اند بدون وثیقه و تنها با رشوه های کلان بخوری و ضایع کنی و از نوحه خوان های درجه یک هم باشی …؟!
چگونه می شود…
تمامی این ناشدنی ها به راحتی شدنی می شوند همانگونه که شدند، اما شک نکنید که روش های نوین، جایگزین روش های سنتی خواهند شد، تا زمانی که بستر رویش این گونه روییده شدن علف های هرز و قارچ های سمی وجود دارد اعدام و زندان های طویل المدت هیچ تأثیری در تولد چنین جنایتکاران و خیانتکاران بالفطره نخواهد داشت، بلکه با دگردیسی به موقع اربابان زر و زور و تزویر چهره های نو و با روش های پیشرفته تر و پیچیده تری رخ خواهند نمود و از خود رونمایی خواهند کرد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور