نظر سنجی

نظر شما در موردسایت جدید روزنامه امروز خراسان جنوبی چیست؟

wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام،چراشهرداری فکری برای پیاده روهاوجوب های خیابان ۱۷شهریوروبافت فرسوده برنمی دارد.تاکی شاهدمحرومیت وکم توجهی مسؤلین بایدباشیم.

باسلام خدمت روزنامه امروز خراسان جنوبی
انتقاد بنده به ستون اخبار علمی روز شنبه۱۹مرداد ماه با تیتر رژیم غذایی برای پسردار شدنه.واقعا جای تاسف هست که با وجود این همه مطالب علمی موجود در دنیا چنین مطالبی رو چاپ کنید.نه علمی هست و نه از لحاظ اجتماعی مطلب قابل قبولیه.لطفا در استفاده از منابع علمی دقت بیشتری داشته باشید.

سلام یک سوال از مسولین بیمارستان ولی عصر داشتم اینکه بفرمایند دلیل حصار کشیدن محل پارک خودروها ی مراجعین به اورژانس چیست ؟از یکی از نگهبانها پرسیدم گفتند اینجوری قشنگ تره مسولین عزیز که اینجوری فکر میکنند آیا فکر کردند که اورژانس معمولا برای مریضهای بد حال است وقتی یک راننده باشد و یک مریض بدحال مسیر پارکینگ تا اورژانس را چکارکند؟

سلام لطفا اداره گاز بیرجند برای گازرسانی روستای مزارساقی اقدام کند ازسال گذشته قول دادن هنوز محقق نشده باتوجه به اینکه روستاهای اطراف ان وروستاهای مرزی گازدارن اما مسولین اداره گاز به این روستا کم لطفی میکنن داخل شهر بنر زدن هر روز یک روستا گازرسانی میشود که باعقل سلیم باورانسان نمیشود ازروزنامه خراسان سپاسگزارم

سلام .دوست عزیزی که در جواب دوست دیگر در مورد زیارت افراد بی حجاب گفته بودندحجاب امری شخصی است باید عرض کنم که اگر بی حجابی شما باعث به گناه افتادن چند جوان بشودآنگاه این بی حجابی اعمال خوب شما را تباه میکند.

سلام خواستم خواهش وتمنا کنم از عروس ودامادهای عزیز شب جلسشون (عروس کشون )سرعت روچاشنی شادیشون نکن که اتفاق ناگواری بیفته.پدران ومادران عزیز حتما یاداوری کنید .ممنون یاعلی

سلام از ساکنین خیابان سپیده هستم از وضعیت پارک ماشین های سنگین (اتوبوس،کامیون ،تریلی نفت کش و …) در این خیابان خسته شده ایم بارها موضوع را از پلیس راهور هم پیگیری کرده ایم و اقدامی نشده است عاجزانه از پلیس راهور درخواست داریم با رانندگان ماشین های سنگین که شب ها و صبح زود ماشین های خود را روشن می کنند و امان ما را بریده اند برخورد نمایند.

باسلام وخسته نباشید.
من یکی ازساکنین مجتمع مسکونی دربلواربقیه ا…هستم مدتی هست که کامیون تعلیمی پایه یکم درلحظات اولیه صبح بدون درنظرگرفتن موقعیت واستراحت مردم اقدام به تعلیم مینمایدوباعث سلب آسایش شده .آیااینهامحدوده مشخص شده ای برای تعلیمات ندارند.خواهشأ رسیدگی کنید. باتشکر

با سلام وخسته نباشید خدمت شهردارمحترم! بی زحمت درخصوص شست شویی سطلهای زباله منطقه سراب دستورات لازم را صادرنمایید با تشکر

سلام، لطفا ورودی خیابان سپیده به بلوار سلامت را ساماندهی کنید. با تشکر

بدون شک حضور ارزشمند شهردار محترم ،رییس واعضای محترم شورای اسلامی شهربیرجند وسایرمسئولان درمسجد سایت اداری و بررسی مشکلات آن رونق بیش از پیش وتوجه به این منطقه مغفول مانده از شهر را در پی خواهد داشت.

سلام چرادبیرستان علی ابادلوله (شهرک بعثت )راه اندازی نمی شود چرااموزش وپرورش به فکرماروستاییان نیست ماازکجاهزینه رفت وامدوسرویس فرزندانمان رابیاوریم خواهشن رسیدگی کنیداگربه فکراخرت خودتون هستیدممنونم

سلام آسفالت جاده روستای چاه غیاث ازتوابع سه قلعه چنان خراب شده که مردم ازکنار جاده تردد میکنند .مسئولین هم بفکر نیستند

سلام خدمت شماروزنامه عزیزوسلام خدمت استاندارعزیزودلیرکه به فکرروستاییان هستیدلطف کنیدپیگیری کنیدچرادبیرستان علی ابادلوله(شهرک بعثت)حدودیکسال شده ساخته شده واماده بهربرداری است و هیچ اقدامی نمی شود. علت بیخیالی بعضی مسئولان چیست که ما هر دبیرستان داخل شهررفتیم ازمون قولنامه محل زندگی میخان .

از رییس محترم قوه قضائیه بابت انتصاب جناب آقای اسماعیلی رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه که بیرجندی هستن کمال تشکر وامنتان داریم

wfn_ads

سرمقاله: همه چیز از یک سیخ کباب شروع شد…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / وقتی جامعه ای سیستم تعریف شده ای در ارکان مختلف خود نداشته باشد و مهره های مدیریتی در جای خود قرار نگیرند ، بازخورد و خروجی آن بلبشو بازاری را می آفریند که شاید دهه های زیادی به طول انجامد که با تدبیر و برنامه ریزی بتوان آن را دوباره بر سرخط کرد و به قولی نقطه سرخط و شروع از نقطه صفر مرزی…!
وقتی قانون و علم مدیریت تبدیل به بازیچه اغیار می شوند و تیغ در کف مستی زنگ نهاده می شود نتیجه ای به بار می نشیند که انواع بزه و فسادهای اقتصادی، اداری و سیاسی قبح خودش را از دست می دهد و تبدیل به یک رویه معمول و بزرگراهی می شود که چنانچه شرایط حداقلی اش را داشته باشی و سوراخ دعا را هم بدانی، یک شبه ره صدساله می پیمایی و تبدیل به شاخی بزرگ خواهی شد که از جایگاه اجتماعی سابق ات در حالتی که به آن پرتاب شدگی می گویند تبدیل به قشر نوی اجتماعی میشوی که نه به بالا تعلق داری و نه به پایین، نوکیسه ای می شوی که دیگر نمی شود جمع ات کرد و اگر قاعده بازی با بزرگان را که چند ده پیراهن بیش از تو دریده اند و موی در این راه سپید کرده و گردنی کلفت کرده اند را رعایت نکنی، تو را با تمام دبدبه و کبکبه ات آنچنان بر زمین می کوبند که دیگر نتوانی قطعات ریز شده ات را سرجمع کنی و دوباره قدعلم کنی، قاعده بازی با شکم فراخانی که گردن کلفت کرده اند و جز خاک گورستان چشمشان پر نمی شود، بسیار پیچیده است و باید به وقت اش بتوانی در این مافیا در قبال تکه استخوانی دم تکان دهی…!
چگونه می شود با شغل بستنی فروشی تبدیل به دیلاقی شد که توان حضور در ارکان مملکتی از مجلس تا دولت و قوه قضائیه را داشته باشی؟!
چگونه می شود از یک کبابی ساده که کوبیده به سیخ می زند، در بازه زمانی بسیار کوتاه پهلوان پدیده شوی و کشوری را درنوردی؟!
چگونه می شود در زایش موجودی غریب کسی چون بابک خان زنجانی متولد شود که همه نیک دانیم و دانید، حکم اعدام دارد اما در اتاق های لاکچری زندان اوین برای تسویه حساب همه را به بازی گرفته و طلبکار هم هست و همچنان دارد بازی می کند؟!
چگونه می شود دکل های نفتی را چنان گم و گور کرد که نتوان حتی اثری و ردپایی درآن یافت ؟!
چگونه می شود رئیس کل بانک مرکزی باشی و به راحتی آب خوردن سه هزار میلیارد تومان را با خود به کانادا بکشانی که دست هیچکس هم به تو نرسد؟!
چگونه می توان با روابط خانوادگی و ژن خوب و آقازادگی هزاران میلیارد تومان حق معلمین کشوری که با آن بانکی را تأسیس کرده اند بدون وثیقه و تنها با رشوه های کلان بخوری و ضایع کنی و از نوحه خوان های درجه یک هم باشی …؟!
چگونه می شود…
تمامی این ناشدنی ها به راحتی شدنی می شوند همانگونه که شدند، اما شک نکنید که روش های نوین، جایگزین روش های سنتی خواهند شد، تا زمانی که بستر رویش این گونه روییده شدن علف های هرز و قارچ های سمی وجود دارد اعدام و زندان های طویل المدت هیچ تأثیری در تولد چنین جنایتکاران و خیانتکاران بالفطره نخواهد داشت، بلکه با دگردیسی به موقع اربابان زر و زور و تزویر چهره های نو و با روش های پیشرفته تر و پیچیده تری رخ خواهند نمود و از خود رونمایی خواهند کرد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور