wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۱۵۳
  • ۵۴۸
  • ۵,۱۶۰
  • ۲۵,۹۳۹
  • ۲۲۰,۹۹۷

سرمقاله: قهرمان بازی با اسنپ…!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فردmohammadraeifard@yahoo.com/ گاه آنقدر با اتفاقی کوچک که هرروز ممکن است هزاران بار در کل کشور رخ دهد ، ذوق زده می شویم و بزرگ و بزرگ ترش میکنیم که ناخودآگاه آن را تبدیل به نمایشی سخیف و بی اثر می کنیم ، این خصلت سیاست بازان ماست که کاهی را کوه و کوهی را کاه میکنند تا با ایجاد موجی کاذب سعی در به حاشیه بردن مشکلات بزرگ واصولی مردم کنند…!!
راننده اسنپی که هرروز دهها مسافر را با شکل ها و لباس های گوناگون وبه حسب وظیفه و شغلی که دارد جابجا می کند و هزاران نفرچون او در کل کشور نیز چون او انجام وظیفه می کنند ، ناگهان تبدیل به چهره ای می شود که در خواب شب اش هم نمی دیده ، می شود قهرمان امربه معروف ونهی از منکر ! می شود نجات دهنده آبرو وحیثیت ازدست رفته جامعه ، می شود یک سوپرمنی که در لفافه ای از قداست پیچیده شده ، می شود یک قاضی که در خودرو خود حکم صادر می کند و همان فرد بی حجاب را که ازنظر او فاسد است و گمراه اما شهروندی است که بر خودروی او سوارشده وبه او اعتماد کرده را وسط اتوبان ، تنها وبی پناه رهایش می کند تا بدینوسیله حکمش را اجرایی کرده باشد..!!
قصد بر توجیه و یا دفاع از عملی که آن مسافر در کشف حجابش کرده و عرف و قانونی را زیر پا گذاشته ، نداریم بلکه از منظر دیگری که حقوق شهروندی یک فرد از دهها میلیون جمعیت تهران است می خواهیم به قصه ای چنین غریب ورود کنیم …!
زمانی که عضوی ازاعضای یک خانواده به دلیل اعتماد به شرکت یا سازمانی که به او خدماتی درقبال دریافت وجهی ارائه می دهد سوار بر خودرویی میشود که او را سالم و در کمال آرامش به مقصد برساند ، چه کسی به خود وبه وجدان و عقلانیت خویش اجازه می دهد که به حریم خصوصی دیگران ورود پیدا کرده و خود با قضاوت شخصی حکم صادر کند و مسافرش را که اتفاقا جزو نوامیس جامعه نیز می باشد از خودرو بیرون رانده و در اتوبانی تنها رهایش کند ؟ درست به مانند راننده اتوبوسی که به خود حق دهد خانمی را به دلیل بدحجابی یا بی حجابی در وسط بیابان و در نیمه شب ویا تاریکی هوا از اتوبوس پیاده و در آن ظلمات رهایش کند و نام کارش را هم بگذارد امر به معروف ونهی ازمنکر !
امربه معروف و نهی از منکر شرایط و راهکارهایی دارد که هرکسی توان انجامش را ندارد !
کسی که سیگار در دست دارد نمی تواند دیگران را در نفی سیگارکشیدن منع کند !
راننده اسنپی که چنین حکمی را صادر و عملیاتی کرد را در کسری از ثانیه تبدیل به چهره معروف از نوع صدا وسیمایی کردیم و سریعا مراسم وتقدیر و لوح ومصاحبه های رنگارنگ بنام آمر به معروف وناهی از منکر…گاه اعمال وبی سلیقگی های عقلانی ما یک طرح ارزشمند و تشریعی را تبدیل به ضد خود میکند ، یعنی امر به منکر ونهی از معروف…!!
کار روزنامه نگاران و خبرنگاران امر به معروف است و نهی ازمنکر و از خصلت های ذاتی وکاری آنان است ، اما ندیده ونشنیده ایم که درحد راننده اسنپی نیز ازآنان تقدیر شود وبشوند چهره تلویزیونی و مراسم و لوح تقدیر… برعکس سیبلی می شوند تا تبدیل به کیسه بوکسی شود که هرکه از هر کسی و یا جایی دل پری داشت برا و مشتی بکوبد تا خویش را تخلیه کند …!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 18 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور