نظر سنجی

نظر شما در موردسایت جدید روزنامه امروز خراسان جنوبی چیست؟

wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام،چراشهرداری فکری برای پیاده روهاوجوب های خیابان ۱۷شهریوروبافت فرسوده برنمی دارد.تاکی شاهدمحرومیت وکم توجهی مسؤلین بایدباشیم.

باسلام خدمت روزنامه امروز خراسان جنوبی
انتقاد بنده به ستون اخبار علمی روز شنبه۱۹مرداد ماه با تیتر رژیم غذایی برای پسردار شدنه.واقعا جای تاسف هست که با وجود این همه مطالب علمی موجود در دنیا چنین مطالبی رو چاپ کنید.نه علمی هست و نه از لحاظ اجتماعی مطلب قابل قبولیه.لطفا در استفاده از منابع علمی دقت بیشتری داشته باشید.

سلام یک سوال از مسولین بیمارستان ولی عصر داشتم اینکه بفرمایند دلیل حصار کشیدن محل پارک خودروها ی مراجعین به اورژانس چیست ؟از یکی از نگهبانها پرسیدم گفتند اینجوری قشنگ تره مسولین عزیز که اینجوری فکر میکنند آیا فکر کردند که اورژانس معمولا برای مریضهای بد حال است وقتی یک راننده باشد و یک مریض بدحال مسیر پارکینگ تا اورژانس را چکارکند؟

سلام لطفا اداره گاز بیرجند برای گازرسانی روستای مزارساقی اقدام کند ازسال گذشته قول دادن هنوز محقق نشده باتوجه به اینکه روستاهای اطراف ان وروستاهای مرزی گازدارن اما مسولین اداره گاز به این روستا کم لطفی میکنن داخل شهر بنر زدن هر روز یک روستا گازرسانی میشود که باعقل سلیم باورانسان نمیشود ازروزنامه خراسان سپاسگزارم

سلام .دوست عزیزی که در جواب دوست دیگر در مورد زیارت افراد بی حجاب گفته بودندحجاب امری شخصی است باید عرض کنم که اگر بی حجابی شما باعث به گناه افتادن چند جوان بشودآنگاه این بی حجابی اعمال خوب شما را تباه میکند.

سلام خواستم خواهش وتمنا کنم از عروس ودامادهای عزیز شب جلسشون (عروس کشون )سرعت روچاشنی شادیشون نکن که اتفاق ناگواری بیفته.پدران ومادران عزیز حتما یاداوری کنید .ممنون یاعلی

سلام از ساکنین خیابان سپیده هستم از وضعیت پارک ماشین های سنگین (اتوبوس،کامیون ،تریلی نفت کش و …) در این خیابان خسته شده ایم بارها موضوع را از پلیس راهور هم پیگیری کرده ایم و اقدامی نشده است عاجزانه از پلیس راهور درخواست داریم با رانندگان ماشین های سنگین که شب ها و صبح زود ماشین های خود را روشن می کنند و امان ما را بریده اند برخورد نمایند.

باسلام وخسته نباشید.
من یکی ازساکنین مجتمع مسکونی دربلواربقیه ا…هستم مدتی هست که کامیون تعلیمی پایه یکم درلحظات اولیه صبح بدون درنظرگرفتن موقعیت واستراحت مردم اقدام به تعلیم مینمایدوباعث سلب آسایش شده .آیااینهامحدوده مشخص شده ای برای تعلیمات ندارند.خواهشأ رسیدگی کنید. باتشکر

با سلام وخسته نباشید خدمت شهردارمحترم! بی زحمت درخصوص شست شویی سطلهای زباله منطقه سراب دستورات لازم را صادرنمایید با تشکر

سلام، لطفا ورودی خیابان سپیده به بلوار سلامت را ساماندهی کنید. با تشکر

بدون شک حضور ارزشمند شهردار محترم ،رییس واعضای محترم شورای اسلامی شهربیرجند وسایرمسئولان درمسجد سایت اداری و بررسی مشکلات آن رونق بیش از پیش وتوجه به این منطقه مغفول مانده از شهر را در پی خواهد داشت.

سلام چرادبیرستان علی ابادلوله (شهرک بعثت )راه اندازی نمی شود چرااموزش وپرورش به فکرماروستاییان نیست ماازکجاهزینه رفت وامدوسرویس فرزندانمان رابیاوریم خواهشن رسیدگی کنیداگربه فکراخرت خودتون هستیدممنونم

سلام آسفالت جاده روستای چاه غیاث ازتوابع سه قلعه چنان خراب شده که مردم ازکنار جاده تردد میکنند .مسئولین هم بفکر نیستند

سلام خدمت شماروزنامه عزیزوسلام خدمت استاندارعزیزودلیرکه به فکرروستاییان هستیدلطف کنیدپیگیری کنیدچرادبیرستان علی ابادلوله(شهرک بعثت)حدودیکسال شده ساخته شده واماده بهربرداری است و هیچ اقدامی نمی شود. علت بیخیالی بعضی مسئولان چیست که ما هر دبیرستان داخل شهررفتیم ازمون قولنامه محل زندگی میخان .

از رییس محترم قوه قضائیه بابت انتصاب جناب آقای اسماعیلی رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه که بیرجندی هستن کمال تشکر وامنتان داریم

wfn_ads

سرمقاله: روز موعود فراخواهد رسید…!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فردmohammadraeifard@yahoo.com/ وقتی ارکان یک تفکر را نسبی بدانیم و نه مطلق، باید قبول کنیم که هیچ چیزی وهیچ عاملی در این دنیا ابدی و لایتناهی نیست، افراد وچهره ها عمرمفیدی دارند که می آیندومی روند، گاه زودتر و گاه کمی با تأخیر، هیچ حکومت وحاکمیتی نیز ابدی نبوده ونخواهد بود، گاه اتفاقات و فرایند عملیاتی سیاست گذارانی که خویش را مطلق کامل می پندارند و دچار کیش شخصیت شده و سرمست از نوشیدن شراب سکرآور قدرت اند عمر حاکمیت ها را به شدت کوتاه و خفیف کرده و به سرعت معادله قدرت وارونه عمل نموده وجای حاکم ومحکوم عوض می شود…!!!
جامعه ای که حاکمیت اش نتواند ترازوی عدل را مجبور به تعادل کند وعدالت اجتماعی را بازیچه دست قدرت مندان سیاسی واقتصادی اش قرار دهد بر مبنای یک تجربه تاریخی محکوم به فنا و نیستی خواهد شد، حاکمیتی که نتواند فرصت های شغلی یکسان از فرزند بالاترین تصمیم گیرنده مملکت تا فقیرترین قشر جامعه را فراهم آورد در ورطه سقوطی حتمی در خواهد غلطید، حاکمیتی که با توجه به عملکردش مردم را فرسنگ ها از اعتماد و اعتقاد به خودش دور کرده، نمی تواند افکارعمومی برای رسیدن به اهداف بزرگ اش را بسیج کند ، حاکمیتی که آزادی مردم اش را قربانی مطامع زیاده خواهی های قشری بی خاصیت وبی تفکر و تعقل کند حتی اگر بهشت شداد را هم برای مردم اش فراهم آورد محکوم به فناست، حاکمیتی که دروغ سفید را که زیاد هم خطرناک به نظر نمی رسد چاشنی سیاست داخلی اش کند دیر یا زود بادکنک توهم اش خواهد ترکید، حاکمیتی که از شفافیت در عملکرد اقتصادی و اداری بهراسد و به مردم اش پاسخ ندهد و خویش را در پوشش مجازی معصومانه و بی خطا بپیچد نوعی جهل مرکب را برمردم اش تحمیل می کند…!
این نتیجه محتوم طول تاریخ است که نظام ها و سلسله هایی با بیش از ۵قرن بالاخره از هم پاشیده اند و حاکمیتی دیگر جانشین اش شده، عدالت و قسط و احترام به شعور مردم از اولین خمیرمایه هایی است که در اوج گیری حاکمیت های مانا نقش برجسته ای بازی می کنند.
اگر به این نتیجه برسیم که ممکن است درهر لحظه ای جای آدم های این سوی میز با آن سوی میز و یا این سوی میله ها با آن سوی میله ها عوض شود شاید در نوع نگاه و رفتارمان با یکدیگر تجدید نظر واقعی کنیم…!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور