wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

سلام باعرض تبریک سال تحصیلی جدیدو تشکرازمدیرکل محترم آموزش وپرورش خراسان جنوبی که همیشه یاوروهمراه فرهنگیان بوده استدعاداریم درموردپرداخت کمک هزینه ازدواج ویافوت فرزندان فرهنگی گرچه مبلغ ناچیزی هست درتمام ادارات بعدازیک ماه قابل پرداخت میباشدمتاسفانه درآموزش وپرورش بیش ازسه سال گذشته هنوزهم خبری نیست. یک بازنشسته

تنها پیشرفتی که تو بیرجند قابل ملاحظه هست ایجاد سرعت گیر های بزرگ و غیر استاندارد هست. شما که علاقه دارین به آسفالت ریختن دارین خب حداقل اون چاله های وسط خیابان رو هم پر کنین. همین فلکه معصومیه که سرعت گیر بزرگ گذاشت از فلکه معصومیه به طرف چهار انقلاب اصلا اسفالتش مناسب جاده نیست مخصوصا لاین وسط.. وقتی وارد لاین وسط میشی انگار سوار ترن هوای شدی… خواهش میکنم اونجا رو درست کنین نه فقط سرعت گیر بزارین

باسلام نصب تابلوی راهنما در محور رکات تا عیلکی از ضروریات میباشدبخصوص سه راهی خلیلان که به سمت دوشهرستان خوسف وبیرجندمسیرواضح نبوده وباعث ایجادچندین مورد سردرگمی مردم شده است
لطفا پیگیری شود

با سلام فلسفه وجودی برخی از ادارات کل واقعاً چیه آیا واقعاً نیاز به اداره کل ……. داریم اولویت ها فراموش شده است

wfn_ads

سرمقاله: خوش باوری های کودکانه…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / تخیل در نوشتن از ویژگی های یک نویسنده موفق در جهان رمان هاست ، همانگونه که به قول نویسنده سریال گاندو ۸۰ درصد متن نوشته شده تخیلی بوده است اما قرار بر این بوده که به نام واقعیت در افکار عمومی تزریق شود..!
اما تخیل در عالم سیاست نه جایگاهی دارد و نه تعریفی، نه می شود راهبردی اش کرد و نه می شود بنام واقعیت به خورد افکار عمومی داد…!
وزیر نفت کشورمان که اتفاقا سیبل آماده شلیک مخالفان برجام کشورمان است و تقریبا همه تهمت ها و دروغ ها و… به اوختم می شود چرا که از حضور معامله گران چرب و نرم دور زنندگان تحریم در پاک دست ترین دولت به شدت جلوگیری کرده تا از زایش بابک زنجانی دیگری جلوگیری کند در آخرین مصاحبه اش می گوید: مدیران کشورهای همسایه از بهترین پیمانکاران اروپایی و آمریکایی استفاده می کنند و هیچ الزامی ندارند که با ما کار کنند چون بر کار سوارند، دیر بجنبیم حقی در این کشورها برای مان نمی ماند، آنان حتی جواب ما را هم نمی دهند، در عالم سیاست و منافع ملی برادری مرادری اصولا نه تعریفی دارد و نه جایگاهی، دنیا دنیای موازنه قدرت است، خدا نکند که آدم ضعیف شود…!
سخنان زنگنه بسیار تأمل برانگیز است و پرده از واقعیاتی برمی دارد که به دروغ به ما تفهیم شده و می شود…!
همسایگان ما سخت بفکر منافع ملی خودشان هستند و قرار هم نیست که با ما مشورت کنند و اجازه بگیرند، آنان برای شان اصلا مهم نیست که میلیون ها دلار سرمایه گذاری برای ساخت کارخانه لبنیات کاله بنا به هر دلیلی در آتش بسوزد و در یک سیاه چاله مطلق خبری هیچ پاسخی هم به چرایی این اتفاق ندهند…!
فردا روزی همین اتفاق در کشورهای دیگر رخ خواهد داد و ما تا به خودمان بجنبیم، روس ها و آمریکایی ها و ترکیه ای ها سوار بر کار بازسازی آن ها خواهند شد و ما همچنان در کش و قوس درگیر بازی با کلمات خواهیم ماند..!
واقعیت ها را که پنهان می کنیم و دایم با ترفندهای گوناگون خاک بر آنها می ریزیم تا از نشت خبری اش پیشگیری کنیم نتیجه اش همانی می شود که در عراق شد، قرار نیست کشورهای دیگر بله قربان گوی ما شوند ، یادمان باشد که در دنیای سیاست نه دشمنی همیشگی است و نه دوستی بین کشورها ، آنچه که آن را تعریف می کند منافع ملی است و بس، منافع عامه مردم نه خاصه مردم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور