wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۱۲۵
  • ۵۴۸
  • ۵,۱۳۲
  • ۲۵,۹۱۱
  • ۲۲۰,۹۶۹

سرمقاله: خدا کند دروغ باشد…!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / در خبرها آمده بود که سرپرستی دادسرای ارشاد تهران ناحیه ۲۱ از مردم و جوانان درخواست کرده که چنانچه کشف حجاب خانم ها در پشت فرمان خودرو و سرو مشروبات الکلی و پوشش های ناهنجار و رقص های مختلط و دورهمی در سفره خانه‌های سنتی و باغ تالارها و یا خانه های فساد را دیده و رویت کردند با مستندسازی و گرفتن عکس و فیلم و فرستادنش در یک کانال پیام رسان داخلی مراتب را جهت مبارزه با فساد و ریشه کن کردن آن به این نهاد قضایی یاری رسانند…!!!
چقدر دلمان می‌خواهد که اصل خبر دروغ باشد و سریعا تکذیب شود در غیر این صورت بستری از اغتشاش و به هم ریختگی اجتماعی فراهم خواهد شد که جامعه را تبدیل به میدان و خاکریز انواع بزه و نوع جدیدی از فساد را متولد خواهد کرد، تولدی که در آن بسیاری از فتنه‌های اخلاقی و مچگیری ها و انتقام های فردی و آسیب جدی به حریم خصوصی مردم از جمله عوام و حتی خواص را با خود به ارمغان خواهد آورد، آنگاه فضا برای گروه های اغتشاش و جانیان و خلافکاران حرفه‌ای آنقدر مغتنم و ارزشمند می‌شود که شاهد باجگیری ها و حق السکوت گیری‌هایی خواهیم بود که جامعه را به سوی سقوط اخلاقی و از هم گسیختگی و تکه تکه شدنی پیش خواهد برد که دیگر نتوان با هیچ سرمایه و نیروی انسانی و ابزار و روشی جمع اش کرد …!!!
معلوم نیست اینگونه تراوشات ذهنی و راهکارهای ابن الوقت و بی مطالعه و کارشناسی شده از کدامین اتاق های فکری نشأت می‌گیرد تا منهدم کند تتمه و باقیمانده عفت عمومی و باورهای مردم را!!!
آقایان! این چگونه طرح‌های نابود کننده‌ای است که در مخیله برخی از شما ریشه می‌گیرد؟!، تخیلات مریض گونه که انسجام اجتماعی را هدف قرار داده و زلزله‌ای از بی آبرویی و خلجانات روانی را بر هم تلمبار خواهد کرد…!
آنقدر ریزش اعتماد و امید در جامعه ما بوجود آمده که چنین طرح‌هایی که بوی عفونت بر هم ریختگی از آن به مشام می‌رسد تیر خلاصی است بر حیثیت و شرافت و حقوق شهروندی مردم، مردمی که دیگر تحمل چنین بی حیثیتی ها و آوار شدن آبروی عام برایشان مقدور نیست، ما عادت کرده‌ایم به ارائه راهکارهای بی ارزش وحتی ضد ارزش که باید دائم از جیب و کیسه بیمار عوام برداشت و پرداخت شود …!
آسیب‌های روانی، اجتماعی و فرهنگی چنین طرح‌های ساده اندیشانه و سهل انگارانه آنچنان سنگین و غیرقابل پیش بینی و باور است که حتی دشمنان خارجی این دیار کمتر به فکر اجرای آن از طریق بسترسازی افکار عمومی افتاده و می افتند اما ظاهرا دوستان داخلی ما با توجه به چراغ سبزهایی که دارند بدون دغدغه و مشکل قانونی خاص به راحتی این کار را انجام داده و کلاً به تبعات آن نیز واقف نیستند که اگر هم باشند باید به دوست بودن آنان به شدت شک کرد…!
خدا کند اصل خبر دروغ باشد و سریعاً تکذیب شود، خدا کند…

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور