نظر سنجی

نظر شما در موردسایت جدید روزنامه امروز خراسان جنوبی چیست؟

wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام،چراشهرداری فکری برای پیاده روهاوجوب های خیابان ۱۷شهریوروبافت فرسوده برنمی دارد.تاکی شاهدمحرومیت وکم توجهی مسؤلین بایدباشیم.

باسلام خدمت روزنامه امروز خراسان جنوبی
انتقاد بنده به ستون اخبار علمی روز شنبه۱۹مرداد ماه با تیتر رژیم غذایی برای پسردار شدنه.واقعا جای تاسف هست که با وجود این همه مطالب علمی موجود در دنیا چنین مطالبی رو چاپ کنید.نه علمی هست و نه از لحاظ اجتماعی مطلب قابل قبولیه.لطفا در استفاده از منابع علمی دقت بیشتری داشته باشید.

سلام یک سوال از مسولین بیمارستان ولی عصر داشتم اینکه بفرمایند دلیل حصار کشیدن محل پارک خودروها ی مراجعین به اورژانس چیست ؟از یکی از نگهبانها پرسیدم گفتند اینجوری قشنگ تره مسولین عزیز که اینجوری فکر میکنند آیا فکر کردند که اورژانس معمولا برای مریضهای بد حال است وقتی یک راننده باشد و یک مریض بدحال مسیر پارکینگ تا اورژانس را چکارکند؟

سلام لطفا اداره گاز بیرجند برای گازرسانی روستای مزارساقی اقدام کند ازسال گذشته قول دادن هنوز محقق نشده باتوجه به اینکه روستاهای اطراف ان وروستاهای مرزی گازدارن اما مسولین اداره گاز به این روستا کم لطفی میکنن داخل شهر بنر زدن هر روز یک روستا گازرسانی میشود که باعقل سلیم باورانسان نمیشود ازروزنامه خراسان سپاسگزارم

سلام .دوست عزیزی که در جواب دوست دیگر در مورد زیارت افراد بی حجاب گفته بودندحجاب امری شخصی است باید عرض کنم که اگر بی حجابی شما باعث به گناه افتادن چند جوان بشودآنگاه این بی حجابی اعمال خوب شما را تباه میکند.

سلام خواستم خواهش وتمنا کنم از عروس ودامادهای عزیز شب جلسشون (عروس کشون )سرعت روچاشنی شادیشون نکن که اتفاق ناگواری بیفته.پدران ومادران عزیز حتما یاداوری کنید .ممنون یاعلی

سلام از ساکنین خیابان سپیده هستم از وضعیت پارک ماشین های سنگین (اتوبوس،کامیون ،تریلی نفت کش و …) در این خیابان خسته شده ایم بارها موضوع را از پلیس راهور هم پیگیری کرده ایم و اقدامی نشده است عاجزانه از پلیس راهور درخواست داریم با رانندگان ماشین های سنگین که شب ها و صبح زود ماشین های خود را روشن می کنند و امان ما را بریده اند برخورد نمایند.

باسلام وخسته نباشید.
من یکی ازساکنین مجتمع مسکونی دربلواربقیه ا…هستم مدتی هست که کامیون تعلیمی پایه یکم درلحظات اولیه صبح بدون درنظرگرفتن موقعیت واستراحت مردم اقدام به تعلیم مینمایدوباعث سلب آسایش شده .آیااینهامحدوده مشخص شده ای برای تعلیمات ندارند.خواهشأ رسیدگی کنید. باتشکر

با سلام وخسته نباشید خدمت شهردارمحترم! بی زحمت درخصوص شست شویی سطلهای زباله منطقه سراب دستورات لازم را صادرنمایید با تشکر

سلام، لطفا ورودی خیابان سپیده به بلوار سلامت را ساماندهی کنید. با تشکر

بدون شک حضور ارزشمند شهردار محترم ،رییس واعضای محترم شورای اسلامی شهربیرجند وسایرمسئولان درمسجد سایت اداری و بررسی مشکلات آن رونق بیش از پیش وتوجه به این منطقه مغفول مانده از شهر را در پی خواهد داشت.

سلام چرادبیرستان علی ابادلوله (شهرک بعثت )راه اندازی نمی شود چرااموزش وپرورش به فکرماروستاییان نیست ماازکجاهزینه رفت وامدوسرویس فرزندانمان رابیاوریم خواهشن رسیدگی کنیداگربه فکراخرت خودتون هستیدممنونم

سلام آسفالت جاده روستای چاه غیاث ازتوابع سه قلعه چنان خراب شده که مردم ازکنار جاده تردد میکنند .مسئولین هم بفکر نیستند

سلام خدمت شماروزنامه عزیزوسلام خدمت استاندارعزیزودلیرکه به فکرروستاییان هستیدلطف کنیدپیگیری کنیدچرادبیرستان علی ابادلوله(شهرک بعثت)حدودیکسال شده ساخته شده واماده بهربرداری است و هیچ اقدامی نمی شود. علت بیخیالی بعضی مسئولان چیست که ما هر دبیرستان داخل شهررفتیم ازمون قولنامه محل زندگی میخان .

از رییس محترم قوه قضائیه بابت انتصاب جناب آقای اسماعیلی رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه که بیرجندی هستن کمال تشکر وامنتان داریم

wfn_ads

دومین جشنواره موسیقی جوان استان پس از ۱۳ سال در بیرجند برگزار می شود

امروز خراسان جنوبی – حسین زاده hoseinzade@birjandtoday.ir /دومین جشنواره موسیقی جوان استان امروز آغاز و تا فردا ادامه دارد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه این جشنواره پس از ۱۳ سال در استان برگزار می گردد، گفت: هدف از برگزاری این جشنواره که با همکاری انجمن موسیقی و مؤسسات و آموزشگاه های موسیقی در استان برگزار می‌شود، شناسایی استعدادها، همگرایی و توجه مؤسسات و آموزشگاه های موسیقی، ایجاد نشاط اجتماعی و ارتباط مستقیم هنرمندان با فرهیختگان و اساتید عرصه موسیقی می باشد و امیدواریم به شکل مناسبی برگزار گردد تا به برنامه‌ای ثابت و پایدار در تقویم سالانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تبدیل شود.
ناصر نبی زاده افزود: شرکت کنندگان این جشنواره روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در دو بخش تکنوازی و گروه نوازی به رقابت می‌پردازند و مراسم اختتامیه نیز ساعت ۲۰:۳۰جمعه شب برگزار و افراد و گروه‌های برتر معرفی خواهند شد. به گفته وی در مراسم اختتامیه از دو تن از پیشکسوتان به همراه پدیده ۱۰ ساله موسیقی استان و کشور تجلیل می شود.
زمزم معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز با بیان اینکه با وجود تقاضای چند ساله استان برای برگزاری جشنواره موسیقی جوان دومین دوره این جشنواره ۱۳ سال به تعویق افتاد، گفت: جشنواره در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی برگزار می‌شود که در بخش رقابتی برگزیدگان اول تا سوم در هر بخش توسط هیئت داوران مشخص می‌شوند و در بخش غیر رقابتی نیز مربوط به نواهای نو و سازهای خاصی که فراوانی کمتری داشته و کمتر شناخته شده هستند می باشد و کودکان زیر ۸ سال نیز در این بخش شرکت می‌کنند و استعدادهای شناسایی شده به جشنواره ملی معرفی می‌شوند.
قاسمی رئیس انجمن موسیقی استان نیز با اشاره به همکاری و همراهی مؤسسات فرهنگی و هنری استان در راستای برگزاری این جشنواره گفت: در بخش تک نوازی جشنواره ۱۲۰ هنرمند و در بخش گروه نوازی ۱۶ گروه شرکت دارند که از شهرستان‌های فردوس، قاینات و سرایان در کنار هنرمندان و گروه های هنری مرکز استان حاضر می‌شوند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور