wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۱۴۷
  • ۵۴۸
  • ۵,۱۵۴
  • ۲۵,۹۳۳
  • ۲۲۰,۹۹۱

اجرای ۲۰۰۰ طرح صنایع دستی مددجویان خراسان جنوبی

(سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۰۷

تاکنون در جهت توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت، ۲۰۰۰ طرح صنایع دستی در بین مددجویان تحت حمایت اجرا شده و مورد نظارت کارشناسان حوزه اشتغال است.

سید رضا حسینی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی  در بازدید نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از طرح‌های اشتغال این نهاد گفت: صنایع‌دستی به عنوان ظرفیتی گسترده و دارای قابلیت آموزش و توسعه، با اندک سرمایه نقش مهمی در کمک و ایجاد اشتغال پایدار به ویژه در مناطق روستایی دارد.
حسینی افزود: صنایع‌دستی و هنرهای سنتی بخش ارزشمندی از میراث فرهنگی گذشتگان ما هستند و  در شرایط فعلی جامعه که مسئله بیکاری و ایجاد اشتغال مهم‌ترین دغدغه مسئولان به‌حساب می‌آید می‌تواند نقش مؤثری در اشتغال و توسعه فرهنگی، هنری، اقتصادی و صنعتی داشته باشد.
وی با اشاره به خشک‌سالی‌های چندین ساله در استان و مهاجرت روستائیان به شهر و کاهش سطح درآمد خانوارها گفت: رونق صنایع‌دستی با حداقل سرمایه نه‌تنها موجب اشتغال در روستاها می‌شود بلکه منبع درآمد مهمی نیز برای خانوارهای روستایی ایجاد می‌کند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی در ادامه افزود: صنایع‌دستی یکی از بهترین ظرفیت‌های استان برای ایجاد اشتغال، افزایش صادرات و تولید ثروت است و می‌تواند به عنوان  عامل مؤثری در افزایش درآمد خانوار محسوب شود.
حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط خشک‌سالی و کم آبی ناشی از آن در خراسان جنوبی باید ایجاد اشتغال در بخش صنایع‌دستی موردتوجه جدی قرار گیرد.
عبادی با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاری بر روی صنایع‌دستی یکی از راه‌های ارزان و مناسب برای اشتغال‌زایی است، اضافه کرد: هزینه اشتغال در بخش‌های دیگر اقتصادی بالاست در بخش صنایع‌دستی می‌توان با هزینه‌های کم اشتغال‌زایی کرد.
وی یادآور شد: کمیته امداد  طی سال‌های گذشته اقدامات خوبی در زمینه‌های مختلف علی‌الخصوص توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت اجرا کرده است .
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  عنوان کرد: می‌توان با توسعه صنایع تبدیلی و بسته‌بندی در بخش کشاورزی و ترویج صنایع‌دستی در روستاها علاوه بر اشتغال و سودآوری زمینه را برای مهاجرت معکوس فراهم کرد.
وی ادامه داد: همچنین خرید تضمینی محصولات صنایع‌دستی مهم‌ترین و بهترین راهکار برای حمایت از صنعتگران توسط دولت است با این اقدام صنعتگران دغدغه فروش محصولات خود را نخواهند داشت.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور