پیام شهروند

باسلام.خواهشمنداست درصورت امکان نسبت به خط کشی خیابان قدس غربی جهت جلوگیری ازهرگونه حوادث ناگوارشهرداری محترم اقدام فرمائید.درضمن اسفالت خیابان مربوطه بدلیل عمرطولانی فاقدکیفیت می باشد.تشکر

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

آیین تودیع و معارفه مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد

آیین تودیع و معارفه مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد

طی حکمی علی اکبر درانی پور به عنوان مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی منصوب شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ صبح امروز ١٠ تیرماه سالجاری آیین تودیع و معارفه مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور محمد کمالی (مدیر امور استانهای مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، محمد رضادبیری (مدیر کل حراست استان خراسان جنوبی)،ناصر نبی زاده (مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی) و معاونین و جمعی از مسئولین ستادی این اداره کل،برگزار و محرم ابراری رومنجان مدیر پیشین حراست این اداره کل، تودیع و علی اکبر درانی پور به عنوان مدیر جدید حراست معارفه شد.

مدیر امور استان های مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه با تاکید بر اینکه کادرسازی در حوزه فرهنگ بسیار مهم است که متاسفانه نسبت به آن غفلت شده است ولی دشمن سرمایه گذاری کلانی بر روی آن کرده است، خطاب به کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: شما رسالت و وظیفه سنگینی برعهده دارید.

محمد کمالی مسئولان حراست را پل ارتباطی بسیار منطقی و ظریف و خردمندانه بین مسئولان و کارکنان و هنرمندان معرفی کرد و اظهار داشت : مجموعه حراست باید در جهت ایجاد مودت و همدلی در بین مجموعه کارکنان و ارتباط کارکنان با مدیران تلاش کنند.

 ناصر نبی زاده  هم در این جلسه با تاکید بر این که باید برداشت مخاطب از حراست ها توام با مهربانی و ملاطفت باشد، بیان داشت: بیشتر بعد امنیتی حراست ها در جامعه اداری و تشکیلاتی جا انداخته شده، اما فلسفه وجودی حراست همراهی با همکاران، دستگاه و پشتیبانی از مدیران و همکاران در رسیدن به اهداف سازمانی دستگاه ها است.

وی با اشاره به اینکه حساسیت حراست در دستگاه های فرهنگی به دلیل اینکه مخاطبان ما اصحاب فرهنگ و هنر هستند و برخورد با آن ها حساسیت خاصی را می طلبد، بیشتر از سایر ارگان ها است تصریح کرد:مسئول حراست باید با همه سلایق مختلف ارتباط داشته باشد تا بتواند معضلات و مشکلات محیط را بخوبی شناسایی کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کمبودهای اعتبارات مالی و نیز نیروی انسانی را یکی دیگر از معضلات پیش روی فعالیت های فرهنگی و هنری عنوان کرد و گفت:  اهالی فرهنگ طبع حساس و ظریفی دارند، و بدون شک همراهی و همفکری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی برای اجرای هرچه بهتر برنامه های حوزه فرهنگ و هنر بسیار مهم است.

 مدیر کل حراست استان خراسان جنوبی هم در این مراسم با اشاره به وظایف حراستی و حفاظتی مسئولان حراست دستگاه های اجرایی گفت:حراست علاوه بر اینکه از کیان اسلامی و ارزشهای دینی حفاظت می کند با شناسایی نقاط ضعف و تهدیدها و همچنین با ارائه پیشنهادات و شناساندن فرصت ها از وقوع جرایم و تخلفات اداری پیشگیری می نماید.

محمد رضا دبیری  با بیان اینکه بحث رخنه فرهنگی این روزها بارها مورد طرح قرار گرفته که باید با دغدغه مندی بیشتری به آن پرداخت گفت:امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اقتدار رهبر معظم انقلاب و نخبگان، جوانان و مردم ایران اسلامی ناراحت است و عرصه بر استکبار جهانی تنگ شده است.

 در این جلسه همچنین،محرم ابراری رومنجان، مدیر سابق حراست این اداره کل در سخنانی از همکاری مدیران سابق و فعلی مجموعه تشکر کرد و اظهار داشت:در طول یکسال  مسئولیت بنده در حراست موضوع قانون مداری و قانونمند کردن و اعتماد سازی را در سرلوحه کار خود قرار دادم و سعی کردیم با تعامل و ارتباط مبتنی برشرافت  و انسانیت کار خود را به پیش ببریم. 

علی اکبر درانی پور مدیر جدید حراست این اداره کل هم در پایان بیان داشت:عقلانیت،اعتدال ،خردورزی،کارآمدی و مشارکت را در سرلوحه کار خود قرار خواهم داد و همفکری و همکاری از محضر اساتید جز لاینفک کار ماست. 

در این آیین از خدمات ارزنده محرم ابراری رومنجان، مدیر پیشین حراست، تقدیر به عمل آمد و علی اکبر درانی پور به عنوان مدیر جدید حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور