0

سر خط خبرها

پیام شهروند

سلام خدمت مسئول شهرداری منطقه یک جناب مهندس توانا! ما اهالی خیابان ۹دی مهرشهر حتی ١٠٠متر هم فضای سبز یا بازی برای بچه ها نداریم. لطفا بررسی نمائید.

سلام؛ آسفالت خیابان الهیه۱ قسمت نظام مهندسی سه ماه شده که شروع شده اما وسط کار تعطیل شد. چرا به آخر نمی رسد؟ فقط یک چهارم آن باقی مانده است لطفا تکمیلش نمائید.

باسلام و خسته نباشید خدمت شهردار محترم؛ مهرشهر مورد بی مهری فراوان قرار گرفته، از جمله عدم ضدعفونی و شستن سطل های زباله که موجب ایجاد بوی بد و پرورش انواع پشه گردیده است. لطفا اقدامی نمایید با تشکر.

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ریاست محترم اداره راه و شهرسازی! لطفا در خصوص آسفالت و جدول کشی محله جلیلیان جنب بلوار شهید ناصری اقدامی نمائید. با تشکر. خدمت به محرومین عبادت است.

در طرح تحول سلامت در حیطه بهداشت، شرح وظایف نیروهای ستادی در استان و شهرستان مشخص نیست و شرح وظایف نیروهای محیطی به صورت یکسان و بسیار بیشتر از توان می باشد. پزشک بودن یک مدیر در وزارتخانه شرط کافی برای درست بودن یک کار نیست.نمایندگان مجلس آیا می شود به شما امیدوار بود؟

…۹۱۵ با سلام؛ راه اندازی یک شنبه بازار در خیابان بهشتی، ترافیک چهارشنبه بازار شمال شهر را کمتر خواهد کرد و امکان تأمین میوه و مواد غذایی مورد نیاز مردم محروم حاشیه شهر و معصومیه را فراهم خواهدکرد. اگر قرار باشد این بازار تعطیل شود مشکل مردم نسبت به قبل بیشتر خواهد شد.

امسال شهر بیرجند چهره متفاوتی دارد. از زحمات شهردار محترم سپاسگزاریم.

سلام خدمت مدیرکل ……… لطفا چند مورد از خدماتی که برای شهروندان بیرجندی انجام داده اید را اطلاع رسانی بفرمایید؟!

با سلام از جناب طحان مدیرعامل خستگی ناپذیر تعاونی مسکن ۰۴ تشکر ویژه دارم. بنده یکی از ساکنین هستم که در فاز دو اقامت دارم و از زمانی که استقرار پیدا کردم متوجه شدم چه مصالح عالی و امکاناتی را استفاده کردند. دست مریزاد جناب طحان و همکاران محترم.‌

با سلام. چرا شهرداری و شورای شهر بر مصالح کار شده در پروژه ها نظارت نمی کنند. گویا سنگ های کار شده در بلوارهای شهر آهکی می باشد و در کمترین زمان متلاشی خواهد شد و دوباره باید این بلوارها مرمت شوند.

روزنامه امروز

آخرین اخبار

به بهانه تصویب «طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان»؛باید با فساد فرزندان و دامادهای مسئولان هم مبارزه کرد
تجمع معلمان بازنشسته مقابل آموزش و پرورش
آخرین تحولات خاورمیانه؛جلسه ویژه «مقام‌های ارشد دولت ترامپ» با قانون‌گذاران آمریکایی در مورد ایران/تعیین ۳۰۰ هدف حیاتی عربستان و امارات از سوی انصارالله/ترامپ: منتظر تماس ایران هستیم/سفیر غیرمنتظره وزیر خارجه عمان به ایران
گزارش امروز خراسان جنوبی از کلاهبرداری های اینترنتی
مسابقات قهرمانی پینگ پنگ کارکنان انتظامی برگزار شد
میزگردی برای جوانان/  جوانان و مشکلات ناتمـام

سرمقاله

حیف از شهرزاد…!!!!

گروه خبر

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / هادی رضوی‌ها نه اینکه نابود نمی‌شوند بلکه به نوعی دیگر پوست اندازی می‌کنند و با چهره و تیپ دیگری متولد می‌شوند، هادی رضوی تهیه کننده سریال شهرزاد مشتی است از نمونه خروار، مهم نیست که عدد اختلاس و کلاهبرداری اش چقدراست، مهم نیست رد مال کند ویا چند صباحی هم درزندان عمر بگذراند، مهم نیست که در ملاء عام هم چندضربه ای شلاق بخورد، مهم این است که این هادی رضوی‌ها چرا تمام نمی‌شوند؟ و هر روز مشتی جدید باز می‌شود و هزاران میلیارد اختلاس، چرا هر روز به شکلی تصاعدی می‌رویند و ریشه می‌زنند و چونان زالوهای تمام ناشدنی خون این مردم بدبخت را می‌مکند؟!!
عجیب است که هنوز برخی آقایان در کمال تأسف قبول ندارند که فساد مالی واداری کشور را درنوردیده وکاملا سازمان یافته و هوشمندانه همچنان و باقدرت به پیش می‌رود!!
این ساختار نابودگر در چه شرایطی آرام و بی سر و صدا شکل گرفت و این چنین تیول لاشخوران بی ریشه شد؟ چه کسانی خواب بودند و یا خود را به خواب زدند تا این بستر فراهم شود؟؟!
مگر مردم به حاکمانشان اعتماد نکردند؟ مگر هر چه آنان گفتند بی کم و کاست به اجرا در نیاوردند؟ مگر این مردم نگون بخت از حاکمانشان پرسش کردند و چرایی این اتفاق را پرسیدند؟!! مردم خوش باورانه خیال می‌کردند که جامعه‌شان اسلامیست و برابری و برادری و عدالت مو به مو در حال اجراست، و همین خوش خیالی کار دست آنان داد تا وقتی به خود آیند دیگر چیزی ته دیگ برای آنان باقی نمانده باشد!!
مردم خیال می‌کردند که نهادهای ناظر بر اجرای درست قانون آنقدر قوی هستند که کسی را یارای دست اندازی به حق و حقوقشان نیست، از بس که در این سال‌ها از اجرای قانون به نفع خودشان شنیده بودند و تبلیغات به آنان اینگونه فهمانده بود که نیروهای نظارتی نمی‌گذارند که حتی یک ریال از حق آنان حیف و میل شود..!!
به مرور که تشت های رسوایی مدعیان مردمی بودن یکان یکان بر زمین سخت وجدان جامعه فرو افتاد تازه فهمیدند که چه کلاه گشادی سرشان رفته، تازه شناختند رفیقان قافله وشرکای دزد را!!
اما دیگر دیر شده بود وقتی متوجه شدند که نه امیدی باقی مانده بود و نه انگیزه‌ای، مردم دیگر دریافتند حرف درمانی و شعار گفتاری پشیزی هم ارزش ندارد و دیگر خام کسانی نشدند و نمی شوند که با لبخندی بر لب و قطره اشک تمساحی بر گوشه چشم از پشت به آنان خنجر زده و می زنند…!!
چرا مردم؟ اینان که همیشه پای کار بودند، بیشترین خون های ریخته شده و شهدای راه دین و وطن و معلولین و اسرا که متعلق به آنان بود و همچنان است، پس چرا از اینان انتقام گرفته می‌شود؟! چرا اینان باید تقاص کار نکرده را بدهند؟! چرا اینان باید بهای رانتخواری و اختلاس و پولشویی گردن کلفتان خائن و پست فطرت و مشتی حرام خوار حرامزاده را بدهند و آخر سر هم مثل همیشه بدهکار باشند و جرات نکنند که بپرسند از این همه دادگاه و اعدام و زندانی و بگیر و ببند واقعاً همین تعداد نابکار بودند، به جایی اتصال نداشتند؟ چرا نامی از بقیه به میان نمی آید؟ چه کسی قبول می‌کند که هزاران هزار میلیارد تومان و چندین میلیارد دلار و یورو مثل آب خوردن بلعیده شده باشد اما بی اذن و حضور قدرت های سیاسی و اقتصادی کشور؟ پس چرا نامی از آنان به میان نمی آید…!!
این قصه سری دراز دارد و بهتر است آب به لانه مورچگان نیفتد، حیف شهرزاد که این گونه دامنش به لکه ننگی ابدی آلوده گردید…!!!

wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور