پیام شهروند

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

84 هزار کودک و نوجوان از برنامه های تابستانی بهره مند می شوند

84 هزار کودک و نوجوان از برنامه های تابستانی بهره مند می شوند

 مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: تابستان امسال ۸۴ هزار کودک و نوجوان استان در قالب برنامه های اوقات فراغت زیر چتر حمایتی این کانون قرار می گیرند.

طاهره حمیدی روز دوشنبه در نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی خراسان جنوبی بر لزوم هماهنگی و همکاری بیشتر دستگاه های فرهنگی و اجتماعی در استان تاکید کرد و افزود: برخی برنامه ها بایستی با همکاری دستگاه های مختلف فرهنگی برگزار شود در حالیکه این موضوع در استان مورد کم توجهی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: موازی کاری در استان مساله ای جدی است که باید مورد توجه واقع شود در هر جلسه ای صحبت می کنیم که دستگاه های اجرایی با یکدیگر تعامل داشته باشند اما در عمل این مهم اتفاق نمی افتد.

وی بیان کرد: دستگاه های فرهنگی و اجتماعی باید علاوه بر ارایه آمار و عملکرد، بر کیفیت برنامه ها و روزآمدن شدن آن توجه ویژه داشته باشند و نیزا جوانان و کودکان را مدنظر قرار دهند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه بحث فضای مجازی موضوع جدی امروز جامعه است عنوان کرد: از این جهت سمت و سو دادن خیران برای کمک به خانواده های نیازمند برای استفاده از برنامه های اوقات فراغت بسیار حائز اهمیت است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی هم گفت: عدم تخصیص اعتبارات لازم که از لوازم موثر و ماندگار در غنی سازی اوقات فراغت است و پراکندگی مجموعه های مختلف، ۲ دغدغه مهمی هستند که فرصت های اوقات فراغت را تهدید می کنند.

فرشید جعفری افزود: مجموعه های مختلف اعتباراتی از فصل فرهنگ و هنر جذب می کنند اما با اینکه ۱۴ سال از استان شدن خراسان جنوبی می گذرد هیچگاه استان از اعتبارات این سرفصل به ویژه در بحث اوقات فراغت بهره مند نشده است.

وی اظهار امیدواری کرد: امسال بتوان از اعتبارات این سرفصل در استان استفاده کرد تا حداقل برای ارایه خدمات به خانواده هایی که شاید برای پرداخت حداقل های شهریه اوقات فراغت با مشکل مواجه اند صرف شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار داشت: یکی از سیاست هایی این سازمان این است که باید پایگاه های اوقات فراغت به صورت خودگردان اداره شود که این موضوع می تواند برای استان مساله ای جدی باشد.

وی ادامه داد: نسخه واحده برای کل کشور حتی منطقه قابل اجرا نیست و استان هایی از حیث منابع و ثروت ها بخاطر غفلت در ردیف استان های محروم طبقه بندی شده اند که انتظار می رود شرایطی فراهم شود تا مسئولان کمک کنند از این حیث حق الزحمه مربیان تامین شود می توانیم کلاس ها را به سمت ارزان و رایگان هدایت کنیم.

معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی هم گفت: امسال ۷۰۰ عنوان مسابقه ورزشی در ۱۱ شهرستان با حضور ۴۸ هیات ورزشی استانی و ۴۱۸ هیات شهرستانی برنامه ریزی شده است.

محمدرضا مهران پور افزود: امسال در حوزه ورزش و اجرای طرح اوقات فراغت نه تنها مشکل مالی نداریم که برای سایر دستگاه های در ارتباط با مسایل اعتباری قرار است از حوزه اداره کل ورزش و جوانان کمک شود.

وی با اشاره به برگزاری کلاس استعدادیابی برای اجرای طرح اوقات فراغت بیان کرد: ۳۹ رشته ورزشی برای آقایان و ۲۷ رشته ورزشی برای بانوان در سطح استان اجرا خواهد شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور