پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

60 دانش آموز و معلم نمونه در زمینه عفاف و حجاب تجلیل شدند/ مسـخ فرهنگی جوانان

امروز خراسان جنوبی _ حمیدی / در همایش دختران آفتاب با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از ۶۰ دانش آموز و معلم نمونه در زمینه عفاف و حجاب در سطح شهرستان بیرجند تجلیل به عمل آمد. مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در این همایش گفت: موضوع حجاب و عفاف و ترویج و فرهنگسازی آن تکلیفی است که در درجه اول و بر اساس رسالت شغلی، بر عهده متولیان امر تعلیم و تربیت است. واقعی افزود: جامعه بصیر، جوان، آگاه و معلمان هوشیار ایران اسلامی به ویژه فرهنگیان مومن، پرتلاش و سخت کوش خراسان جنوبی اجازه نمی دهند که تهاجم فرهنگی دشمن راه به جایی ببرد. وی با بیان این که بانوان معلم و دانش آموزان دختر خراسان جنوبی باید با حجاب خود الگویی مناسب برای سایر بانوان استان باشند، ادامه داد: حفظ حجاب ظاهر، گفتار و کردار در کنار هم می تواند تکمیل کننده حجاب و عفاف باشد. مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه حجاب تحقیر نیست، بلکه سرافرازی است، گفت: امروز برخی تلاش می‌کنند که بدحجابی به عنوان مدرنیزه، سرمایه اجتماعی و شخصیت تلقی شود حال آنکه فاخرترین و زیباترین حالت برای زنان وقار و حجاب است. واقعی افزود: امروز دشمنی که در مقابل اراده پولادین و ایمان استوار ملت ایران مستأصل شده است، با توسل به توطئه ها و ابزارهای فرهنگی سعی در مسخ فرهنگی جوانان به ویژه دختران دارد.
وی با بیان این که ترویج فرهنگ مبتذل غربی و رواج بی بند و باری در جامعه به وسیله بوق های تبلیغاتی، شیوه رایج استکبار در جنگ نرم است ، ادامه داد: جامعه بصیر، جوان آگاه و معلمین هوشیار ایران اسلامی به ویژه فرهنگیان مومن، پرتلاش و سخت کوش خراسان جنوبی اجازه نمی دهند که دشمن با این توطئه ها راه به جایی ببرد. وی لازمه منتظر بودن را رعایت عفاف، حجاب، پاکدامنی و برخورداری از بصیرت اسلامی و انقلابی عنوان کرد و با اشاره به برخی شبهات مطرح شده از سوی بدخواهان و دشمنان در مسئله حجاب و عفاف، افزود: حجاب دانش آموزان استان خوب است و بانوان معلم نیز وقار مناسب خود را حفظ می‌کنند، اما در مدارس خراسان جنوبی، تنها پوشش چادر کافی نیست و سطح انتظاری که از حجاب این مدارس می‌رود، سطح انتظار از خانمی است که می‌خواهد الگویی برای جهان باشد. در این همایش هم چنین از نفرات برتر مقاله نویسی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور