پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

22 مدال حاصل تلاش ورزشکاران جانباز و معلول خراسان جنوبی در سال های 97 و 98/ روزهای طلایی ورزش جانبازان و معلولان/ هدف ما استعداد یابی و شکوفایی جامعه معلولان و جانبازان است

امروز خراسان جنوبی- قاسمی /رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان اعلام کرد: در هفته پاراالمپیک هدف ما استعدادیابی و شکوفایی استعدادها و توجه به امر آموزش، ورزش همگانی و فرهنگ سازی می باشد که توانستیم به بهترین نحو زمینه آن را فراهم کنیم. شریعتی فر تصریح کرد: تلاش ما در جهت رواج فرهنگ ورزش برای سلامت در بین جامعه معلولان و جانبازان است تا بتوانیم با اشاعه فرهنگ ورزش تحولاتی در این بخش ایجاد کنیم و از آسیب های آینده هم جلوگیری شود. وی با بیان اینکه می خواهیم بهترین شرایط را برای رشد این افراد فراهم کنیم، گفت: برای استعدادیابی ابتدا استعداد افراد را شناسایی و بعد کمک می کنیم که با حضور بهترین کادر فنی، مربی و داور آموزش های لازم را ببینند. به گفتۀ وی در شهرستان ها نیز به دنبال تقویت هیئت ها هستیم به گونه ای که توزیع متوازن منابع و امکانات را با توجه به استعدادهای موجود در شهرستان داشته باشیم.
برنامه های هفته پاراالمپیک در استان
رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان ضمن تشکر از کسانی که در هفته پاراالمپیک همراه هیئت و این جامعه بودند، گفت: در روز اول این هفته مزار شهدای گرانقدر اسلام گلباران شد و با این عزیزان تجدید میثاق کردیم و در روز دوم هم با ولایت، بیعت دوباره ای داشتیم و در نماز عبادی، سیاسی و دشمن شکن جمعه حضور یافتیم. شریعتی فر ادامه داد: در نماز جمعه میز خدمتی هم تشکیل شد و از خانواده هایی که فرزند معلول دارند و یا عضوی از فامیل یا خانواده آنها معلول و جانباز است ولی هنوز در هیئت ثبت نام نکرده بودند را ثبت نام کردیم تا آموزش های لازم را ببینند. به گفتۀ وی همایش بزرگی هم در راستای گرامیداشت روز ملی پاراالمپیک برای تجلیل از قهرمانان، ورزشکاران و تمام مجموعه هایی که به این جامعه خدمت می کنند برگزار شد و در آن تفاهم‌نامه‌های همکاری بین هیئت ورزش جانبازان و معلولان با هیئت های بدمینتون و هندبال خراسان‌جنوبی منعقد شد. وی ادامه داد: همچنین با پیشکسوتان و خانواده های معلولان و جانبازان در منازل آنها دیدار داشتیم و زنگ پاراالمپیک در مدرسه پویا نواخته شد و در ادامه از مراکز توانبخشی بازدیدهایی خواهیم داشت.
قول های استاندار برای بهبود وضع ورزشکاران جانباز و معلول
رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان عنوان کرد: با استاندار خراسان جنوبی نیز دیداری داشتیم که دید باز و روشنی در این زمینه داشتند و قول هایی را دادند. شریعتی فر تصریح کرد: از مهمترین این قول ها خارج سازی سالن ورزشی جانبازان و معلولان از کمیسیون ماده 88 بود که از این پس بدون مزایده در اختیار هیئت و ورزشکاران باشد. وی افزود: همچنین به مدیرکل ورزش و جوانان دستور دادند که بودجه خاصی را به هیئت اختصاص دهند. به گفتۀ وی هیئت جانبازان و معلولان توجه ویژه ای به بخش قهرمانی دارد و در سال 97 حدود 50 ورزشکار به مسابقات کشوری اعزام شدند که 10 مدال طلا، نقره و برنز کسب شد و در سال 98 تاکنون هم 45 نفر اعزام شدند که 12 مدال رهاورد این مدت بوده است و بیشتر مدال ها در رشته های باستانی، زورخانه ای، دو و میدانی، بدمینتون، دارت، تنیس روی میز و والیبال نشسته است.
حرکت روبه جلوی خراسان جنوبی
مشاور وزیر ورزش و جوانان و نایب‌ رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان هم با بیان اینکه حضور من در خراسان جنوبی از بهترین اتفاقات و خاطره های زندگی من شد، گفت: قابلیت و توانمندی‌های ورزشی در جامعه جانبازان و معلولان وجود دارد که اگر هدایت و حمایت شوند، می‌توانند افتخارات ارزنده‌ و ماندگاری را به دست آورند. بهمن نیکخو تصریح کرد: ورزش فقط باعث تقویت جسم انسان نمی شود بلکه بر روح و روان انسان نیز تأثیر بسزایی دارد و موجب شور و نشاط در عرصه زندگی اجتماعی می‌شود. وی با بیان اینکه خانواده‌های جانبازان و معلولان مهم‌ترین نقش حمایتی و باورهای اعتقادی در حوزه ورزش را دارند، عنوان کرد: احترام و تجلیل از مدال‌آوران این عرصه می‌تواند الگویی برای جذب حداکثری جامعه به سمت ورزش و تحرکات جسمانی هدفمند باشد. به گفتۀ وی خراسان جنوبی در تمام عرصه ها حرکتی روبه جلو دارد و شاهد اتفاقات خوبی در این بخش خواهیم بود.
همچنین بهمن نیکخو نایب رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین کشور با استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد. استاندار خراسان جنوبی در این دیدار گفت: ورزش جانبازان و معلولین علی رغم محدودیت های جسمی و حرکتی ورزشکاران افتخارآفرین بوده است و ما در مجموعه استانداری مباحث ورزشی این بزرگواران را به طور جدی رصد خواهیم کرد. معتمدیان ضمن تقدیر از دست اندکاران و حامیان ورزش جانبازان و معلولین استان گفت؛ ما در مجموعه استانداری تلاش می کنیم زیرساخت های ورزشی در استان را تا پایان دولت افزایش دهیم و سالن ورزشی برای انجام مسابقات و همایش های ورزشی و میزبان های کشوری و بین المللی در شاًن و منزلت مردم استان در بیرجند راه اندازی کنیم. معتمدیان با توجه به موفقیت های ورزش جانبازان و معلولین در استان خاطرنشان کرد: ما در مجموعه استانداری مباحث ورزشی این بزرگواران را به طور جدی رصد خواهیم کرد. نایب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور نیز در این دیدار از نگاه و توجه ویژه استاندار خراسان جنوبی به مباحث ورزشی به ویژه ورزشکاران جانباز و معلول تقدیر و تشکر کرد. در ادامه با حضور عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، بهمن نیکخو نایب رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین کشور، کشاورز معاون امور استان های فدراسیون جانبازان و معلولین کشور و شریعتی فر رئیس هیات جانبازان و معلولین استان، لباس ورزشکاران در المپیک ریو به استاندار خراسان جنوبی اهدا شد.

با هم افزایی و هم اندیشی خدمات بهتری ارائه شود
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌جنوبی نیز با اشاره به اینکه در هر جامعه‌ای ۱۰ درصد جمعیت آن را معلولان و جانبازان تشکیل می‌دهند، عنوان کرد: این افراد دارای ظرفیت و توانمندی بالقوه‌ای هستند و مسئولان باید در سطح ملی و استانی این بخش از جامعه را به صورت ویژه ببینند و این توجه باید در بستر عزم ملی و برنامه ریزی های درست در حوزه‌های متنوع سازمانی، انسانی، اخلاقی و اجتماعی و به‌طور مطلوب انجام شود. علی‌اصغر موسوی‌کیا از سرمایه‌های معنوی جانبازان و معلولان یاد کرد و گفت: وظیفه سازمانی دستگاه‌ها و ادارات این است که از تمام ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خود در راستای خدمت‌رسانی و حمایت‌های ساختاری ورزشکاران جانباز و معلول در طول سال استفاده کنند. وی از مدیران ورزشی خراسان‌جنوبی درخواست کرد که بهترین مکان‌ها و خوش‌مسیرترین سالن‌های ورزشی را با نازلترین قیمت در اختیار جانبازان و معلولان قرار دهند و این دستور استاندار هم می باشد. به گفتۀ وی برای این بخش از جامعه تلاش های بسیاری شده است که کفایت نمی کند و لازم است با هم افزایی و هم اندیشی خدمات در خور شأن به این افراد ارائه شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 10 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور