پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

144 برنامه در اجرای طرح ملی تابستانه با ورزش در استان/ تابستان جذاب ، خانواده فعال/ اجرای جام خوشه چین ویژه روستائیان

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / مدیرکل ورزش و جوانان استان از اجرای طرح ملی تابستانه با ورزش در استان خبر داد و گفت: در قالب این طرح 144 برنامه اجرایی می شود که این برنامه ها به نام تابستان جذاب و خانواده فعال می باشد. مهران سرپرست روز گذشته در جلسه هماهنگی طرح ملی تابستانه با ورزش با رؤسای هیئت های ورزشی گفت: این برنامه باید در تمام شهرستان ها و با حضور حداکثری مردم برگزار شود و کیفیت این برنامه ها برای ما اهمیت دارد. به گفتۀ وی اطلاع رسانی، اجرای طرح با کیفیت بالا و ارائه گزارش هفتگی باید در دستور کار شهرستان ها باشد. وی اعلام کرد: همچنین به شهرستانی که در طرح ملی تابستانه با ورزش و جام خوشه چین برتر شود 3 تا 4 میلیون تومان هزینه سفر پرداخت می کنیم.
جام خوشه چین با محوریت روستاها
مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین به طرح ملی دیگر که با نام جام خوشه چین معرفی شده است اشاره کرد و گفت: این طرح با محوریت روستاها در کشور و استان در حال اجرا می باشد. سرپرست با بیان اینکه تیم منتخب استان به مسابقات منطقه ای و بعد از آن کشوری راه خواهد یافت، تصریح کرد: این برنامه در 6 رشته برای بانوان و 6رشته برای آقایان می باشد. وی تأکید کرد: تمام ورزشکاران شرکت کننده در این طرح باید از بین روستائیان و عشایر باشند و اینگونه نباشد که از همان ورزشکاران همیشگی خود که حتی روستایی هم نیستند رؤسای شهرستان ها استفاده کنند. به گفتۀ وی باید جوانان روستایی واقعی در این طرح شرکت کنند.
میزبانی مسابقات جام خوشه چین شرق کشور
مدیرکل ورزش و جوانان عنوان کرد: همچنین خراسان جنوبی میزبان مسابقات منطقه ای شرق کشور می باشد و حدود 500 نفر از 6 استان کشور به خراسان جنوبی می آیند. سرپرست تأکید کرد: از این پس در میزبانی ها باید شهرستان ها فعال شوند و میزبانی ها از مرکز استان تنها نباشد و از این به بعد هر شهرستان باید میزبان یک برنامه استانی یا ملی و منطقه ای باشد.
وی تصریح کرد: در همین راستا مسابقات جام خوشه چین استان را در دو شهرستان برگزار می کنیم که مسابقات استانی آقایان در شهرستان خوسف و بانوان در بیرجند خواهد بود. به گفتۀ وی همچنین میزبانی مسابقات جام خوشه چین شرق کشور در قسمت آقایان باید در قاین و بخش بانوان در شهرستان سرایان برگزار شود.
برپایی 12 ایستگاه در طرح ملی تابستانه با ورزش
معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان هم در این جلسه عنوان کرد: اجرای طرح ملی تابستانه با ورزش به دستور وزیر ورزش و جوانان به استان ها ابلاغ شده است. مهران پور با بیان اینکه 12 ایستگاه در تمام 11 شهرستان باید برپا شود، تصریح کرد: باید در روزهای پنج شنبه یا جمعه در فضایی باز و بوستان و پارک، برنامه های متنوعی را اجرایی کنند. وی افزود: جامعه هدف این طرح بیشتر رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان می باشد و در مرکز استان هم باید پنج شنبه و جمعه برنامه داشته باشند.
برنامه های شاد و متنوع
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی اداره کل ورزش و جوانان استان هم با بیان اینکه طرح تابستانه با ورزش در 23 استان کشور برگزار می شود، گفت: این طرح طی 12 هفته در آخر هفته ها باید اجرایی شود. صالحه غلامی تأکید کرد: برنامه های اجرایی باید به صورت گردشی در تمام نقاط شهر باشد، از جنوب و شمال کامل اجرایی شود و روز و ساعت آن نباید تغییری داشته باشد چرا که نماینده های وزارت ورزش برای بازدید خواهند آمد. وی خاطر نشان کرد: در این طرح سه هیئت ورزش های همگانی، هیئت پزشکی ورزشی و هیئت ورزش های روستایی و بومی و محلی ثابت حضور خواهند داشت و باقی هیئت ها که جنبه عمومی و همگانی در ورزش آنها باشد در این طرح هستند. به گفتۀ وی 12 ایستگاه هم تشکیل می شود هر ایستگاه برای یک کار خاص است که از جمله آن می توان به ایستگاه های کودکان، سمن هایی که در حوزه ورزش های همگانی کار می کنند، حامیان مالی، آموزش ورزش ها، پایش سلامت و ساختار قامتی اشاره کرد و باقی ایستگاه ها هم به هیئت های مختلف که در طرح هستند برای اجرای برنامه های شاد و متنوع داده می شود. صالحی تأکید کرد: در کنار این ایستگاه ها می توان برنامه های شاد و آموزشی برای خانواده ها برگزار کرد تا بتوانیم شهرستان برتر را انتخاب کنیم و در کل به عنوان استان برتر در کشور انتخاب شویم.

به دنبال پیوست فرهنگی باشیم
رئیس هیئت پزشکی ورزشی هم در این جلسه گفت: با توجه به اینکه از جامعه سنتی به سرعت وارد جامعه مدرنیته شده ایم و زیرساخت های آن فراهم نبوده است باید با ورزش به دنبال پر کردن این خلأها و سرگشتگی ها باشیم. به گفتۀ خامسان به همین دلیل باید تمام هیئت ها و مسئولان ورزشی با همدلی به دنبال چنین برنامه هایی باشند که باعث پیوست فرهنگی و اجتماعی می شود. کاظمی، مسئول تربیت بدنی شهرداری بیرجند هم گفت: شهرداری آمادگی کامل دارد در حوزه برگزاری رویدادهای ورزشی در اماکن عمومی همکاری داشته باشد. به گفتۀ وی هر هیئتی که طرح ارائه کند با همکاری هم آن برنامه را برگزار می کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 11 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور