پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

۵۰ مصوبه در سفر استاندار به سربیشه تصویب شد

۵۰ مصوبه در سفر استاندار  به سربیشه تصویب شد

بیرجند – ایرنا – استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۰ مصوبه در راستای توسعه شهرستان سربیشه در زمینه‌های مختلف آموزشی، زیرساخت‌ها، تامین آب و مشکلات حوزه تولید ابلاغ می‌شود.

محمدصادق معتمدیان شامگاه چهارشنبه در نشست جمع بندی سفر به سربیشه افزود: شهرستان‌هایی داریم که عقب ماندگی بیشتری نسبت به مرکز استان دارند که یکی از این شهرستان‌ها علیرغم پتانسیل‌های خوب، سربیشه است.

وی با بیان اینکه باید در ۲ سال باقی مانده از عمر دولت این فاصله‌ها را کمتر کنیم و این اقدام شدنی هم است، اضافه کرد: همه دولت‌ها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به وسع خود در راستای محرومیت زدایی تلاش کردند و اقدامات آنان قابل تقدیر است.

معتمدیان بیان کرد: در بخش درح شهرستان سربیشه نیاز است که دستگاه‌های اجرایی تمرکز بیشتری داشته باشند چرا که این منطقه در مسیر ترانزیت است و باید رشد داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید مطالبات شهرستانی ما افزایش پیدا کند، گفت: در بحث عبور و مرورها و حمل و نقل‌هایی که انجام می‌گیرد و در غرفه‌هایی که در بازارچه است، باید مردم را شاغل کنیم.

استاندار خراسان جنوبی گفت: سایر واحدهایی دیگری هم در ماهیرود هستند که حتما اولویت جذب نیروی اداری و کارگری و متخصص با نیروی‌های بومی شهرستان باشد.

معتمدیان افزود: روستاهای منطقه وضعیت خوبی ندارند و وضعیتی اسفبار دارند که لازم است مدیران بر اساس برنامه‌ای که اعلام کردیم، حداقل سالی ۲ بار در شهرستان‌ها حضور پیدا کنند و این حضور نباید سرپایی باشد بلکه باید حضور میدانی و کارشناسی در روستاها باشد.

وی بیان کرد: در کنار پیگیری این مصوبات دستگاه‌های اجرایی نیز از محل اعتبارات ملی حداکثر جذب را داشته باشند تا بتوانیم پروژه‌های جدید و بیشتری را در مناطق اجرا کنیم.

معتمدیان اظهار داشت: امیدواریم تا پایان دولت محرومیت را از شهرستان‌های محروم سربیشه، نهبندان و درمیان برداریم، در این مناطق خدماتی خوبی انجام شده و کارهای انجام شده به مراتب بیشتر از کارهای انجام نشده است.

وی افزود: هر دستگاهی چک لیستی از اقدامات انجام نشده را تهیه کند تا بعد از چهل سال توفیقی نصیب ما بشود و خراسان جنوبی جزو نخستین استانی باشد که از لیست محرومیت خارج شود.

استاندار خراسان جنوبی از مسئولان شهرستانی خواست برای جذب سرمایه گذار تلاش کنند، دولت زیرساخت‌ها را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم کرده است.

معتمدیان ادامه داد: اگر بنا است وضعیت معیشتی مردم تغییر پیدا کند و افزایش درآمد و تولید ثروت داشته باشیم نیازمند سرمایه گذاری بخش خصوصی هستیم.

وی عنوان کرد: اداره کل جذب و سرمایه گذاری را از استانداری خارج کردیم و در مرکز خدمات سرمایه گذاری اقتصاد داریی مستقر کردیم که با این اقدام هم افزایی ایجاد کردیم که نیروی‌هایی از دستگاه‌های مختلف که در امر سرمایه گذاری نقش دارند در دسترس سرمایه گذاران باشند.

معتمدیان اضافه کرد: این دو مجموعه در کنار هم می‌تواند توان مضاعفی شود تا بتوانیم در بحث سرمایه گذاری داخلی و خارجی تلاش داشته باشیم.

وی اظهار داشت: سوخت مرزنشینان از درخواست مردم روستاها است و با افزایش چند برابری سهمیه سوخت مرزنشینان مرحله‌ای ۷۱۴ هزار تومان به حساب مرزنشینان در شعاع ۲۰ کیلومتری مرز واریز می‌شود.

استاندار خراسان جنوبی گفت: هفت و یا هشت روستا در بخش مرزی درح در شعاع مرز هستند که باید با استفاده از راهکارهای قانونی بتوانیم مجوز لازم را بگیرم و امکان دریافت یارانه سوخت برای این روستاهای محروم را فراهم کنیم.

معتمدیان افزود: همچنین در مجوزی که از رئیس جمهوری و وزیر کشور قرار است که اخذ کنیم بخشی از منافع سوخت را در بحث زیرساخت‌ها و یا اشتغال روستای شعاع ۲۰ کیلومتری مرز سربیشه هزینه خواهیم کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی هم گفت: بیش از ۷۰ درصد مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به نهبندان اجرایی شده است.

نظر افضلی افزود: اقدامات مختلف استاندار خراسان جنوبی قابل تقدیر است و این حرکت جهادگونه در جهت سازندگی به همت استاندار و سایر مسئولان آغاز شده در جهت توسعه هر بیشتر استان ادامه یابد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور