پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

۳۱ طرح کشاورزی در طبس به بهره برداری رسید

۳۱ طرح کشاورزی در طبس به بهره برداری رسید

بیرجند – ایرنا – به مناسبت هفته جهاد کشاورزی ۳۱ پروژه بخش کشاورزی شهرستان طبس با مجموع اعتبار ۲۸ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

آئین بهره برداری از این طرح‌ها صبح یکشنبه با حضور سرپرست فرمانداری ویژه طبس، امام جمعه و مسئولین محلی در روستای دهنو هادیان از توابع دهستان گلشن بخش مرکزی طبس برگزار شد.

مدیر جهاد کشاورزی طبس در این آیین با بیان اینکه مبلغ تسهیلات بانکی اختصاص یافته برای این پروژه‌ها ۱۸ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال بوده است گفت: برای اجرای این پروژه‌ها آورده متقاضیان ۶ میلیارد و ۶۱ میلیون ریال و اعتبار دولتی، ۴ میلیارد و ۴۳۹ میلیون ریال بوده است.

داود بخشایی ادامه داد: در روستاهای فتح آباد و دهنو هادیان در سطح ۴۷.۷ هکتار آبیاری کم فشار با اعتبار ۳ میلیارد و ۴۶۱ میلیون ریال اجرا شد که آورده متقاضی ۶۹۵ میلیون ریال و اعتبار دولتی آن ۲ میلیارد و ۷۶۶ میلیون ریال است.

وی گفت: برای انتقال آب کشاورزی با لوله در روستاهای شیرآباد و هادی آباد مبلغ ۳۷۴ میلیون ریال هزینه شد که از این میزان آورده متقاضی ۵۱ میلیون ریال و مابقی اعتبار دولتی است.

مدیر جهاد کشاورزی طبس با بیان احداث گلخانه در مشاع شهید مدرس و روستای کریت طبس اظهار داشت: این دو گلخانه با ۲ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی و ۶۳۵ میلیون ریال آورده متقاضی در سطح ۲ هزار و ۴۴۰ متر مربع احداث شد.

وی با بیان اهمیت اصلاح نژاد دام در شهرستان طبس افزود: در ۱۳ روستا از بخش‌های مختلف شهرستان طبس اصلاح نژاد و پرورش دام سبک و سنگین در سطح ۳۴۰ رأس دام و ۳ نفر شتر انجام شد.

بخشایی ادامه داد: برای این میزان اصلاح نژاد و پرورش دام ۱۴ میلیارد و ۷۲۵ میلیون ریال هزینه صرف شد که آورده متقاضی ۲ میلیارد و ۹۴۵ میلیون ریال بود و مابقی از محل تسهیلات بانکی تأمین شد.

وی گفت: همچنین در روستای اسفندیار از بخش دیهوک پرورش شترمرغ پرواری با اعتبار یک میلیارد ریال با آورده متقاضی ۲۰۰ میلیون ریال و مابقی تسهیلات بانکی و در روستای کریت بخش مرکزی طبس تکثیر و پرورش ماهیان زینتی به میزان ۱۰ هزار قطعه با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال که آورده متقاضی ۵۰ میلیون ریال و مابقی تسهیلات بانکی بود به بهره برداری رسید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس اظهار داشت: در روستاهای گشن، کردآباد، سبحان گلشن و منطقه دیهشک و شهرک صنعتی طبس در مجموع ۱۱ هزار و ۳۵ متر مکعب استخر احداث شد و برای آن ۴ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال اعتبار هزینه شد که ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال آن تسهیلات بانکی و مابقی آورده متقاضی بود.

وی با بیان احیا و مرمت قنات در روستاهای دهشور، ابراهیم آباد و منطقه دیهشک طبس افزود: برای اجرای این پروژه که در سطح ۶۵۳ متر انجام گرفت یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال اعتبار دولتی و ۲۳۰ میلیون ریال آورده متقاضی هزینه شد.
بخشایی با بیان اینکه ۲۸۸ خانوار با جمعیت ۷۸۵ نفر از بهره برداری از این ۳۱ پروژه منتفع می‌شوند گفت: با بهره برداری از این طرح‌ها برای ۳۰ نفر اشتغال مستقیم و برای ۶۴ نفر اشتغال غیر مستقیم فراهم خواهد شد و اشتغال ۲۷۰ نفر نیز تثبیت می‌شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور