پیام شهروند

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

۳۰ نفر از سرآمدان علم و فناوری در خراسان جنوبی تجلیل شدند

۳۰ نفر از سرآمدان علم و فناوری در خراسان جنوبی تجلیل شدند

بیرجند- طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان خراسان جنوبی ۳۰ نفر از سرآمدان علم و فناوری در خراسان جنوبی تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، طی مراسمی پیش از ظهر یکشنبه با حضور جمعی از مسئولان خراسان جنوبی ۳۰ نفر از سرآمدان علم و فناوری در خراسان جنوبی تجلیل شدند.

مسئول خانه نخبگان بسیج خراسان جنوبی در این مراسم دور هم‌جمع کردن نخبگان علمی  و دانشجویی را از جمله اهداف این خانه دانست و افزود: این خانه از کارگروه هایی شامل آب، گیاهان دارویی، شتر، فناوری های اطلاعات، انرژی های نو، اشتغال و تولید و کارگروه صنعت و معدن تشکیل شده است.

عباس خاشعی  ادامه داد: این کارگروه ها با هدف شناخت موانع و ارائه راهکارها، کمک به مقامات اجرایی برای رفع مشکلات استان و تشکیل اتاق فکرهایی برای رفع موانع پیش رو تشکیل شده است.

وی با اشاره به مشکلات آبی خراسان جنوبی بیان کرد: بر اساس پژوهش های انجام شده، افت آب های زیرزمینی و شور شدن آب از مهم ترین مشکلات پیش روی استان است.

مسئول خانه نخبگان بسیج خراسان جنوبی بیان کرد: یکی از مشکلات حوزه معدن آب بوده که با استفاده از پساب فاضلاب می توان تا ۲۰ سال آینده نیاز آبی معادن را رفع کرد.

مسئول سازمان علمی و پژوهشی سپاه خراسان جنوبی هم در این جلسه بیان کرد: بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب که به عنوان سند راهبردی برای نظام اسلامی محسوب می شود، به علم و پژوهش تاکید زیادی کرده است.

سرهنگ مرتضی عظیمی فر با بیان اینکه پیشرفت در حوزه علم و فناوری یکی از ارکان اصلی در هر جامعه عنوان کرد و افزود: در این راستا بسیج علمی فناوری در سال ۷۸ در اقشار مختلف بسیج تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه تولید، زایده علم و فناوری بوده که نیازمند برداشتن گام های بلند تر و استوار تری است، افزود: مرکز رشد خلاقیت سازمان از مبتکرین حمایت های مادی و معنوی دارد.

عظیمی فر با اشاره به فعالیت کانون نخبگان در سازمان بیان کرد: این کانون به پرورش نخبه های علمی می پردازد.

وی با اشاره به برنامه های هفته بسیج در سازمان بسیج علمی و پژوهشی اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه و تجلیل از سرآمدان علم و فناوری از جمله برنامه های پیش بینی شده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور