پیام شهروند

باسلام.خواهشمنداست درصورت امکان نسبت به خط کشی خیابان قدس غربی جهت جلوگیری ازهرگونه حوادث ناگوارشهرداری محترم اقدام فرمائید.درضمن اسفالت خیابان مربوطه بدلیل عمرطولانی فاقدکیفیت می باشد.تشکر

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

۳۰ نفر از سرآمدان علم و فناوری در خراسان جنوبی تجلیل شدند

۳۰ نفر از سرآمدان علم و فناوری در خراسان جنوبی تجلیل شدند

بیرجند- طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان خراسان جنوبی ۳۰ نفر از سرآمدان علم و فناوری در خراسان جنوبی تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، طی مراسمی پیش از ظهر یکشنبه با حضور جمعی از مسئولان خراسان جنوبی ۳۰ نفر از سرآمدان علم و فناوری در خراسان جنوبی تجلیل شدند.

مسئول خانه نخبگان بسیج خراسان جنوبی در این مراسم دور هم‌جمع کردن نخبگان علمی  و دانشجویی را از جمله اهداف این خانه دانست و افزود: این خانه از کارگروه هایی شامل آب، گیاهان دارویی، شتر، فناوری های اطلاعات، انرژی های نو، اشتغال و تولید و کارگروه صنعت و معدن تشکیل شده است.

عباس خاشعی  ادامه داد: این کارگروه ها با هدف شناخت موانع و ارائه راهکارها، کمک به مقامات اجرایی برای رفع مشکلات استان و تشکیل اتاق فکرهایی برای رفع موانع پیش رو تشکیل شده است.

وی با اشاره به مشکلات آبی خراسان جنوبی بیان کرد: بر اساس پژوهش های انجام شده، افت آب های زیرزمینی و شور شدن آب از مهم ترین مشکلات پیش روی استان است.

مسئول خانه نخبگان بسیج خراسان جنوبی بیان کرد: یکی از مشکلات حوزه معدن آب بوده که با استفاده از پساب فاضلاب می توان تا ۲۰ سال آینده نیاز آبی معادن را رفع کرد.

مسئول سازمان علمی و پژوهشی سپاه خراسان جنوبی هم در این جلسه بیان کرد: بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب که به عنوان سند راهبردی برای نظام اسلامی محسوب می شود، به علم و پژوهش تاکید زیادی کرده است.

سرهنگ مرتضی عظیمی فر با بیان اینکه پیشرفت در حوزه علم و فناوری یکی از ارکان اصلی در هر جامعه عنوان کرد و افزود: در این راستا بسیج علمی فناوری در سال ۷۸ در اقشار مختلف بسیج تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه تولید، زایده علم و فناوری بوده که نیازمند برداشتن گام های بلند تر و استوار تری است، افزود: مرکز رشد خلاقیت سازمان از مبتکرین حمایت های مادی و معنوی دارد.

عظیمی فر با اشاره به فعالیت کانون نخبگان در سازمان بیان کرد: این کانون به پرورش نخبه های علمی می پردازد.

وی با اشاره به برنامه های هفته بسیج در سازمان بسیج علمی و پژوهشی اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه و تجلیل از سرآمدان علم و فناوری از جمله برنامه های پیش بینی شده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یک =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور