پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

۲ بانک‌ خراسان‌جنوبی سد راه خانه‌دار شدن محرومین

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه برخی بانک‌ها در شهرستان‌ها مردم را منتظر گذاشته و در مسیر اعطای تسهیلات سنگ‌اندازی می‌کنند، گفت: دو بانک «تجارت» و «ملت» بنا به گفته مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب در استان به‌خوبی همراهی نداشته و مردم منتظر می‌مانند.

۲ بانک‌ خراسان‌جنوبی سد راه خانه‌دار شدن محرومین

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، سید کمال‌الدین میرجعفریان ظهر امروز در در جلسه کمیته راهبردی مسکن محرومین در خراسان‌جنوبی ضمن دعوت از مردم در مشارکت برای احداث مسکن محرومان اظهار داشت: اجازه نمی‌دهیم دستگاهی سلیقه‌ای و بر حسب تصمیمات شخصی برخورد کند.

وی با گلایه از برخی بانک‌ها در شهرستان‌ها که مردم را منتظر گذاشته و سنگ‌اندازی می‌کنند، افزود: بانک‌های ملی، سپه، صادرات و مسکن همراهی خوبی داشتند اما دو بانک «تجارت» و «ملت» بنا به گفته مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب در استان به‌خوبی همراهی نداشته و مردم منتظر می‌مانند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی عنوان داشت: اگر قانون در جایی بیان شده تضمین گرفته شود ما اصرار به خلاف قانون نمی‌کنیم اما در آنجا هم باید رعایت حال محرومان شود و باید کمک شود ولی زمانی که دولت تضمین بازپرداخت وام را نموده نباید با برخوردهای سلیقه‌ای مدیر یک شعبه در شهرستان متقاضیان را درگیر ضامن کنیم.

میرجعفریان گفت: تنها با گفتن مشکلات دردی دوا نمی‌شود، بلکه باید ساخت بناها را در دستور کار قرار دهیم و عملیاتی وارد شویم.

وی افزود: اجازه نمی‌دهیم دستگاهی سلیقه‌ای و بر حسب تصمیمات شخصی برخورد کند و این آخرین تذکر ما به بانک‌ها است، باید شفاف صحبت کنند و تکلیف مشخص شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: در جلسه بعدی گزارش بانک‌ها باید حاکی از راه افتادن روال کار مردم باشد و آخرین باری است که بانک‌ها ایراداتی دارند در غیر این صورت به استاندار گزارش می‌دهیم و اگر به جایی رسیدیم که حقوق مردم تضییع شود شوخی نداریم و به‌صورت جدی برخورد می‌شود.

میرجعفریان با بیان اینکه مردم هم باید پای کار بیایند و این بهترین زمان است که منزلی مستحکم برای خود احداث کنند، اضافه کرد: باید شرایط استفاده از این ظرفیت به مردم اطلاع‌رسانی شود و همه برای داشتن خانه‌ای ایمن باید از این فرصت استفاده کرده و به بنیاد مسکن و کمیته امداد مراجعه نمایند.

مدیرکل بنیاد خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه اظهار داشت: قرار است ۱۰ هزار واحد مسکونی محرومان در ۴۲۱ روستا و ۱۴ شهر زیر ۲۵ هزار جمعیت استان احداث شود.

علی‌اصغر آسمانی‌مقدم با بیان مطلب فوق اظهار داشت: از مهم‌ترین پروژه‌های حال حاضر استان طرح احداث 10 هزار واحد محرومان است که اگر این طرح در استان اجرا شود حداقل بالغ بر 600 میلیارد پول نقد نیاز دارد و در بحث اشتغال‌زایی و تولید مسکن تحول بزرگی برای استان خواهد بود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: تعداد شهرها و روستاهایی که برای این طرح شناسایی بررسی و ارزیابی شده 421 روستا و 14 شهر زیر 25 هزار جمعیت است که چهار هزار و 960 خانوار نیازمند مسکن شناسایی شده، سه هزار و 914 خانوار فرم تکمیل کرده و دو هزار و 683 خانوار در شعب مسکن تشکیل پرونده داده و 911 متقاضی به بانک‌ها معرفی شدند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه اظهار داشت: کمیته امداد برای اجرای احداث سهمیه 5 هزار واحد مسکونی خود نیاز به ابلاغ شیوه‌نامه متمرکز داشت که در 28 خرداد شیوه‌نامه ابلاغ شد.

رضا سلم‌آبادی افزود: در این شیوه‌نامه منابع را به سه قسمت تقسیم کرده بودند و 25 میلیون تومان به ازای هر واحد مسکونی سهم سازمان برنامه و بودجه است و 10 میلیون تومان کمک بلاعوض کمیته امداد و 15 میلیون تومان تسهیلات وام است که سرجمع به هر خانه 50 میلیون تومان می‌رسد.

وی بیان کرد: منابعی 20 میلیارد تومانی در مرحله اول سهم امداد است اما هنوز تخصیص نیافته هرچند طبق تفاهم‌نامه بین امداد و سازمان برنامه و بودجه سهم اول آورده برنامه‌وبودجه 40 میلیارد تومان است.

انتهای پیم/3403/ج

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − شش =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور