wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

یک ربع بهارآزادی ، عیدی ، هوراااا…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
سال ها قبل که شاید هنوز برخی یادشان باشد یک یا دوبار بجای عیدی آخرسال کارمندان به آنان سکه تمام بهار آزادی و از طریق بانک های عامل تحویل داده شد، آن سال ها به دلیل پایین بودن نرخ تورم و ارزش پول ملی کسی اعتراضی مبنی براین که چرا به جای پول سکه طلا می دهید نکرد، چون تقریبا همخوانی بین سکه و قیمت ریالی آن به چشم می خورد.
اصولا نفس عیدی و پاداش دادن به کارمندان و کارگران در انتهای هرسال سابقه طولانی ندارد اما عمل قشنگی است که روح تشکر و قدردانی در آن مشهود است و کمک خرج خانوارها جهت تدارک الزامات روزهای سال نو نیز از دیگر نتایج آن است.
اما واقعیت جامعه امروز ما چیز دیگریست که باید از هر سال دریغ از پارسال از آن یاد کنیم.
پاداش یا عیدی کارکنان دولتی و خصولتی چه لشکری و یا کشوری می بایست بر مبنا و اساس واقعیاتی پرداخت شود که شأن و شخصیت آنان حفظ و با قدرت خرید بیشتر حتی برای مدت زمانی چند روزه خواسته های آنان را جامه عمل بپوشاند.
یا می دانیم در اقتصاد کشور چه خبر است یا نه، یا می دانیم که مردم در چه وضعیتی دارند جان می کنند یا نه، یا می دانیم معیشت مردم آمیخته با ایمان آنان است یا نه، یا می دانیم ارزش یک میلیون و دویست هزار تومان در آشفته بازار این روزهای کشور چه میزان است و قرار است چه دردی از دردهای فراوان مردم را حل کند یا نه، یا می دانیم که شرکت ها و اعضای هیئت مدیره بسیاری از بانک ها و خصولتی ها و مدیران ارشد کشورمان چه پاداش هایی را ریخت و پاش می کنند یا نه، یا می دانیم که شهرداران و استانداران و معاونانشان و نمایندگان مجلس و قضات و وزرا و معاونانشان و رؤسای سه قوه و دهها نهاد و ارگان شناخته شده و ناشناس دیگر آیا میزان عیدی شان همین میزان شوخی گونه یک میلیون و دویست هزار تومان است یا نه….!!! اگر می دانیم که جای تأسف و تأثر فراوان دارد که چگونه با شخصیت حقوقی و حقیقی اکثریت قاطع عوام دور از قدرت و مکنت بازی کرده و می کنیم و اگر نمی دانیم وای بر مسئولانی که ندانند در لایه های اجتماعی کشورشان چه می گذرد و چه غوغایی در زیر پوست یکان یکان شهر و و روستای این بلاد در حال وقوع است…!!
چند میلیون نفر از جمعیت کشورمان شاغل و بازنشسته هستند و چند میلیون دیگر نه حق بازنشستگی دارند و نه حقوق کارگری و کارمندی، تکلیف آنان چیست؟ چه میزان از حق شان از بیت المال و عیدی آخر سال به آنان تعلق می گیرد؟ این یکی از صدها ادله ای است که در آن حق الناس یا همان حقوق شهروندی باید رعایت شود، آیا می شود ؟!!! عیدی امثال کارمندان و بازنشستگان چیزی کمتر از یک ربع سکه بهار آزادیست، سکه ای که نه بهارش پیداست و نه آزادی اش…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + یک =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور