پیام شهروند

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

یادداشت: همه با هم برای ایران

امروز خراسان جنوبی – محمد فاضل/ زندگی، نیازمند امنیت است. امنیتی تمام ساحتی و فراگیر که همه شئون زیستن را در بر بگیرد و راه بر متجاسران امنیت سوز، ببندد. به موازات این امنیت، نیاز حیاتی به آرامش هم هست و این دو، کنار هم که قرار گیرند، فرصت برای شکوفایی فراهم می شود حتی اگر سختی ها پرشمار شود و مصائب، چاه و چاله بکند سر راه مردم. در امنیت و آرامش می شود هم چاه را پُر کرد و هم چاله را و مسیر را هموار کرد برای پیشرفت. چیزی که حق مردم و کشور است چنان که خود امنیت و آرامش، نیز از حقوق مسلم مردم است و همه ارکان نظام نیز همه همت خود را باید به کار گیرند تا این دو گوهر گرانسنگ از آسیب بدخواهان مصون بماند. چه – به تکرار می گویم- بر این بستر است که می توان از دل مشکلات، راهی به سوی شرایط بهتر گشود والا از میان لهیب آتش زبانه کشیده، نه تنها نمی توان راهی به موفقیت باز کرد که دود آن نیز، چشم را کور می کند. با چشم نابینا هم نمی شود راه را از چاه باز شناخت و چه بسا افرادی در شرایطی چنین به چاه و چاله افتند که اقتضای شرایط فتنه آلود است. پس برای رهانیدن مردم از این فضا باید کوشید و با درک شرایط حال حاضر، ضمن دعوت مردم به آرامش و تدبیر امور، مراقب اقدامات هنجارشکنانه و اغتشاشات عده ای معدود نیز بود که –آگاهانه یا ناآگاهانه- به جنگ امنیت و منافع ملی آمده اند. آنان برای ذبح همان آرامشی، آستین بالا زده اند که حق خود و جامعه می دانند اما به این پرسش پاسخ نمی دهند که فاصله زمین تا آسمانِ میان اعتراض با اغتشاش را چگونه پشت سر می گذارند. معترض، سخن دارد، حتی فریاد می زند اما هیچ وقت، کبریت نمی کشد به اموال عمومی که سهم مخرد شده همه 83 میلیون ایرانی در آن است. معترض، زبان به نقد دارد نه دست به تخریب و فراتر از همه کنش ها و واکنش ها هموطن ما، نجیب و اعتراض او نیز بر منطق و قاعده نجابت است لذا، آتش افروزی و تخریب اموال عمومی و خصوصی در قاموس فکری مردم راه ندارد و باید حساب افرادی که آتش در خرمن جامعه می زنند را از مردم جدا دانست و با تکریم مردم و توجه مدبرانه به خواسته هاشان، دست متجاسرین را از سر اموال و آرامش مردم کوتاه کرد. قطعا تصمیم سران قوا و قوه های عاقل و برنامه ریز مدیریت کشور که مورد تایید و تاکید رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت ا… خامنه ای (مدظله العالی) نیز هست، – در شرایط فعلی- راهی مطالعه شده برای نجات کشور و منافع بلند مدت و کلان ملی است. این مهم نیز با همت مسئولان و همگرایی ملی و مدیریت بهینه منابع میسر است. با رصد جمیع شرایط می توان گفت این یک الزام ملی است و باید همه ما خود را با شرایط جدید وفق دهیم و کمربندهای همت را محکم کنیم که ایران امروز به آرامش و هوشیاری و عمل مومنانه و سازنده همه فرزندان خویش نیاز دارد. شرایط را درک کنیم و با تدبیر رفتار ها برای کاهش عوارض این جراحی اقتصادی تلاش کنیم. این به نفع همه است. آرام باشیم و دیگران را هم به آرامش دعوت کنیم. این عین “تعاون” بر خیر است که خداوند در قرآن ما را بدان می خواند: “تعاونوا علی البر والتقوی” و اتفاقا از آنچه دشمنان وطن ما را بدان می خوانند و برخی افراد با اغتشاش بدان لبیک می گویند نیز مصداق همانی است که خداوند ما را از آن نهی می فرماید: “ولا تعاونوا علی الاسم والعدوان”. دست بشوییم از همراهی در گناه تخریب و اغتشاش و با حفظ حرمت “اعتراض” با درک درست شرایط، دست در دست هم بگذاریم برای اعتلای ایران….

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور