پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

یادداشت / آقای روحانی! کسی روی شمشیر فوتبال بازی نمی کند! محمد فاضل

 

کسی روی لبه شمشیر فوتبال بازی نمی کند. کسی با مرگ، «گرگم به هوا » بازی نمی کند. چون به زمین نرسیده، باید راهی گور شود. گوری که قبل از او و بعد از او- چنان که این روز ها می گویند- پر از آهک خواهد شد! باید دست کشید این روز ها از بازی هایی چنین و باید هوای زمین را داشت. زمینی برای زندگی که این روزها به اندازه خانه هر کس قالب بندی شده است. نباید هم از این زمین- تا می شود- پا فراتر گذاشت که آن سوی دیوار واقعا «هوا»ی زندگی «پس» است. این را می شود از گزارش هایی فهمید که ساعت ۱۴ هر روز -در باره شیوع کرونا، آن هم به روایت منابع رسمی،-به رادیو و تلویزیون و دیگر رسانه های فضای مجازی می رسد. هوا پس است و هم ناجوانمردانه آلوده و باید که جوانمردانه در خانه نشست و البته متولیان امر هم باید جوانمردی را در حق مردم تمام کنند و تا می شود، نگذارند آنان به کوچه و خیابان بیایند. این تکمیل کننده فتوت پزشکان و پرستارانی است که خود از خانه بیرون و از خانواده دور هستند تا من و شما در خانه و در کنار خانواده باشیم. قدردانی از همت و فتوت آنان حکم می کند که ما از خانه بیرون نرویم تا آنان فرصت کنند به خانه برگردند. برای این هم دولت، به معنای خاص: قوه مجریه و به معنای اخص جناب رئیس جمهور روحانی، باید دست به کار شوند و قبل از آنکه دیر شود، آنچه پزشکان و متخصصان می گویند را تمام و کمال عملیاتی کنند تا در عمل بتوانیم همه ظرفیت ها را برای ارتقای سلامت جامعه فعال کنیم اما….. اما تا امروز کارنامه اجرایی، کلی اما واگر دارد. باید قم قرنطینه می شد که نشد. باید مسافرت منع می شد که باز هم نشد. باید با قرق شکنان کرونایی برخورد و جریمه در نظر گرفته می شد که باز هم نشد. باید ادرات به تعطیلی نوروزی ادامه می دادند که باز هم نشد. همه این نشد ها را مردم به حساب دولت و شخص رئیس جمهور می گذارند و پیامد های احتمالی را هم برای او سیاهه می کنند. حق هم دارند. آدم بر اساس دیده ها و خوانده هایش، بر اساس اطلاعاتی که بدان می رسد داوری می کند. نه فکت هایی که شاید باشد اما از آن بی خبریم. داده ها هم می گوید آقای روحانی چندان که باید گلوگاه ها را نمی بندد و به استاندارنش هم میدان عمل نمی دهد- مثل آنچه در خراسان رضوی اتفاق افتاد- نتیجه می شود پنجه کشیدن کرونا بر گلوی زندگی.  بگذریم، اوقات دوستان تلخ نشود اما بگذارید این را هم بگوییم که برای نجات مردم از تلخ کامی باید به تدبیر پرداخت. مبارزه با کرونا را مثل بازی شطرنج باید پیش برد. قدم به قدم و مهره به مهره به سمت کیش و مات کردن این حریف چقر و بد بدن پیش رفت. کشتی گرفتن با او، باعث نابودی خودمان می شود. باز بودن ادرات و به خیابان کشیدن مردم – وقتی حتی حرم مطهر بسته است- جز کشتی با مرگ معنا ندارد. فوتبال روی لبه شمشیر هم هزار زخم در پا و تن و جان می نشاند و…. لطفا تدبیر کنید این ماجرا ها را تا امید دگر باره برخیزد و حال مان خوب شود که با حال ناخوش نمی توان نقش خوش زد بر دیوار جامعه. همین امروز اقدام کنیم که فردا خیلی دیر است، خیلی، همین!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور