پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

یادداشت:پرهیز از آینده هراسی

امروز خراسان جنوبی – زنگویی zangoei@birjandtoday.ir / قصه کابوس های خود ساخته را با هم صحبت می کردیم و این که گاه، خیلی راحت، جهنم را پیش خود می آوریم و حتی خود را در آن می افکنیم بی آن که دلیلی برای این کار باشد. “آینده هراسی” را می توان یک بیماری دانست در شمار بیماری هایی که روح را می آزارد و روان را به فرسایشی کشنده مبتلا می کند. مسئله ای که اگر برای حل آن اقدام نکنیم نه فقط فردای مان را به آتش می کشد که امروز مان را هم نابود می کند. باید به خودمان بقبولانیم که قبل از آمدن یک حادثه احتمالی – که شاید هیچ وقت هم اتفاق نیفتد- نباید در بستر مرگ نشست. جایی این نکته را می خواندم که ” شما نمی دانید که آینده چه چیزی برایتان به ارمغان دارد، پس بهترین کار این است که بهترین استفاده را از زمان حال داشته باشید.” یعنی برای چیزی که نیست، هست ات را به آتش نکش. فکر کن و با برنامه چنان پا به فردا بگذار که همراه تر از امروز باشد. واقعیت این است که ما هم می توانیم قربانی نگاه خود شویم و هم نگاه می تواند ما را چنان بسازد که دنیا را بسازیم. آدم های ضعیف اند که به قربانگاه می روند و توانگران مومن، چنان با ایمان و توکل خود را می سازند که پرچم ساخت جامعه و جهان را باید بر شانه آنان گذاشت. توجه داریم به این نکته ظریف که ” دو چیز بیش از بقیه، روزمان را می سازد، صبر و شکیبایی و دومی دیدگاهی که به زندگی داریم .” برای این که این ساختن موفق باشد باید اول نگاه مان را اصلاح کنیم و بعد شکیبایی را روح جاری در لحظات مان کنیم و با صبوری بتوانیم سختی ها را هم رام اراده خویش کنیم. این را حتما خوب می دانیم که ” صبر کردن به معنای انتظار کشیدن نیست” بلکه مدیریت خویش است متناسب با زمان و تدبیر کردن است برای تسهیل عبور از سختی ها. صبر، توام با تلاش است. یک رفتار ایستاده و پویاست اصلا نباید از آن به رکود و سکون و برجا نشینی تعبیر کرد که این گونه رفتار هرچه نام داشته باشد، قطعا صبر عنوان نخواهد گرفت. انسان صابر، با طرح و برنامه برای رسیدن به موفقیت تلاش می کند و گام های خویش را در هندسه ای مومنانه تنظیم می کند. انفعال را نمی پذیرد بلکه با فعالیت هدفمند به دنبال اهداف خویش حرکت می کند. انسان متخلق به صبر، مثبت اندیش و عملگراست و با مدیریت امور از تهدیدها هم فرصت می سازد و فرصت ها را هم بهینه سازی می کند. آدمی چنین قطعا کابوس نمی بیند بلکه رویاهایش هم طراحی موفقیت است پس بکوشیم چنین باشیم تا همواره روی خوش زندگی را ببینیم و به شادمانی زندگی کنیم که زیستن در هندسه بهشت برای این دنیا هم یک “باید ” مومنانه است. کسی که با توکل و توسل به عرصه عمل گام می گذارد شایسته زندگی بهشتی است. چنین باشیم انشاا….

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور