wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس ۵۹ تا بعث۲۲ را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست۰

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

wfn_ads

یادداشت:مبارزه ضرورت حیات است

محمد فاضل / دشمن وقتی دشمنی می کند و جبهه دشمنی اش را هم روز به روز گسترده تر می کند، نمی توان در غفلت نشست چه رسد که به تعامل با او امید بست!
وقتی دارد با همه توانش برای بستن راه نفس شما می کوشد، نه فقط عقل، که ضرورت حیات نیز، اقتضا می کند که همه توان مان را بدهیم به سر پنجه هامان تا انگشت های دستِ مشت شده اش را بشکنیم.
فکر نمی کنم وقتی استکبار جهانی، از همه ظرفیت هایش برای مقابله با ما استفاده می کند و گزینه های متعدد را از روی میز برمی دارد و به میدان عمل می آورد، کسی بتواند –حتی- تصور خالی کردن میدان را به خود بدهد که این می تواند مصداق کاملِ خودکشی قبل از مرگ و از ترس آن باشد.
برای ملت و فرهنگی که در فصل مبارزه با شهادت از مرگ، استقبال کرده است، نه خودکشی از ترس مرگ که اصلا خود ترس معنا ندارد.
همه چیز هم روشن است و تکلیف از آن هم روشن تر؛ وقتی با همه توان شان به میدان آمده اند باید با تمام توان مان به دفاع برخیزیم و باور کنیم تقدسِ ایستادن برابر استکبار و نماد مشخص آن؛ آمریکای ترامپی، کمتر از “دفاع مقدس” نخواهد بود که آن هم خود در زمان خویش به نوعی ایستادن در برابر جبهه ای بود که آمریکا پرچمش را به دوش می کشید هرچند آن روزگار شوروی هم بود که پرچم دوم را بردارد.
باری، ۱۳ آبان، اگر چه یک روز تاریخی و البته تاریخ ساز است اما میان امروز و آن روز تاریخی هیچ فرق و فاصله ای وجود ندارد که راه همان است و مسیر حرکت هم همان خواهد بود.
در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، پرچمدار مبارزه با استکبار، امام خمینی، را به ترکیه تبعید کردند و در برگ دوم،۱۳ آبان ۱۳۵۷، دولت شریف امامی که نقابِ “آشتی ملی” بر چهره داشت، با تفنگ های آمریکایی، دانش آموزان را به خاک و خون کشید و در سومین صفحه، در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، سفارت آمریکا که زیر این عنوان، جاسوسخانه برپا کرده بودند و توطئه می کردند به دست فرزندان دانشجوی ملت، فتح شد و این سه، در همه روز های تقویم انقلاب، هر روز به نوعی آثار خویش را می نمایاند.
این هم اقتضا می کند که ما نیز نحوه مواجهه خود را نو به نو طراحی کنیم. طرح های خود را هم اجرا کنیم تا بتوانیم مثل آن سه واقعه تاریخی سرفراز بیرون آییم. پایان سخن را با آغاز آن گره می زنیم که ما اگر دو دست خویش را کنار خود قرار دهیم و گمان کنیم او دست از یقه و گلوی ما برمی دارد، راه به صواب نبرده ایم که استکبار، نبود ما را می خواهد پس باید برای ماندن و سرفراز داشتن باید همه توان مان را بدهیم به سر پنجه هامان تا دستِ پنجه شده اش را باز کنیم. این توان را هم داریم اگر به وحدت کنار هم باشیم. ان شاءا…

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور