پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

یادداشت:قصه ازدواج استاد

رضا زنگوئی  / ما نیازمند خود سازی هستیم. همان طور که برای جهان مان به حق و با شایستگی تلاش می کنیم باید برای جان مان هم تلاش کنیم. همان طور که مراقب چهار دیواری خانه مان هستیم باید مراقب چهار دیواری ایمان مان هم باشیم چه هر چه جهان مان دشمن دارد، جان مان بیشتر دشمن دارد و خطر ناکتر هم هست دشمن جان و توان دست اندازی او هم بسیار بیشتر است از دشمن جهان. دشمن جهان مان پشت خاکریز می ماند اگر ما توانمند باشیم. می شکند و می رود اما امامن از دشمن جان که این راه را ببندی، به دنبال راه دیگر می گردد. آن جا نا امیدش کنی، امیدش را در منفذی دیگر خواهد جست و این قصه همچنان ادامه دارد. جالب این که ما در گذر ایام و تغییر احوال، نشانه هایش را هم می بینیم چنان که آیت الله صفائی حائری(ره) به زیبایی ماجرا را در قصه ازدواجش، چنین تعریف می کند که؛ ” من که پیش از ازدواج در آتش شهوت مى‌سوختم، با خوانده شدن خطبه عقد و جارى شدن آن بر زبان عاقد، مثل آبى که بر تمام این آتش ریخته باشند دیگر هیچ احساسى نداشتم. این جریان تا جایى ادامه پیدا کرد که با حیرت به خودم شک کردم و این حالت سرد و بى‌میلىِ جدید، به سؤالى تبدیل شد که در نهایت چاره‌اى جز طرح مسأله ندیدم. وقتى خدمت حاج آقا رسیدم حال جدید خودم را بیان و اظهار نگرانى کردم. ایشان در جواب گفت :تو تا دیروز با شرایطى که داشتى طعمه مناسب و خوبى براى شیطان به حساب مى‌اومدى و این بود که شیطان تمام توان و انرژى خودش رو براى دست یابى به اهدافش به کار مى‌برد و تمامى درهاى ورود به سمت نابودى تو رو امتحان مى‌کرد و این بود که در تو شعله هاى شهوت، با برنامه ریزى او سر به آسمان مى‌گذاشتند، ولى امروز با تدبیر تو و حصار امنى که از ازدواج به دور خودت کشیدى، راه‌هاى نفوذ شیطان رو بسته و این که از تو ناامید و دست از سرت برداشته و این تو هستى که با این عملکرد صحیح به استغنایى در این امر رسیده‌اى، ولى اینها به این معنا نیست که او تا ابد تو را رها کنه، او با بسته دیدن راه‌هاى موجود به دنبال راه‌هاى نفوذ جدیدى مى‌گرده که تو در آینده با عملکردهات و نشان دادن نقطه ضعف‌هاى خودت به دست او مى‌دهى و راه جدیدى براى او باز مى‌کنى و این اونه که فعالیت خودش رو از نو آغاز مى‌کنه. پس این استغنا را غنیمت بشمار و با گام‌هاى صحیحى که بر مى‌دارى این فرصت دوباره را به او نده و نقطه ضعفى از خودت به جا نگذار.” ما هم که به خود نگاه کنیم، تجربیاتی از این دست داریم. سبکیی که بعد از انجام یک کار خوب، روزی مان می شود به این دلیل است که شیطان شکست خورده است اما فشاری که از سوی دیگر مضاعف می شود، خبر از آن می دهد که جبهه جدیدی باز کرده است. این است که مدام باید مراقبت کرد. این که حیاه را به عقیده و جهاد تعریف کرده اند فقط جهاد سخت و مبارزه رو در رو از نوع متداول نیست بلکه جهاد اکبر و خود سازی است که اگر یک روز به غفلت دچار شویم از راه صد ساله باز می مانیم. همین است که در دعا ها بسیار می خوانیم ” اللَّهُمَّ لَا تَکِلْنِی إِلَى نَفْسِی طَرْفَهَ عَیْنٍ أَبَداً “. مراقب باشیم که این جهاد تا همیشه ادامه دارد….

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور