wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

سلام باعرض تبریک سال تحصیلی جدیدو تشکرازمدیرکل محترم آموزش وپرورش خراسان جنوبی که همیشه یاوروهمراه فرهنگیان بوده استدعاداریم درموردپرداخت کمک هزینه ازدواج ویافوت فرزندان فرهنگی گرچه مبلغ ناچیزی هست درتمام ادارات بعدازیک ماه قابل پرداخت میباشدمتاسفانه درآموزش وپرورش بیش ازسه سال گذشته هنوزهم خبری نیست. یک بازنشسته

تنها پیشرفتی که تو بیرجند قابل ملاحظه هست ایجاد سرعت گیر های بزرگ و غیر استاندارد هست. شما که علاقه دارین به آسفالت ریختن دارین خب حداقل اون چاله های وسط خیابان رو هم پر کنین. همین فلکه معصومیه که سرعت گیر بزرگ گذاشت از فلکه معصومیه به طرف چهار انقلاب اصلا اسفالتش مناسب جاده نیست مخصوصا لاین وسط.. وقتی وارد لاین وسط میشی انگار سوار ترن هوای شدی… خواهش میکنم اونجا رو درست کنین نه فقط سرعت گیر بزارین

باسلام نصب تابلوی راهنما در محور رکات تا عیلکی از ضروریات میباشدبخصوص سه راهی خلیلان که به سمت دوشهرستان خوسف وبیرجندمسیرواضح نبوده وباعث ایجادچندین مورد سردرگمی مردم شده است
لطفا پیگیری شود

با سلام فلسفه وجودی برخی از ادارات کل واقعاً چیه آیا واقعاً نیاز به اداره کل ……. داریم اولویت ها فراموش شده است

wfn_ads

یادداشت:راه آهن به جای خود، دوبانده سازی جاده فراموش نشود

امروز خراسان جنوبی – زنگویی zangoei@birjandtoday.ir / خبر خوبی است این کلنگ زنی پروژه راه آهن که بیرجند را به مشهد وصل می کند و در میان راه شهرهای دیگر خراسان جنوبی را هم به کریدور ریلی، پیوند می دهد تا یک ظرفیت توسعه ای تأثیرگذار دیگر برای این منطقه فعال شود. این هم خبری خوب است و هم ناظر به نگاه عدالت محور جمهوری اسلامی که برای پیشرفت همه جانبه همه مناطق کشور برنامه دارد و اگر مصائب تحریم ها و دیگر مشکلات بگذارد، می خواهد آرزوهای بلند مردم را تحققی پرشکوه ببخشد. حضور معاون اول رئیس جمهور و دیگر مقامات ملی در خراسان جنوبی و برنامه های خوبی که داشتند، امید به تدبیر دولت را افزایش می دهد تا در بستری امن و در فضا و زمانی مناسب بتوانیم مردم این دیار را نیز ایستاده بر حق خویش ببینیم و این قطعه محروم اما پر استعداد وطن را به شکوفایی ظرفیت هایش در شمار توانمندترین مناطق شاهد باشیم.
صحبت های دکتر جهانگیری هم دقیق و کارشناسانه و امیدآفرین بود و نشان داد که مردان دولت و کارگزاران نظام به رغم مصائب دشمن ساخته و نامهربانی های رقیبان داخلی که زمان کنار هم ایستادن بعد انتخابات را هم به دوران رقابت، ضمیمه می کنند، دولت هم نگاه همه جانبه ای دارد و هم متناسب با بودجه و شرایط، قدم های خوبی برداشته است و راه آهن، از آن جمله است که می تواند مسیری امن برای اقتصاد و نیز حمل و نقل مسافر فراهم کند. با این حال و با تکریم این نگاه و تأکید بر تسریع در این پروژه ریلی، باید مجدد توجه داد متولیان راه را به دوبانده سازی جاده های استان به ویژه محور حیاتی بیرجند- قاین که کار بسیاری نیز در آن انجام شده است اما هنوز به نیمه راه رسیده ایم و تمام کردن این مسیر برای استان حکم اوجب واجبات توسعه ای را دارد که تعلل یک روزه هم می تواند به قیمت جان افراد تمام شود چنان که پیش از این، کم به خون ننشسته است این جاده و کم قربانی نگرفته است از مردم این دیار، جنون جاده که سیری ناپذیر می نماید. کاش متولیان امر در همین سفر معاون اول، اولویت های نخست جاده ای را با او در میان گذاشته باشند و کمک او را برای به اتمام رساندن این پروژه حیاتی جلب کرده باشند.
اگر –خدای نکرده- غفلت شده است از این مهم ، کاش از فرصت های دیگر برای جلب مساعدت دولت برای این امر، استفاده شود تا در زمانی کوتاه شاهد کامل شدن باند دوم باشیم تا ضریب خطر در این منطقه، به نفع زندگی مردم، کاهش یابد.
قطعا با جاده امن و راه آهن توانمند، منطقه در پیشرفت همه جانبه، شتاب خواهد گرفت چه این استان را خداوند به نخبگان، شأنی بزرگ بخشیده است و وجود این فرزندان توانمند به مثل همان آب و زمین است که خداوند آفریده است اما آبادانی زمین را بر ذمه ما نوشت و احیای ظرفیت های خراسان جنوبی هم حتما تکلیف خدا نوشت ماست….

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور