پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

یادداشت:اصلاحات امید آفرین رئیسی

امروز خراسان جنوبی – محمد فاضل/ پیشتر هم گفته بودم و حتی در همین روزنامه وزین هم نوشتم که من به “این رئیسی” خیلی امید بسته ام. گاهی فکر می کنم همان مردی که باید از خویش برون آید و در این حوزه کاری بکند همین نماینده ما در مجلس خبرگان است که امروزه ردای قاضی القضاتی ایران اسلامی را بر شانه دارد. همین چند روز پیش که با برخی دوستان روزنامه نگار هم صحبت می کردم، آنان را با خویش، هم امید یافتم به ویژه وقتی صحبت ادامه پیدا کرد و هر کدام از ما، به موضوعی پرداختیم که رئیسی، چهره ای احترام بر انگیز از رئیس قوه قضائیه، تصویر کرده بود. ما سید ابراهیم رئیسی را، آیت ا… رئیسی را در این حوزه باور کرده ایم و به مردم هم گفته ایم تا جایی که صدای سخن و قلم ما می رسد اکنون این همکاران قضائی او هستند که باید، با عمل به برنامه هایش، تشخص قضائی این دوره را ممتاز کنند. مثلا عمل به همین سخنانی که پایگاه خبری تابناک با کد 795187، به نقل از خبر آنلاین، چند روز پیش روی خروجی فرستاد به این بیان که؛ “…وقتی این موضوع را می‌پرسیم، قاضی می‌گوید من قرار بازداشت صادر نکرده ام؛ قرار وثیقه صادر کرده ام؛ قرار وثیقه صادر کردی، مگر نمی‌توانی تا بعدازظهر صبر کنی تا وثیقه را بگذارد و برای یک یا دو ساعت هم که شده پای او به زندان کشیده نشود؟” درست و دقیق می گوید “سید”. کاش قضات ارجمند به این دستور رئیس عمل کنند تا پای کسی- تا جایی که می شود- به زندان باز نشود چه همانطور که رئیسی به درستی تصریح کرده است” رفتن به زندان برای فرد و خانواده‌اش عوارض دارد” عوارضی سخت که گاه با هیچ پاک کنی نمی توان خاطره همان چند ساعت را پاک کرد چه رسد به این که ساعت ها تبدیل به روز شوند. توجه داشته باشیم که اولین زندان حتی اگر به قدر کسری از ساعت هم باشد می تواند ترجمه اولین گناه باشد که چون اتفاق افتاد، راه برای دیگر گناهان هم باز می شود و زشتی گناه چون جامه ای از تن اش بیرون می آید. ساعت اول زندان هم چنین حالتی دارد لذا تا جایی که مقدور است نباید گذاشت شکل بگیرد. قاضی القضات به این هم بسنده نکرده بلکه به گواه همین خبر وارد مرحله بعد هم شده و گفته است؛ ” دادستان‌ها هر روز که وارد دادسرا می‌شوند، باید اول لیست زندانیان را نگاه کنند و ببینند چند بازداشتی دارند و آیا می‌شود از{تعداد} آنها بکاهند”. این نگاهی است که امید به جامعه ای آرام تر را نوید می دهد. کسی که پایش به زندان باز نشد بیشتر مراقب خویش است تا کسی که میان خانه و زندان در آمد و شد است. کسی که پایش باز شد و در همان روز اول با تدبیر دادستان، پا از نرده ها به این سو نهاد، مراقب است تا حرمت خویش و تدبیر دادستان را نگه دارد و دگر باره گذرش به آن سوی میله ها نیفتد. تاکید دیگر حضرت رئیسی هم جامعه نگرانه و انسان محور است؛ ” حبس زدایی و پیگیری کردن جایگزین‌های حبس مورد تاکید است” این هم تولد تازه امید است به این که افراد به محض اولین خطا راه بند و محبس نشوند بلکه به شیوه ای تحمل مجازات کنند که بهره ای از شخصیت و کار مثبت شان را جامعه ببیند نه این که در زندان بنشینند و سربار بیت المال باشند و چون بعد از مدتی به جامعه بازگشتند به کپسولی از اطلاعات و آموزش های خلاف تبدیل شوند که خود تهدیدی هولناک تر برای جامعه است. اگر بتوانیم به سمت مجازات های جایگزین و بازدارنده برویم، به سود دو سویه برای جامعه خواهیم رسید. حالا با این سخنان رئیسی نباید گفت” به این رئیسی باید امید بست؟

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور