پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

گلف ورزشی کمتر شناخته شده/ مینی گلف در انتظار ورزشکار

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / گلف از رشته های مفرحی است که با تمرکز بالا باید انجام شود و در خراسان جنوبی دو رشته گلف و مینی گلف در حال انجام است اما گویا مشکل این ورزش کمتر شناخته شدن آن است که در همین راستا قول ایجاد یک سایت استاندارد به ورزشکاران داده شده است.
زمین مناسب و استاندارد نداریم
ابوالفضل شیردل، کسی که 4 سال این ورزش را در خراسان جنوبی دنبال می کند، عنوان کرد: زمین مناسب و چمن نداریم همچنین تجهیزات لازم برای این ورزش از چوب و توپ هم به اندازه کافی نداریم. وی با بیان اینکه در مینی گلف اوضاع بهتر است، بیان کرد: اما در گلف اوضاع چندان خوبی نداریم زمین خاکی است و درست است که برخی استان های دیگر هم زمین خاکی دارند ولی حداقل زمین که در اختیار دارند استاندارد است ولی در استان ما این زمین استاندارد نیست. به گفتۀ وی تجهیزات هم در این ورزش کم است و اگر کسی برای گلف بیاید و بخواهیم تیمی تمرین کنیم نمی توانیم چون چوب و توپ کافی نداریم.
مربی حرفه ای نداریم
شیردل با اشاره به اینکه مربی حرفه ای این ورزش در خراسان جنوبی حضور ندارد، گفت: کسانی که آموزش می دهند بر اساس تجربه و سال هایی است که کار کرده اند ولی اینکه حرفه ای این کار باشند نیستند و یک بار یک مربی از فدراسیون برای آموزش آمد ولی دو روز بیشتر نماند. به گفتۀ وی اگر می خواهیم این ورزش توسعه پیدا کند باید مربی های حرفه ای داشته باشیم و اینکه حداقل ورزشکاران در هفته ای دو بار زیر نظر این افراد آموزش ببینند. وی خاطر نشان کرد: در گذشته زمین چمن استادیوم آزادی را برای تمرین به ما می دادند که اکنون نمی دانم چرا اینگونه نیست چرا که در آن زمان استقبال و انگیزه ورزشکار هم به دلیل وجود همان زمین چمن هم بیشتر بود و تعداد ورزشکاران نیز افزایش یافته بود ولی اکنون اینگونه نیست و شاید دلیل آن اجاره زمین به هیئت فوتبال است و بهتر است دوباره این هماهنگی ها بیشتر شود تا دوباره از این مزیت بتوانیم استفاده کنیم.
مشکلات گلف
ابوالحسنی، دبیر هیئت گلف استان در این زمینه گفت: در حوزه مینی گلف مشکل خاصی نداریم ولی در خود گلف که به زمین بزرگ و روباز نیاز است مشکلاتی داریم. وی با بیان اینکه زمین گلف ما خاکی است، عنوان کرد: البته در بیشتر استان های کشور اینگونه است و کمتر استانی زمین چمن استاندارد برای گلف دارد. به گفتۀ وی از آنجایی که مردم گلف را یک ورزش برای پولدارها می دانند که در زمین چمن انجام می شود و وقتی برای این ورزش ثبت نام می کنند و می بینند که زمین خاکی است و از چمن خبری نیست و باید در آفتاب و خاک کار کنند پشیمان شده و ادامه نمی دهند.
تمرین در کنار هم
حمیده محمدی، نایب رئیس بانوان هیئت گلف استان هم بیان کرد: این تنها ورزشی است که آقایان و خانم ها در کنار هم تمرین و مسابقه می دهند. وی با اشاره به تعداد ورزشکاران این ورزش، عنوان کرد: به استان های دیگر که می رویم تعداد ورزشکاران این رشته زیاد است ولی در استان ما این رشته ورزشی هنوز شناخته شده نیست و شاید این تنها مشکل ما باشد که مردم این ورزش را نمی شناسند و استقبال کم است.
تجهیزات کم
فریبا سیادت، یکی از ورزشکاران این ورزش نیز گفت: از نظر مربی خوب هستیم و مشکلی نداریم ولی سالنی مینی گلفی که داریم مشکلاتی دارد. وی افزود: این سالن پیست های آن برای ورزش مینی گلف از چوب ساخته شده است و هر لحظه که راه می رویم امکان شکستن آن زیاد است. به گفتۀ وی همچنین تجهیزات و امکانات برای ورزشکاران کم است و خود ورزشکار هم به دلیل هزینه های بالای آن نمی توانند تهیه کنند. سیادت با بیان اینکه برای گلف یکی زمین خاکی داریم ولی باز هم خوب است، عنوان کرد: برخی در استان هنوز نمی دانند این ورزش وجود دارد و وقتی می گوییم تعجب می کنند هر چند شاید بخشی از جامعه هنوز نمی دانند که گلف چیست.
قول ساخت یک سایت روباز مینی گلف را گرفته ایم
مریم بهدانی، رئیس هیئت گلف استان نیز در زمینه مشکلات این ورزش در خراسان جنوبی گفت: اکثر استان های کشور مشکل نبود سالن استاندارد مینی گلف را دارند ولی خراسان جنوبی اولین استانی است که سالن سرپرشیده مینی گلف را دارد ولی ما قول ساخت یک زمین مینی گلف روباز را در بیرجند گرفته ایم. وی تصریح کرد: در صورت ساخت این سایت ما دومین استانی می شویم که سایت استاندارد مینی گلف را خواهیم داشت. به گفتۀ وی اکنون شهرداری قول داده که این سایت در حاشیه جاده سلامت باشد که منطقه پر تحرک و خوبی است و قول هایی داده اند و مدیرکل ورزش و جوانان نیز قول کمک در این زمینه را داده است. رئیس هیئت گلف ادامه داد: قرار است هزینه ها نصف باشد و 50 درصد بعهده شهرداری و 50 درصد دیگر برعهده هیئت و اداره کل ورزش باشد که هر دو طرف قول داده اند اجرایی شود. بهدانی اعلام کرد: اکنون در حال طراحی این سایت هستیم و بعد از طراحی حدود یک ماه دیگر مراحل ساخت آن امیدواریم آغاز شود. وی تصریح کرد: برای انجام این سایت به شهرداری پیشنهاد دادیم به جای اینکه فقط فضای پارکی ایجاد می کند با ساخت این سایت هم فضای پارکی می شود هم تفریحی و ورزشی ولی برای انجام این کار به اعتبارات خوبی نیاز داریم که امیدواریم حمایت شویم.
تجهیزات گلف کم است چون هزینه ها بالاست
رئیس هیئت گلف استان همچنین گفت: در رشته مینی کلف مشکل تجهیزات نداریم ولی در گلف چرا و این حرف درست است. بهدانی ادامه داد: دلیل این کمبود تجهیزات قیمت بالای آن اسیت که یک پک کامل حدود 15 تا 20 میلیون تومان می باشد و هیئت توانایی خرید ندارد و یا فدراسیون باید برای ما ارسال کند یا کمک هایی در این زمینه شویم. وی درباره زمین گلف هم گفت: ما زمین خاکی اختصاصی داریم که خیلی خوب است و توانایی داشتن زمین چمن نداریم چرا که باید 4 هزار متر مربع باشد و ساخت، مراقبت و تأمین هزینه های آن خیلی بالا است ولی اوضاع ما به نسبت دیگر استان های همسایه و به نسبت نوپا بودن هیئت خیلی خوب است. به گفتۀ وی زمین چمن استادیوم آزادی هم مشکلی برای تهیه آن نداریم ولی چون خود ورزشکاران نمی توانستند ضربه های بلند کار کنند تمایلی نداشتند و گرنه می توانیم آنجا سانس هایی بگیریم. بهدانی خاطر نشان کرد: اکنون حدود 45 ورزشکار سازمان یافته داریم و توسعه آن منوط به معرفی این ورزش است که با ساخت سایت مینی گلف امکان پذیر می باشد. وی در زمینه نبود مربی حرفه ای هم گفت: درست است که مربی حرفه ای نداریم و فقط 4 مربی درجه سه مینی گلف در استان داریم و برای دوره های حرفه ای آموزش گلف برای تمام استان ها مربی از فدراسیون برای آموزش دعوت می شود و از برنامه های آتی ما می باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 15 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور