پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

گزارشی از مشکلات بانوان ورزشکار دوچرخه سوار/ رکاب زدن روی خط قرمز

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / دوچرخه سواری از ورزش های پر طرفدار در میان خانواده می باشد و همه افراد در کنار هم به راحتی می توانند از این ورزش مفرح بهره ببرند اما به دلیل برخی از مسائل و مشکلاتی که ایجاد شده است دوچرخه سواری بانوان را تحت الشعاع قرار داده است و حال از کسانی که برای تفریح، دوچرخه سواری می کنند بگذریم به ورزشکاران بانوی دوچرخه سواری می رسیم که گلایه های فراوانی دارند. هنگامی که از یکی از این بانوان درباره چگونگی تمریناتش می پرسم تنها یک جواب دریافت می کنم کدام تمرین؟ به گفتۀ آنها هیچ فضای مناسبی برای تمرین حرفه ای این ورزشکاران وجود ندارد وقتی در فضای باز و جاده با پوشش استاندارد و کامل تصویب شده فدراسیون می خواهند تمرین کنند دستگاه های اجرایی و نظارتی نمی گذارند و زمانی که به دنبال پیست مناسب برای تمرین می روند هم پیستی وجود ندارد تا بتوانند کاری انجام دهند و اینگونه است که این استعدادهای ورزشی در خراسان جنوبی کشته می شوند چرا که در المپیاد استعدادهای برتر این بانوان دوچرخه سوار بودند که سهمیه حضور در اردوی تیم ملی را دریافت کردند و حال جایی برای پرورش آنان نیست و این را باید به مسئولان گوشزد کرد که تنها استعدادیابی کافی نیست بلکه باید برای پرورش این استعدادها هم کاری شود. در همین راستا با نایب رئیس بانوان هیئت دوچرخه سواری و رئیس این هیئت گفت و گو کردیم.
استقبال زیاد ولی تمرین وجود ندارد
نایب رئیس بانوان هیئت دوچرخه سواری استان در این باره گفت: متأسفانه مسئولان اجرایی و نظارتی استان وقتی جلسه ای می خواهند بگیرند بدون حضور هیئت می باشد و قوانینی را تصویب می کنند که درست نیست.
ذبیحی افزود: اینکه برخی بانوان که به صورت تفریحی دوچرخه سواری می کنند و مشکلاتی را ایجاد کرده اند باید از ورزشکاران حرفه ای جدا شوند نه اینکه قانون را برای همه بدانند و کلا بگویند بانوان نباید این کار را انجام دهند. وی با بیان اینکه دوچرخه سواری ورزشی خانوادگی است، گفت: استقبال خیلی خوب است ولی وقتی تمرینی وجود نداشته باشد نمی توان تیم را به مسابقات اعزام کرد و همین مورد باعث دلسردی و کناره گیری ورزشکاران شده است.
مسئولان فضای استاندارد ایجاد کنند
نایب رئیس بانوان هیئت دوچرخه سواری اعلام کرد: وقتی یک موضوعی مطرح می شود که قشر ورزشکار هم درگیر آن است باید با حضور هیئت مربوطه باشد تا دلایل و مشکلات گفته شود. ذبیحی ادامه داد: وقتی می گویند در بیرون بانوان نمی توانند دوچرخه سواری کنند خوب از آن طرف ما هیچ مکان مناسبی هم برای تمرین نداریم. وی با بیان اینکه به ما گفته می شود پارک بانوان وجود دارد، گفت: پارک بانوان به دلیل فضای کوچک و پیچ و خم و دستگاه هایی که دارد به هیچ وجه برای تمرین حرفه ای مناسب نیست و ورزشکار حرفه ای نمی تواند در چنین مکانی تمرین کند. به گفتۀ وی باید برنامه ریزی شود تا با حضور سرمایه گذار یا بودجه دولتی پیست استاندارد برای بانوان دوچرخه سوار در استان و شهرستان ها احداث شود و گرنه با این ورزش خفه ای که ایجاد کرده اند فقط باعث هدررفت ورزشکاران با استعداد می شوند.
با روند فعلی دوچرخه سواری ورزشکاران بانو تعطیل می شود
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان هم در گفت و گو با امروز خراسان جنوبی گفت: به دلیل نوع اعتقادات و فرهنگ مردم منطقه، ورزشکاران بانوی دوچرخه سوار نمی توانند به راحتی تمرین کنند و دستگاه های نظارتی برخورد می کنند. علوی با اشاره به اینکه در المپیاد استعددهای برتر سه بانو به اردوی تیم ملی دعوت شده اند، بیان کرد: اما مشکل فضا برای تمرین در استان داریم که اگر این روند ادامه پیدا کند بخش دوچرخه سواری بانوان تعطیل می شود چرا که اکثر مربیان و ورزشکاران بانو ناامید شده اند و کناره گیری کرده اند.
به جای پاک کردن مسئله به دنبال حل باید بود
وی تأکید کرد: مسئولانی استانی و شهرستانی باید فکری در این زمینه بکنند و فضای مناسب و استانداردی را به بانوان اختصاص دهند تا این استعدادها هدر نروند. رئیس هیئت دوچرخه سواری استان با بیان اینکه دوچرخه سواری جزو ورزش های خانوادگی است، گفت: حتی در فضای بسته و فقط با حضور بانوان هم مسابقات به سختی برگزار می شود و اگر در حوزه فضای مناسب و استاندارد برنامه ریزی شود می توان این موضوع اجتماعی را به درستی هدایت کنیم. علوی تصریح کرد: اکنون در زمینه دوچرخه سواری بانوان مسئله را کلا پاک می کنند و می گویند نباید بانوان دوچرخه سوار شوند و این کار درستی نیست و باید برای حل و رفع آن فکری کرد. وی افزود: با توجه به استعدادهای استان در این زمینه با احداث فضاهای استاندارد در تمام شهرستان ها می توان آینده روشنی را پیش رو داشت و بانوانی که به این رشته علاقه دارند به جای خیابان به این پیست ها آمده و تمرین کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور