پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

کیفیت زعفران تروند عامل تقویت برند زعفران ایران در عرصه جهانی است

رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل شرکت تروند زعفران قاین گفت: کیفیت زعفران تروند عامل تقویت برند زعفران ایران در عرصه جهانی است و موفقیت های کسب شده در سال های اخیر گواه این مهم می باشد.

کیفیت زعفران تروند عامل تقویت برند زعفران ایران در عرصه جهانی است

به گزارش  خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محسن احتشام در جریان بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از گروه کشاورزی و زعفران کاری صنایع تبدیلی و تکمیلی تروند زعفران قاین اظهار داشت: این گروه  با بیش از 2 هزار عضو کشاورز تامین کننده در بیش از 35 کشور جهان حضور فعال دارد و کیفیت زعفران تروند از شهرت جهانی در بازارهای صادراتی زعفران ایران برخورداراست و موفقیت‌های کسب شده در سال‌های اخیر گواه این مهم است.

وی به موفقیت‌های گروه کشاورزی و تولیدی تروند زعفران قاین اشاره کرد وگفت: این گروه به عنوان تولیدکننده و صادر کننده زعفران با بسته بندی‌های مختلف در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی  منتخب در 5 دوره به عنوان صادر کننده نمونه و برتر کشور ،4 دوره به عنوان واحد نمونه کیفی کشوری از سوی موسسه استاندارد ایران انتخاب شده است.

 کسب تندیس اهتمام در کیفیت از سوی موسسه استاندارد ایران و واحد نمونه فرآوری زعفران در سطح کشور از سوی وزارت جهادکشاورزی از دیگر افتخارات گروه کشاورزی و تولیدی تروند زعفران قاین است.

 احتشام  با بیان اینکه گروه تروند زعفران قاین در آبان ماه 1381 همزمان با برگزاری نخستین جشنواره ملی زعفران و در کنار مزارع زیبای زعفران در قاینات افتتاح گردید گفت: تاکنون مفتخر به کسب گواهینامه های بین المللی ازجمله:ISO 9001 :2008، ISO 22000:2008 ، HACCP از توف نورد آلمان، ISO IEC 17025 از موسسه استاندارد ایران،گواهینامه IFS FOOD از توف نورد آلمان، گواهینامه بین المللی ORGANIC ازBIO INSPCTA   سوئیس و گواهینامه FSSC  از توف نورد آلمان گردیده است.

 همچنین سایرگواهینامه های ملی و بین المللی در زمینه زعفران و زرشک با رعایت کلیه استاندارد های ملی و بین المللی به عنوان اولین و تنها واحد اصولی در صنعت زعفران در کنار مزارع زیبای زعفران مورد بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت .

 رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تروند زعفران قاین در ادامه این بازدید با ارائه سوابق فعالیت های واحد تحقیق و توسعه تروند زعفران قاین  گفت: این واحد در زمینه 10 مورد ثبت اختراع محصولات مشتق از زعفران و زرشک ارائه بیش از 10 مقاله علمی ثبت شده در مجلات علمی ملی و بین المللی ،تدوین بیش از 5 استاندارد ملی ،مشارکت در تدوین 1 استاندارد بین المللی اقدامات ارزشمندی داشته است.

همچنین انجام تحقیقات علمی در زمینه زعفران و زرشک با مشارکت دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و تولید انبوه محصولات جدید منتج از زعفران که برای اولین بار در صنعت زعفران ایران تولید و عرضه می شود از جمله نوشیدنی زعفرانی، آدامس زعفرانی، اکسترکت زعفران دستاوردهای ارزنده ای است که در این واحد انجام شده است.

 احتشام بیان کرد: ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار، تلاش در جهت رونق اقتصادی منطقه و توسعه روستایی با کشاورزی قراردادی و توسعه صادرات موثر بر مبنای کسب ارزش افزوده بیشتر از سال 1381، ارتباط مستقیم با کشاورز و آموزش مستقیم و مستمر با کشاورزان زعفرانکار و زرشککار و توسعه ملی و منطقه ای و توسعه کشت ارگانیک زعفران و زرشک سرلوحه فعالیت های تروند زعفران قاین بوده است.

وی گفت: جلوگیری از خام فروشی و عرضه مستقیم دسترنج کشاورزان زعفرانکار در بسته بندی های متنوع، احراز جایگاه شایسته برای صادرات موثر و بازار پایدار در جهت اعتلای نام زعفران ایران وتوجه خاص به مفاهیم فلسفه بازاریابی اجتماعی بعنوان یکی از رسالت های مهم شرکت به منظور برگشت ارزش افزوده زعفران به مناطق زعفرانکاری ازدیگر اقداماتی  است که سرلوحه فعالیت های تروند زعفران قاین قرار داشته ودارد.

وزیر صمت: عملکرد بسیار خوب و روشن تروند زعفران قاین در صادرات زعفران

وزیر صنعت، معدن و تجارت در این بازدید گفت: عملکرد بسیار خوب و روشن شرکت تروند زعفران قاین در زمینه صادرات زعفران، مبین حضور فعال و بزرگ تروند زعفران در بازارهای صادراتی است.

رحمانی اظهارداشت: نیاز است که در بازار های داخلی هم بیشتر حمایت گردد تا با معرفی محصولات متنوع این واحد تولیدی کشاورزی در سطح بازارهای داخلی، مصرف کنندگان داخلی نیز بتوانند از کیفیت بی نظیر محصولات تروند زعفران قاین استفاده ببرند.

 رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و فلاحتی نماینده مردم قاینات وزیرکوه در مجلس شورای اسلامی وهیات همراه ازخط تولید وبخش های مختلف گروه کشاورزی و تولیدی تروند زعفران قاین بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید ومحصولات آن قرار گرفتند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور