سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۴۳
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۹۷
  • ۲۶,۷۱۳
  • ۲۱۹,۵۴۵

کلماتی که انگلیسی ترجمه می شود!

امروز خراسان جنوبی – محمد فاضل
من کسی را متهم نمی کنم و از رویه اتهام زنی، دل ناخوشم. داوری هم نمی کنم افراد را هرچند آنان مدام به کار داوری دیگران، زبان و قلم بفرسایند و رکورد اتهامات را هم جا به جا کنند. کوشیده ام تا در تندترین شرایط هم به افراد نپردازم و در نقد سخنان افراد هم جانب انصاف را رعایت کنم و با یک معیار بسنجم گفته ها را نه در تراز کردن با افراد که اگر از این جناح باشند خوب باشد و اگر همان شیوه از جناح مقابل سرزند مستوجب داغ و درفش بدانم. با این همه اما گاه درمی مانم با آنچه برخی افراد برزبان می رانند و ما به ازاهای تلخ و تندی که دارد برای کشور اما هیچ کس سراغی از ابروی بالای چشم شان نمی گیرد و اگر دیگری به کسری از آن رویکرد میل پیدا کند به قدرت قانون به سر خانه اول بازش می گردانند.
اسم نمی خواهم بیاورم چون فکر می کنم اسم، دایره مخاطب را محدود می کند لذا فقط گزاره ها را ذکر می کنم تا توجه مان دهم به آنچه می گوئیم و این که مسئولیم نسبت به آن گفته ها و مابه ازاهایی که دارد. من جایی خواندم که فردی چنان درباره قدرت نیروهای نظامی ما سخن گفته که هیچ دشمنی نمی گوید. او گفته که ما در ماجرای جیسون رضائیان، به ازای آزادی او یک میلیارد و 700 میلیون دلار از آمریکا پول گرفته ایم!
دقت نکرده است که این رفتار را می شود نوعی باج گیری هم تعبیر کرد که با توجه به شرایط جهانی که تریبون ها، دوربین ها و رسانه ها در اختیار دشمن است قطعا جز این چهره ای از ما نخواهند ساخت حال آن که هرگز به ازای جیسون چنین پولی به ایران داده نشده است بلکه اموال بلوکه شده خود ما را آزاد کرده اند. باز همین آقا چنان که جعفر محمدی در عصر ایران نوشته است مدعی شده است که ما بعد از شهادت شهید سلیمانی، از قطری ها 3 میلیارد دلار پول گرفته ایم تا آن ها را نزنیم که برخی از پرنده های مهاجم به حاج قاسم، از پایگاه آمریکایی ها در قطر، پرواز کرده است و این گزاره هم یعنی ما بر سر خون سلیمانی معامله کرده ایم حال آن که رهبر معظم انقلاب همان ساعات نخست از انتقام سخت از جنایتکاران سخن گفتند و اولین سیلی هم در ماجرای موشک باران عین الاسد بر گونه یانکی ها نشست.
پس ما اگر اهل معامله بودیم در این موضوع، می توانستیم قیمت را بالا ببریم و به آنجا هم موشک نفرستیم. اما نشان دادیم که به دنبال احقاق حقیم و انتقام خون شهید را می ستانیم پس آنچه این فرد می گوید و زیرنویس انگلیسی می شود و در دنیا پخش می شود درست نیست و از این سخن خطا دشمن دارد بیشترین بهره را می برد. من کسی را متهم نمی کنم . از رویه اتهام زنی هم دل ناخوشم اما تجربه ثابت کرده است کسانی که تند می گویند و رفتار می کنند و از همه یقه می گیرند و متهم می کنند، در صداقت شان باید تردید کرد.
کم نبودند کسانی که دیگران را به تیغ تهمت می زدند و خود را از همه انقلابی تر نشان می دادند اما یا ره به اوین بردند به حکم قانون و یا به آن طرف آب رفتند در رویارویی قانون. پس در شنیدن سخنان شان دقت کنیم. در باور آن حتما تأمل کنیم و بازنشر دهنده آن نشویم….

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور