پیام شهروند

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

چهارمین جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد

چهارمین جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد

صبح امروز چهارمین جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی با حضور مدیرکل، معاونین، مدیر حراست و روسای ادارات شهرستان های تابعه در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛این جلسه ١٢ تیر ماه جاری پیرامون اعتبارات سال ٩٨ با هدف حل مسائل و مشکلات و تبیین برنامه های سالجاری تشکیل شد.

ناصر نبی زاده  در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات معاونین و روسای شهرستان های تابعه، توصیه کرد که در دوران کاری در مجموعه های اداری خود باید قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم را بدانیم، وظیفه شناس باشیم و به اموری که به ما واگذار شده است، عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه مهم ترین گام در تحقق اجرای برنامه های فرهنگی و هنری جذب اعتبارات فرهنگی است گفت:باید روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها با تعامل بیشتر با فرماندار در این زمینه بیشتر فعال باشند و ادارات شهرستان باید با در نظر گرفتن مسائل مالی و توجه به مشکلات و اعتبارات کم به بخش فرهنگی، این زمینه را مدیریت کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد: ادارات شهرستان نماینده های اداره کل هستند که با حساسیت و درایت در امورات باید ضمن رضایت هنرمندان، رضایت دیگر افراد جامعه را نیز فراهم آورند و رعایت و اجرایی شدن بخش نامه های ارسالی از سوی وزارتخانه یک امر ضروری است که باید روسای ادارات توجه ویژه به این بخش داشته باشند.

وی با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به شفافیت در انعکاس فعالیت ها در حداقل زمان ممکن را مهم برشمرد و یادآور شد:گزارش دهی و گزارش گیری مناسب از عملکرد فعالیت های فرهنگی و هنری استان در دنیای نوین ارتباطات و اطلاعات همتی مضاعف  را می خواهد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به فضای فرهنگی استان اشاره کرد و بیان داشت: باید این فضا را برای همه اصحاب فرهنگ و هنر فراهم کنیم تا بخش خصوصی بر اساس سیاست های وزارتخانه در اجرای برنامه ها اعم از همایش، جشنواره، نمایشگاه و … مشارکت داشته باشند.نبی زاده به تعامل مثبت و راهبردی در جهت اجرای برنامه ها تاکید کرد و گفت: حرکت، رفتار و تجلی فعالیت ها در داخل و خارج اداره باید جنس فرهنگ و هنر داشته باشد و متکی بر ویژگی های فرهیختگی باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه باید بتوانیم ظرفیت های جدیدی را در حوزه فرهنگ و هنر استان بگشاییم، گفت: بدون شک افرادی که با هنرمندان مرتبط هستند خود باید اهل خرد و اندیشه باشند چرا که بخشی از کارهای اداری هنرمندان را انجام می دهند.

ناصر نبی زاده با بیان اینکه جنس کار فرهنگی متفاوت است یادآور شد:فعالیت دستگاه های فرهنگی ما با دیگر سازمان های خدمات رسان تفاوت دارد زیرا که وظیفه تبیین فرهنگ در جامعه به دوش ماست بنابر این زمینه‌ها و ظرفیت‌های قابل‌ملاحظه‌ای وجود دارد که با برنامه‌ریزی منسجم و مدون می‌توان از این ظرفیت‌ها استفاده کرد تا اتفاقات خوبی در حوزه‌ی فعالیت های دینی و قرآنی در راستای سیاست‌های این مجموعه ها شاهد باشیم.

بنا براین گزارش؛در ادامه این جلسه  معاونین این اداره کل و روسای شهرستان های تابعه ضمن ارائه برخی مشکلات در خصوص برنامه های فرهنگی و هنری به بیان دیدگاه ها و پیشنهادت خود پرداختند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور