سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۱۸
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۷۲
  • ۲۶,۶۸۸
  • ۲۱۹,۵۲۰

چند خبر ورزشی / کسب مقام اول دانشگاه بیرجند در مسابقات شنای کارکنان دستگاه‌های اجرایی

کسب مقام اول دانشگاه بیرجند در مسابقات شنای کارکنان دستگاه‌های اجرایی

 
تیم شنای کارکنان برادر دانشگاه بیرجند در مسابقات شنای کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی مقام اول را ‏به‌دست آورد.‏
کسب مقام اول دانشگاه بیرجند در مسابقات کارکنان دستگاه‌های اجرایی

 این دوره از مسابقات با حضور ۶۰ شرکت کننده در محل مجتمع آبی ‏میلاد دانشگاه بیرجند ۲۷ دی ماه ۹۸ برگزار شد.‏
مقام اول ماده آزاد در رده سنی متولدین سال ۱۳۴۷ به پایین را دکتر هادی سریر کسب کرد.مقام دوم ماده آزاد در ‏رده سنی متولدین ۱۳۴۷ به پایین را دکتر علی زنگویی از آن خود کرد.‏
مقام اول ماده آزاد رده سنی ۱۳۵۳تا ۱۳۵۷ توسط دکتر مرتضی عراقی و مقام اول ماده قورباغه رده سنی ۱۳۵۳تا ‌‏۱۳۵۷ را مهدی ریحانی کسب کرد.‏
دکتر مهدی مقرنسی مقام سوم ماده آزاد رده سنی متولدین ۱۳۴۸ تا ۱۳۵۲ و دکتر علیرضا فرخی نیز مقام سوم ماده ‏قورباغه رده سنی متولدین ۱۳۴۸ تا ۱۳۵۲ را به‌دست آوردند.‏
مربیگری تیم دانشگاه بیرجند در این مسابقات برعهده رامین رحمانپور بود.‏
مسابقات شنای کارکنان دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی به میزبانی دانشگاه بیرجند برگزار شد.‏

 

 

کسب مقام اول کارکنان خانم دانشگاه بیرجند در مسابقات شنا

تیم شنای کارکنان خانم دانشگاه بیرجند در مسابقات شنای کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی مقام اول را ‏به‌دست آورد.‏
کسب مقام اول کارکنان خانم دانشگاه بیرجند در مسابقات شنا

 مسابقات شنای کارکنان خانم دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی با ‏حضور 40 شرکت کننده  ۲۶ دی ماه ۹۸ در محل مجتمع آبی میلاد دانشگاه بیرجند برگزار شد.‏
دکتر سیده عذرا میرکاظمی  مقام اول ماده ۲۵ متر قورباغه در رده سنی ۴۶ تا۵۰ سال، مریم باقری مقام اول ماده ‌‏۲۵ متر قورباغه در رده سنی ۵۱ سال و بیشتر، دکتر شعله قلاسی  مقام اول ماده ۲۵ متر آزاد در رده سنی ۵۱ سال ‏و بیشتر، حمیده مرکی مقام اول ماده ۵۰ متر قورباغه را در رده سنی ۳۶ تا۴۰ سال کسب کردند.‏
مربی تیم کارکنان خانم دانشگاه بیرجند در این مسابقات را لیلا آکار عهده دار بود.‏

 

اعلام برترینهای مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دستگاههای اجرایی خراسان جنوبی

اعلام برترینهای مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دستگاههای اجرایی خراسان جنوبی
مسابقات انتخابی آمادگی جسمانی آقایان و بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد. در بخش آقایان، با حضور 28 ورزشکار به نمایندگی از 12 دستگاه اجرایی برگزار شد که در پایان نتایج ذیل توسط شرکت کنندگان این دوره به دست آمد:
مقام اول رده سنی A (۲۹ سال و کمتر): محمد رازی از آموزش و پرورش
مقام اول رده سنی B (۳۰ تا ۳۴ سال): احمد احمدی از آموزش و پرورش
مقام اول رده سنی C (۳۵ تا ۳۹ سال): حمید سیف الهی از دانشگاه بیرجند
مقام اول رده سنی D (۴۰ تا ۴۴ سال):عباس صابری از دانشگاه بیرجند
مقام اول رده سنی E (۴۵ تا ۴۹ سال): علی کرمانی از اداره کل دادگستری خراسان جنوبی
مقام اول رده سنی F (۵۰ سال و بالاتر): ابوالفضل علیزاده بیرجندی از اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
و در بخش بانوان با حضور ۴۸ بانوی ورزشکار به نمایندگی از ۱۵ دستگاه اجرایی نتایج مسابقات به شرح زیر می باشد:
مقام اول رده سنی A (۲۹ سال و کمتر): فرزانه حاجی زاده از اداره کل امور مالیاتی
مقام اول رده سنی B (۳۰ تا ۳۴ سال): فاطمه زهرا خلاقی از اداره کل راه و شهرسازی
مقام اول رده سنی C (۳۵ تا ۳۹ سال): تکتم خراشادی زاده از اداره کل راه و شهرسازی
مقام اول رده سنی D (۴۰ تا ۴۴ سال): زهرا انجیری از دانشگاه بیرجند
مقام اول رده سنی E (۴۵ تا ۴۹ سال): زهرا پارسا از دانشگاه بیرجند
مقام اول رده سنی F (۵۰ سال و بالاتر): شهره قلاسی از دانشگاه بیرجند

معرفی برترین های مسابقات طناب کشی کارمندان دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی

چهارمین دوره مسابقات طناب کشی دستگاه ها ی اجرایی استان در بخش آقایان، گرامیداشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با حضور ۱۳ تیم در سالن ورزشی سرو برگزار شد، که درپایان مسابقات گروهی و حذفی، چهار تیم برتر به شرح زیر معرفی شدند

مقام اول اداره کل راه و شهرسازی استان
مقام دوم اداره کل امور مالیاتی استان
مقام سوم اداره کل گمرکات استان
قهرمان اخلاق و تیم چهارم مسابقات
اداره کل بیمه سلامت استان

بانوان اداره کل اقتصاد و دارایی رتبه برتر مسابقات دارت کارکنان دستگاههای اجرایی استان را به خود اختصاص دادند

بانوان اداره کل اقتصاد و دارایی  رتبه برتر مسابقات دارت کارکنان دستگاههای اجرایی استان را به خود اختصاص دادند

مسابقات دارت تیمی بانوان دستگاههای اجرایی استان در سالن دارت بانوان مجموعه ولایت شهرستان بیرجند با
موفقیت چهار تیم برتر به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات که با حضور 26 دستگاه اجرایی انجام شد، تیم اداره کل اقتصاد و دارایی و دانشگاه بیرجند به ترتیب مقام اول و دوم و مقام سوم مشترک مسابقات تیمی بانوان را اداره کل تامین اجتماعی مدیریت درمان و اداره کل بیمه سلامت استان به خود اختصاص دادند.
مسولیت برگزاری مسابقات دارت خانم ها را اعظم علی اکبری، هانیه اباذری و علیرضا فروتن بر عهده داشتند و خانمها فاطمه یوسفی دبیر هیات استان و زهرابهمدی نایب رئیس هیات انجمن های ورزش ناظر این دوره از مسابقات بودند.
جشنواره ورزش زورخانه‌ای شهدای مقاومت در بیرجند برگزار شد

 جشنواره بین المللی ورزش زورخانه‌ای شهدای مقاومت با حضور ورزشکارانی از کشورهای افغانستان، عراق، اندونزی و اوگاندا در زورخانه امیر عرب (ع) بیرجند برگزار شد.

همچنین اردوی آمادگی این تیم‌ها برای شرکت در مسابقات جهانی که در بجنورد مرکز خراسان شمالی برگزار می‌شود، پس از هفت روز در بیرجند به کار خود پایان داد.

رییس هیات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان جنوبی در حاشیه این جشنواره به خبرنگار ایرنا گفت: هدف از برگزاری جشنواره بین المللی ورزش زورخانه‌ای تقویت وحدت بین کشورهای اسلامی و ترویج این ورزش در دیگر کشورهاست و بحث برد و باخت در این جشنواره مطرح نیست.

مهدی قمری اظهار داشت: فدراسیون جهانی ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای و فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی ایران پس از بررسی‌های لازم و با توجه به ظرفیت خراسان جنوبی در این ورزش، میزبانی این جشنواره را به استان ما واگذار کرد.

وی افزود: ورزشکاران کشورهای افغانستان، عراق، اندونزی و اوگاندا از هفته قبل در بیرجند مستقر شدند و هفت مربی بومی از خراسان جنوبی کار آموزش به این ورزشکاران را انجام دادند.

رییس هیات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان جنوبی بیان کرد: در این مدت آموزش‌های لازم در بخش تیمی و هنرهای فردی به ورزشکاران ارایه شد و ظرفیت خوبی در این رشته ورزشی در این کشورها وجود دارد.

وی گفت: ورزشکاران کشورهای یادشده در زورخانه‌های استان حضور یافتند و با ورزشکاران بومی به ورزش پرداختند.

وی افزود: ۲۰ میلیون تومان اعتبار با حمایت اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برای برگزاری این جشنواره هزینه شده است.

قمری اظهار داشت: با توجه به اینکه سطح ورزش زورخانه‌ای ایران نسبت به این کشورها قوی‌تر است و با توجه به اینکه این ورزشکاران میهمان ما هستند به همین دلیل تیم ما از انجام ورزش در این جشنواره خودداری کرد.

سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی ۲۸ دی تا دوم بهمن ماه امسال در بجنورد مرکز خراسان شمالی برگزار می‌شود.

لهستان، استونی، ترکیه، قبرس، مجارستان، کره جنوبی، اوکراین، گرجستان، آذربایجان، بنگلادش، هندوستان، اندونزی، ترکمنستان، قزاقستان، تاجیکستان، ازبکستان، عراق، افغانستان، تانزانیا، اوگاندا، زیمباوه، کامرون و ایران از کشورهای شرکت کننده در این مسابقات هستند.

 

 

 

آموزش و پرورش قهرمان مسابقات والیبال بانوان کارکنان دولت شد

پرونده دومین دوره از مسابقات والیبال بانوان کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان‌جنوبی «جام سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» با قهرمانی اداره کل آموزش و پرورش بسته شد.

دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در جایگاه نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها قرار گرفت و اداره کل تأمین اجتماعی به مقام سوم دست یافت.

 

 

 

معرفی شناگران برتر دستگاه‌های اجرایی

مسابقات شنا کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان‌جنوبی نکوداشت «سردار دل‌ها سپهبد شهید قاسم سلیمانی» با شرکت ۳۰ ورزشکار شش رده سنی و ۱۲ ماده ورزشی در دانشگاه بیرجند برگزار و برترین‌های هر ماده معرفی شدند.

در رشته شنای قورباغه ۲۵ متر رده سنی متولدین (۴۸ تا ۵۲) این رقابت‌ها سعید ابراهیم‌زاده، محمدحسین خسروی و علیرضا فرخی حائر رتبه برتر شدند و در رده سنی متولدین ۴۷ به پائین این رشته عبدالرضا رضایی و محمدابراهیم فلاح و در رده سنی متولدین (۵۳ تا ۵۷) مهدی ریاحی و علی مهدی‌آبادی رتبه‌های اول و دوم را کسب کردند.

در رشته شنای ۲۵ متر آزاد متولدین ۴۷ به پائین این دوره از مسابقات هادی سریر، علی زنگویی و حسین مسیح، متولدین(۴۸ تا ۵۳) این رشته غلامرضا فعال، محمد امیرآبادی و مهدی مقرسی، متولدین(۵۳ تا ۵۷) مرتضی عراقی، محمد خضری و حسن صفری سکوهای قهرمانی را به دست آوردند.

در رشته شنای ۵۰ متر قورباغه متولدین (۵۸ تا ۶۲) این ماراتن استانی سیدمجتبی حسنی، مصطفی ابوالحسن‌نژاد و محمدیاسر یکه‌خان، متولدین(۶۳ تا ۶۷) سیدمصطفی سیادت، امین رضایی و علی‌اکبر آریا و متولدین ۶۸ به بالای این رشته نیر محمد رحمتی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته شنای ۵۰ متر آزاد متولدین(۵۸ تا ۶۲) این دوره از مسابقات ابوذر اکبری، حسن سبزه‌کار و حسن نادی‌مقدم، متولدین(۶۳ تا ۶۷) ابوالحسن و مصطفی احمدی و عبدالله مولوی‌حقیقی و متولدین ۶۸ به بالا محمدحسین محمودی و مجید امیری حائز رتبه‌های برتر شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 7 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور