سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۲۴
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۷۸
  • ۲۶,۶۹۴
  • ۲۱۹,۵۲۶

چند خبر ورزشی / دعوت فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای ار داور بیرجندی

دعوت فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای ار داور بیرجندی

فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی از علیرضا مقیمی داور بیرجندی، جهت حضور در رقابتهای جهانی2020 ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی به میزبانی استان خراسان شمالی دعوت به عمل آورد

این رقابت ها با حضور ایران و دیگر کشور های اسلامی از  28 دی ماه  تا دوم بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت .

 

 

 

حضور نماینده تیم آمادگی جسمانی بانوان خراسان جنوبی در مسابقات کارگران کشور

تنها نماینده تیم آمادگی جسمانی بانوان کارگر استان خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی کارگران کشور ​که به میزبانی مشهد در حال برگزاری است، حضور پیدا کرد.

در این مسابقات که به میزبانی مشهد در حال برگزاری است، زهرا بابک به عنوانِ نماینده کارگران استان به مصاف حریفان خود خواهدرفت.

 

 

 

برد نماینده فوتبال خراسان جنوبی در لیگ دسته سه کشور

تیم فوتبال مرکز آموزشی ۰۴ بیرجند نماینده استان در مرحله دوم لیگ دسته ۳ فوتبال کشور از هفته پنجم به مربیگری محمدرضا سمیعیان به دومین برد خود دست پیدا کرد.

دیدار بین دو تیم مرکز آموزشی امام رضا ۰۴ بیرجند با تیم ستاره سرخ کاشان به میزبانی کاشان برگزارشد، و نماینده فوتبال استان بانتیجه ۲ بر ۱ از سد حریف خود گذشت.

 

 

برتری تیم شهید پرویز شرفی فردوس در مقابل ستارگان درمیان

برتری تیم شهید پرویز شرفی فردوس در مقابل ستارگان درمیان

در هفته نهم از رقابت های لیگ دسته یک فوتسال استان خراسان جنوبی تیم شهید پرویز شرفی فردوس در برابر تیم ستارگان درمیان به برتری دست یافت.

دیدار دو تیم فوتسال شهید پرویز شرفی فردوس و ستارگان درمیان از سری مسابقات لیگ دسته یک فوتسال استان خراسان جنوبی به میزبانی درمیان برگزار شد و در نهایت این دیدار با نتیجه 2 بر 6 به سود تیم شهید پرویز شرفی فردوس پایان یافت.

به مناسبت روز هوای پاک انجام شد

پیمایش ارتفاعات کوه رود روستای کجه فردوس

پیمایش ارتفاعات کوه رود روستای کجه شهرستان فردوس

به مناسبت گرامیداشت روز هوای پاک، گروه کوهنوردی باغشهر اسلامیه ارتفاعات کوه رود روستای کجه شهرستان فردوس را پیمودند.

این پیمایش به مناسبت روز هوای پاک انجام شد و اداره محیط زیست شهرستان فردوس در برگزاری این برنامه همکاری داشت.

کارگاه آموزشی اسنوکر در سرایان برگزار شد

کارگاه آموزشی اسنوکر در سرایان برگزار شد
کارگاه آموزشی اسنوکر ار سوی هیئت بولینگ و بیلیارد شهرستان سرایان در باشگاه توپ سفید این شهرستان برگزار شد. امید برزگانی مربی اسنوکر استان در این دوره قوانین و مقررات این رشته ورزشی را برای شرکت کنندگان توضیح و بصورت عملی انجام داد. در این کلاس 10 اسنوکر باز حضور داشتند.

برگزاری دوره آموزشی کوهنوردی در سرایان

دوره آموزشی کوهنوردی همگانی با حضور دبیر هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان در سرایان برگزار شد.

در این کارگاه که بیش از 120 نفر حضور داشتند  اصول کوهپیمایی و تجهیزات کوهنوردی، خطرات و حوادث این رشته ورزشی و تغذیه ورزشکاران اموزش داده شد.  این دوره با همکاری اداره ورزش و جوانان، هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی، مدیریت آموزش و پرورش، هلال احمر در سالن ورزشی شهیدان رحیمی برگزار شد.

نماینده ورزش و جوانان سربیشه مقام اول مسابقات شنا بانوان کارکنان دولت استان را کسب کرد

اداره ورزش و جوانان شهرستان سربیشه مقام اول مسابقات شنا بانوان کارکنان دولت استان را کسب کرد

مریم زربان؛ کارشناس ورزش اداره ورزش و جوانان شهرستان سربیشه موفق به کسب مقام اول مسابقات استانی شنای کارکنان دولت و اخذ سهمیه اعزام به مسابقات کشوری شد.

مسابقات شنا کارکنان دستگاه های اجرایی استان نکوداشت نام و یاد سردار شهید قاسم سلیمانی در بخش بانوان پنجشنبه 26 دی ماه در 6 رده سنی و با حضور 30 شرکت کننده در مواد 50 و 25 متر آزاد و قورباغه در محل استخر میلاد دانشگاه بیرجند برگزار شد.

ورزشکار خوسفی موفق به کسب مقام اول مسابقات زورخانه ای کشور شد

ورزشکار پهلوانی و زورخانه ای شهرستان خوسف موفق به کسب مقام اول مسابقات ساحلی زورخانه ای در رشته میل بازی گردید

امیرحسین خدادادی ورزشکارنوجوان شهرستان خوسف موفق به کسب مقام اول رشته میل بازی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای ساحلی نوجوانان کشور شد.

 تیم اعزامی از خراسان جنوبی در مجموع با چهارده مدال طلا و پنج نقره و نوزده برنز در این مسابقات خوش درخشید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 16 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور