wfn_ads

پیام شهروند

باسلام خدمت شهردارمحترم خواهشمندم که پیگیری پروژه بلوارخیابان جمهوری رومدنظرداشته باشین تاکی میخوادهمنجوربمونه

سلام بابت طرح خیابان جمهوری اسلامی که اکنون یکسال ازشروع آن گذشته و به پایان نرسیده
میخواستم بدانم ما مردم تاکی باید هزینه های آزمون وخطای شهرداری ومتخصصان بی تخصص آنها را پرداخت کنیم کی از دست آنها راحت میشویم
چرا هرکسی به این شهرمی آید با دنباله و عقبه نفری می آید

سلام می دانم پیامم چاپ نمی شودولی می گویم مثل اینکه روزنامه شماباسرمقاله ویاداشت خودقصدداردمردم راازرای دادن منصرف کندشمرهم جانبازبودامامرتدشد

باسلام
از ساکنین خوابگاه دانشجویی خیابان بعثت هستم. از شهردار محترم و معاونت محترم فضای سبز درخواست رسیدگی به بلوار و میدان کوچک این خیابان را دارم. زیبا سازی این بلوار و میدان از قلم افتاده. که می شود با هزینه ای اندک( مثلا رنگ آمیزی، جدول کشی، سنگریزه رنگی و …) زیبا سازی شود. چرا در این قسمت از شهر زیبای بیرجند که در برخورد با افراد غیربومی هست زیباسازی از قلم افتاده است.

در جواب گلایه پدر خانم خدمتی اینجانب بعنوان یک شهروند اعلام می کنم که شهرداری بیرجند بعد از قهرمانی این ورزشکار تعداد 14 عدد سکه و یک پروانه ساختمانی به ایشان اهدا نمود

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و  شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم منطقه سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده، آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرایی کنید.

سلام مدتی است که آنتن دهی تلویزیون درمنطقه خیابان بهجت مهرشهر دچار اختلال شده ازمسوولین صداوسیما خواهشمندیم پیگیری کنند.

باسلام و عرض تسلییت به مناسبت شهادت سرداران مقاومت حال که میدان سپاه را به نام شهید سلیمانی نام گذاری کردید کمربندی به سمت چهکند تارکات راهم یابه نام شهدای مقاومت ویاهم سردار ابومهدی المهندس که برای جان همه شیعه های اسلام تلاش فراوان کردند نام گذاری کنید واز استاندار محبوب هم خواهان هر چه سریعتر باز گشایی این جاده هستم

با سلام خدمت شورای محترم بیرجند چقدر خوب بود که از آخر خیابان کارگران یک زیر گذر به طرف خیابان 9دی دهلکوه زده میشد تا بار ترافیکی اول دهلکوه کمتر میشد

باسلام استفاده نکردن از مداحان جوان و انقلابی در بیرجند جای خیلی تامل دارد، هیچ جای کشور اینطور نیست، چرا مردم باید همیشه تو مراسماتی شرکت کنند که فرد خاصی فقط مداحی می کند، مگر مداح جوان کم داریم،این سوال به دفتر نماینده محترم ولی فقیه هم وارد هست

با سلام خدمت مسولین محترم آب منطقه استان وشهرستان بیرجند لطفأ خواهشمندیم نسبت بازدید از بندهای خاکی روستای قطارگز که کلأ جلوی رودخانه رو گرفته اند اقدام فرمایید با تشکر

سلام حدود یک سال است که لوله گاز وارد روستاهای عبدله پیرزنوک شده ولی تاکنون هیچ اقدامی درمورد نصب علمک گاز انجام نشده است

سلام
باصلوات به ارواح طیبه شهدا
پیشنهاد میکنم بزرگراه خوسف -بیرجند رو بزرگراه حاج قاسم سلیمانی نامگذاری کنید.
چون هم پادگان ارتش در مجاورت هست هم تیپ سپاه پاسداران.
هم جاده کرمان محسوب میشه.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

باسلام لطفا به گوش مسولیین شهرداری برسانید به کارمندان خود یادآوری کنند باارباب رجوع به خوبی برخورد کنند.نارضایتی به اوج خود رسیده به خصوص شهرداری منطقه یک

wfn_ads

چند خبر ورزشی / برگزاری مسابقه اسکیت ودوچرخه سواری در بیرجند

برگزاری مسابقه اسکیت ودوچرخه سواری در بیرجند

مسابقه اسکیت ودوچرخه صبح روز جمعه در بیرجند برگزار شد.

در این  مسابقه که به مناسبت روز دانشجو و با هدف معرفی وترویج رشته اسکیت برگزاری مسابقه اسکیت ودوچرخه آقایان در بیرجندو شادابی ونشاط دربین نوجوانان وجوانان  از سوی هیات اسکیت استان و هیات دوچرخه سواری دانشگاه بیرجند با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری  برگزارشد. ۴۰۰ ورزشکار در رده‌های سنی ۸ تا ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۵ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال و ۱۷ سال به بالا با یکدیگر رقابت کردند.
در پایان به نفرات اول تا سوم هر رده سنی جوایزی اهدا شد.

برگزاری مسابقه سیمولتانه شطرنج در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

مسئول تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: سومین دوره مسابقاتبرگزاری مسابقه سیمولتانه شطرنج در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند سیمولتانه شطرنج موسسات آموزش عالی ااستان  به میزبانی این دانشگاه و به مناسبت روز دانشجو با همکاری هیئت شطرنج استان و با حضور ۴۰ نفر از دانشجویان موسسات آموزش عالی استان  برگزار شد.
خانم حق جو افزود: در این دوره، ۴۰ دانشجو با مازیار نصیری دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند رقابت کردند.
وی گفت: این دوره از مسابقات برای نهمین بار در سطح موسسات آموزش عالی استان برگزار می‌شود و این در حالیست که در مرحله قبلی تعداد شرکت کنندگان ۳۰ نفر بود و امروز ۴۰ نفر از دانشجویان موسسات آموزش عالی استان در آن حضور داشتند.

برگزاری مسابقه ویلچررانی در بیرجند

از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند و بابرگزاری مسابقه ویلچررانی در بیرجند همکاری اداره کل بهزیستی استان ، یک دوره مسابقه ویلچررانی ویژه معلولان در بیرجند برگزار شد.
در این مسابقه که بیش از ۵۰ معلول شرکت داشتند مسافت سه کیلومتری میدان دانشگاه آزاد اسلامی تا میدان سفیر امید را با ویلچر پیمودند.
در پایان به برترین های اول تا سوم این مسابقه جوایزی اهداء شد.

تیم دارت بانوان خراسان جنوبی قهرمان کشور

تیم دارت بانوان استان در مسابقات دارت بانوان قهرمانی کشور توانست مقام اول را از آن خود کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، سرپرست تیم دارت بانوان استان گفت: در این دوره از مسابقات ۲۵ تیم، ۴ نفره ازتیم دارت خراسان جنوبی برتر بخش دوبل دارت کشور استان‌های مختلف کشور شرکت کردند که به صورت تیمی، دوبل و انفرادی با یکدیکر به رقابت پرداختند.

خانم فنجانی با بیان اینکه تیم دارت بانوان استان با کسب 124 امتیاز مقام اول را کسب کرد، افزود: در بخش مسابقات دوبل هم تیم استان متشکل از خانمها زهرا رجبی و شیما کیانوش توانست بر سکوی قهرمانی بایستد و مقام اول را بدست آورد.
وی با بیان اینکه در بخش انفرادی هم خانم زهرا رجبی مقام اول را کسب کرد، گفت: خانمها معصومه لشکری از سمنان دوم و  مونا مولوی از اردبیل و  شیما کیانوش هم از خراسان جنوبی بطور مشترک مقام سوم در بخش انفرادی را به دست آوردند.

در شانزدهمین دوره مسابقات دارت قهرمانی بانوان بزرگسال کشور از خراسان‌جنوبی زهرا رجبی، شیما کیانوش، مریم عرفانیان، آتنا بیگمی با مربیگری حمیده گل‌مکانی و سرپرستی زهره فنجانی سیبل رقابت‌ها را نشانه رفتند

نشان برنز تکواندو دانشجویان ایران در دستان آرامجو

در مسابقات قهرمانی تکواندو دانشجویان دختر دانشگاه‌های پیام نور کشور دانشجوی توانمند رشته علوم ورزشی دانشگاه پیام نور بیرجند شگفتی‌ساز شد.

 این رویداد ورزش ملی در سالن ورزشی دانشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار شد و «مطهره آرامجو» با کسب مدال برنز مسابقات بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد

 دانشگاه علوم پزشکی بیرجندقهرمان مسابقات بسیج شد

تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مقام اول مسابقات والیبال بسیج ادارات شهرستان را کسب کرد.

برتر شدن تیم دانشگاه علوم پزشکی بیرجنددرمسابقات والیبال بسیج ادارات

در این دوره ۱۲ تیم از بسیج ادارات شهرستان بیرجند حضور داشتند که با انجام 20 دیدار به مدت یک هفته با یکدیگر به رقابت پرداختند  و در پایان تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی مقام اول و تیم راه و شهرسازی، مقام دوم و تیم شرکت گاز مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

فردوس نایب قهرمان مسابقات هندبال مناطق ۵ و ۶ کشور

هندبالیستهای نونهال فردوسی مقام دوم  مسابقات هندبال مناطق ۵ و ۶ کشور را کسب کردند.

سرپرست تیم هندبال نونهالان فردوس گفت: در این مسابقات که با حضور ۶ تیم درنایب قهرمانی نماینده خراسان جنوبی در مسابقات هندبال نونهالان پسر مناطق ۵ و ۶ کشور اصفهان برگزار شد تیم هندبال نونهالان فردوس پس از تیم فلاورجان اصفهان مقام دوم را از آن خود کرد.
نامدار افزود: تیم هندبال نونهالان خمینی شهر هم در جایگاه سوم این دوره از مسابقات قرار گرفت.
وی گفت: با کسب این مقام، تیم هندبال نونهالان فردوس همراه با تیم فلاورجان اصفهان به عنوان نماینده هندبال نونهالان پسر مناطق ۵ و ۶ کشور به مسابقات نهایی راه یافتند و جزو ۸ تیم برتر کشور شدند.

هلاکت عامل شهادت ۱۳ پلیس خراسان جنوبی

قاتل 13 مامور شهید نیروی انتظامی خراسان جنوبی در کرمان به هلاکت رسید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، پس از هشت ماه کار اطلاعاتی پلیس کرمان دو تن از اشرار سابقه داری که درسال هلاکت عامل شهادت ۱۳ پلیس خراسان جنوبی۸۸ در کویر طبس منطقه دیهوک ، ۱۳ پلیس را ناجوانمردانه به شهادت رسانده بودند ، در کویر فهرج شناسایی و به هلاکت رساندند.
یکی از این اشرار “ولی داد شه بخش” نام دارد که 11 مامور یگان تکاوری 133 امام حسین (ع) شهر دیهوک و 2 مامور یگان تکاوری امام سجاد دهسلم را به شهادت رساند.

از این تعداد 5 شهید به نام های حسین مسروری، حسن سبزه جو، غلامعلی دهجو، حسین باغی و مصطفی فیروزی بومی خراسان جنوبی و بقیه اهل استانهای خراسان رضوی، مازندران و کهکیلویه و بویراحمد بودند.

 

 

جشن ازدواج ۷۹ زوج طلبه و روحانی خراسان جنوبی

۷۹ زوج طلبه و روحانی شیعه و اهل سنت خراسان جنوبی امروز در مراسمی همزمان با میلاد امام حسن عسکری (ع) راهی خانه بخت شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با بیان اینکه این همایش ششمین جشن ازدواج ۷۹ زوج طلبه و روحانی استان همزمان با میلاد امام حسن عسکری (ع)همایش پیوند‌های آسمانی ویژه علماء و روحانیون جوان استان است گفت: امروز ۷۹ زوج طلبه و روحانی استان طی یک مراسم ازداج آسان راهی خانه بخت شدند.
حجت الاسلام جعفری با بیان اینکه همچنین این طلاب به مدت ۳ روز به مرقد مطهر امام رضا (ع) نیز مشرف می‌شوند افزود: برگزاری کارگاه‌های سبک زندگی اسلامی از دیگر برنامه‌هایی است که هر ساله برای طلاب جوان استان گرفته می‌شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − پنج =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور