wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس ۵۹ تا بعث۲۲ را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست۰

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

wfn_ads

چند خبر به روایت تصویر

 

 

 

 

آیین سنتی برداشت انار در منطقه نمونه گردشگری باغستان فردوس

آغاز مراسم افتتاحیه مسابقات جام خوشه چین بانوان منطقه ۵ کشور

خادم یاران آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی امروز به مناسبت اغاز امامت حضرت مهدی(عج) از کودکان بیمار در بیمارستان ولیعصر بیرجند عیادت و هدایایی به این کودکان بیمار اهدا کردند.

تساوی دیدار تیم هندبال زغال سنگ طبس و شهرداری اراک

تیم جوانان هندبال زغال سنگ طبس در بازی دوم خود با تیم شهرداری اراک با نتیجه  ۱۹ بر ۱۹ به تساوی رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، نماینده استان در دیدار صبح امروز پس از تساوی با تیم شهرداری اراک، تساوی دیدار تیم هندبال زغال سنگ طبس و شهرداری اراک ساعت ۱۶ امروز هم به مصاف تیم نیروی زمینی کازرون خواهد رفت.
تیم جوانان هندبال زغال سنگ طبس در مسابقات هندبال جوانان جام باشگاههای کشور با تیم های درخشان کویر گرمسار، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، سامنات تهران، شهرداری اراک و هیات هندبال گیلان هم گروه است.
این مسابقات در ۴ گروه ۶ تیمی به میزبانی قزوین از روز چهارشنبه ۱۵ آبان آغاز شده و تا ۲۱ آبان ادامه دارد.

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری اولین دوره مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی در خوسف

اولین دوره مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی (عج) در خوسف برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف گفت: این دوره از مسابقات با حضور  ۱۵ شرکت کننده از شهرستان های بیرجند، خوسف، نهبندان و طبس در بهشت گمشده کویر جنگل نخاب برگزار شد که در پایان آقایان محسن نوفرستی از بیرجند، شادبان شریفی از بیرجند وعلی حاجی زاده از خوسف عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.
چهکندی نژاد گفت: همچنین مسابقات بومی و محلی با حضور ۶۵ نفر در دو بخش خواهران و برادران در رشته های چوبکشی هفت سنگ مهارتی برگزار شد که در پایان در رشته چوبکشی در رده آقایان حسن رونده، در رده خواهران فاطمه شب بین و در هفت سنگ مهارتی امید بهمدی عناوین برتر را کسب کردند.

 

درخشش دارترها خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، در مسابقات قهرمانی کشوری فصل پاییز دارت ایران زمین بانوان خراسان‌جنوبی افتخار آفریدند.

در سطح A این ماراتن ملی زهرا رجبی با گردن‌آویز طلا بر سکوی قهرمانی ایستاد، در سطح B این رقابت‌ها شیما کیانوش‌مقدم به مقام سوم دست یافت و به سطح A مسابقات صعود کرد و در سطح C این رویداد ورزشی نیز ملیحه رجبی با نشان طلا در جایگاه نخست رقابت‌ها قرار گرفت و به سطح B مسابقات راه پیدا کرد.

مسابقات قهرمانی دارت فصل پاییز ایران‌زمین با شرکت ۱۶ ورزشکار برتر کشور به میزبانی باشگاه پردیسان تهران برگزار و هر دو نماینده طبسی خراسان‌جنوبی صاحب مقام‌های برتر سطوح این رقابت‌ها شدند.

رهاورد باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی در زاهدان ۴ مدال رنگی شد

پرونده مسابقات ۱۲ گانه انفرادی میانداری قهرمانی مناطق هفت‌گانه کشور با عنوان یادواره پهلوانان شهید استان سیستان‌وبلوچستان «جام وحدت» در زاهدان، سرزمین نخل و آفتاب بسته شد.

در این ماراتن ملی مدعیان قهرمانی باستانی مناطق یک، دو، سه، چهار، شش و هفت کشور شامل استان‌های مازندران، خراسان‌رضوی، سمنان، خراسان‌شمالی، خراسان‌جنوبی، یزد، سیستان‌وبلوچستان، فارس، کردستان، کرمانشاه، البرز، قم، مرکزی و تهران در زورخانه امام علی(ع) دانشگاه سیستان‌وبلوچستان به رقابت پرداختند.

در وزن مثبت ۴۰ کیلوگرم میانداری رده سنی نونهالان مسابقات قهرمانی مناطق هفت‌گانه کشور سهیل یوسف‌پور از خراسان‌جنوبی با گردن‌آویز برنز بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد، سید امیرعلی سیدی از تهران، فرزان رضایی از البرز مقام‌های اول و دوم را به‌دست آوردند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم میانداری رده سنی جوانان این رقابت‌ها علی‌اصغر اکبری با کسب نشان برنز به مقام سوم دست یافت، سیدعباس حسینی از کردستان و علی‌اکبر خاکدوست از قم رتبه‌های اول و دوم را از آن خود کردند.

در مثبت ۸۰ کیلوگرم رده سنی جوانان نیز امیرحسین کیوان‌زاده از خراسان‌جنوبی با مدال نقره جایگاه دوم رقابت‌ها را به‌دست آورد. وریا نوری از کردستان قهرمان شد و علیرضا مشکیدان از خراسان‌شمالی به مقام سوم رسید.

در وزن ۹۰ کیلوگرم رده سنی بزرگسالان مسابقات میانداری زورخانه‌ای مناطق هفت‌گانه کشور مصطفی دلاکه از خراسان‌جنوبی با گردن‌آویز نقره به نایب‌قهرمانی رسید، علی جلیجو از البرز قهرمان شد، سعید صادقی از کرمانشاه و رسول میانتویی از خراسان‌رضوی به مقام سوم دست یافت.

 

 

 

 

رقابت‌های منطقه‌ای جام خوشه چین در خراسان جنوبی

 

 

 

 

 

 

پانزدهمین دوره اردوهای طرح ملی ایران مرز پرگهر در خراسان جنوبی برگزار می شود

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی
پانزدهمین دوره اردوهای طرح ملی ایران مرز پرگهر در خراسان جنوبی برگزار می شود

 از برگزاری پانزدهمین دوره مجموعه اردوهای طرح ملی ایران مرز پرگهر همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی خبر داد.

مرادی این دوره را مجموعه اردوهایی از پروژه های ملی و مواریث تاریخ ایران اسلامی (اردوهای فناورانه)، کویرنوردی و کویرشناسی دانشجویان(اردوهای دریای خاک)، کوه نوردی آماتوری دانشجویان(اردوهای گنبد گیتی) و طبیعت گردی دانشجویان(اردوهای بوم گشت) عنوان کرد .

برگزاری یازدهمین کورس اسب دوانی در شوکت آباد بیرجند

این مسابقه به مناسبت گرامیداشت شهدای مدافع وطن امروز در شوکت آباد بیرجند برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، رییس هیات اسب سواری خراسان جنوبی گفت: در این مسابقه ۱۳ برگزاری یازدهمین کورس اسب دوانی در شوکت آباد بیرجندسوارکار خانم و آقا با هم رقابت کردند که اسب های آنان از دو نژاد ترکمن و دخون بود.
یکه خانی افزود: در این مسابقه ۶ سوارکار با اسب های نژاد ترکمن باهم و ۷ سوارکار دیگر نیز با اسب های نژاد دخون با هم رقابت کردند.
وی گفت: نفرات برتر به مسابقه کشوری راه پیدا خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور