پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

چند خبر از خراسان جنوبی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی عنوان کرد:
توجه به دو بعد اخلاق و تعهد، لازمه ی تربیت صحیح
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: بر اساس سند تحول بنیادین و طبق مبانی تربیت اسلامی لازمه ی تربیت صحیح و در تراز اسلام و انقلاب توجه به اخلاق در کنار ایجاد تعهد و پرورش علمی دانش آموزان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی پیش از ظهر امروز در دیدار با خطیب جمعه شهر اسدیه اظهار کرد: هدف امام حسین (ع) از قیام ظهر عاشورا احیای سنت اسلامی امر به معروف و مبارزه با منکرات رایج شده در جامعه ی اسلامی است.

وی، با بیان این که لحظه لحظه ی واقعه عاشورا کتابی از معرفت و تربیت اسلامی برای همه زمان ها در تمامی اعصار است، تصریح کرد: ترویج فرهنگ عاشورا و بصیرت عاشورایی تکلیفی است که به حکم وظیفه بر دوش ما به عنوان مروجان تعلیم و تربیت اسلامی ایرانی گذاشته شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش با اشاره به تأثیر گذاری و نقش خانواده ها در فرایند تعلیم و تربیت دانش آموزان و لزوم آشنایی آنان با سند تحول بنیادین  و اهداف سند، ادامه داد: تریبون های نماز عبادی سیاسی جمعه بهترین و جامع ترین رسانه در راستای تبیین این مهم برای اولیای دانش آموزان است.

واقعی با اشاره به همراهی خطبای نماز جمعه در تبیین سند تحول بنیادین در شریان های جامعه ی خراسان جنوبی، اضافه کرد:  ائمه جمعه ی استان مروجین تعلیم و تربیت اسلامی ایرانی در جامعه و بازوی قدرتمند آموزش و پرورش در ترویج معروف و مبارزه با منکر هستند.

خطیب جمعه ی شهر اسدیه نیز در این دیدار گفت: معلمین پرچمدار تعلیم و تربیت و مروج اسلامی ناب محمدی دربین  نسل آینده ساز انقلاب هستند.

حجت الاسلام مصیب خزاعی، با اشاره به جایگاه علم  توأم با عمل در ساختن جامعه، آبادانی و توسعه همه جانبه ی استان، ابراز داشت: فرایند حساس و خطیر تعلیم و تربیت رسالتی است که معلمین خراسان جنوبی با عشق و ایثار قبول کرده و با ایمان، پشتکار و تعهد در انجام هر چه بهتر این رسالت تلاش می کنند.

وی با بیان این که در شهرستان مرزی درمیان به عنوان خط مقدم جبهه ی فرهنگی استان گام های بلند و مؤثری برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برداشته شده است، خاطر نشان کرد:  شهرستان درمیان در زمینه ترویج و اشاعه علوم و معارف قرآنی در بین دانش آموزان موفق عمل کرده است.

در دیدار با فرماندار درمیان مطرح شد:
تحقق اهداف سند تحول مهمترین اولویت استان
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تحقق اهداف بالا دستی به ویژه سند تحول بنیادین مهم ترین اولویت کاری آموزش و پرورش خراسان جنوبی در سال تحصیلی جدید است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی، صبح امروز در دیدار با بشیری، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش درمیان اظهار کرد: یکی از دغدغه های خادمین نظام تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش خراسان جنوبی تربیت نسلی مومن، متعهد و  متخصص برای عمران و آبادانی استان به ویژه شهرستان مرزی درمیان است.

وی  از معلمین استان به عنوان هنرمندانی یاد کرد که تعهد و پشتکارشان در تحقق اهداف آموزش و پروش مثال زدنی است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به لزوم برخورداری دانش آموزان استان از بصیرت عاشورایی افزود:نگاه معلمین استان  به عاشورا و امام حسین (ع) باید با نگاه عمومی جامعه فرق داشته و از عمق و معنای به مراتب وسیعتر برخوردار باشند تا بتوانند انسان هایی در تراز اسلام و انقلاب اسلامی تربیت کنند.

واقعی، رسالت ویژه آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت اسلامی بر اساس فرهنگ عاشورا دانست و ادامه داد: امروز  به برکت اسلام و انقلاب اسلامی فرهنگ عاشورا و بصیرت عاشورایی در آموزش وپرورش استان، به عنوان روح حاکم در همه زوایای آن ساری و جاری است.

وی  با اشاره به آمادگی مدارس برای استقبال از دانش آموزان استان و ضمن قدر دانی از نگاه ویژه فرماندار درمیان به آموزش و پرورش، خواستار برگزاری مهری ماندگار در مدارس شهرستان مرزی درمیان به عنوان خط مقدم جبهه ی فرهنگی استان شد.

محمدبشیری فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش درمیان نیز در این دیدار تآکید کرد: همه امکانات و  ظرفیت های شهرستان برای برگزاری مراسم مهر ی  عاشورایی و ماندگار ، در تراز اسلام و انقلاب اسلامی بسیج شده و همزمان با آغاز سال تحصیلی به ارائه خدمات برای دانش آموزان  و فرهنگیان این خطه مرزی می پردازیم.

هنرنمایی ووشوکاران خراسان‌جنوبی در رقابت‌های ملی

 در دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی ووشو پسران کشور تیم خراسان‌جنوبی در مقابل حریفان قدر خود به میدان می‌رود.

 در این ماراتن ملی احسان جمالی در وزن منفی ۴۲ کیلوگرم، رضا تقی‌پور در وزن منفی ۴۵ کیلوگرم، امیرحسین مرادی در وزن منفی ۴۸ کیلوگرم و ابوالفضل حسن‌زاده در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم با مربیگری محسن فلاحی‌نسب حضور دارند.

 دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ووشو پسران کشور از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ماه جاری به میزبانی زنجان برگزار و با دعوت فدراسیون ووشوی کشورمان وحید خرمشاد داور بین‌المللی ووشو خراسان‌جنوبی نیز در این رقابت‌ها به قضاوت می‌نشیند.

 

 

 

در آخرین روز از هفته دولت

همایش پیاده روی خانوادگی در سربیشه برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی در سربیشه برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی با شعار صبح و نشاط و با حضور اقشار مردم در سربیشه برگزار شد.

در این همایش شرکت کنندگان مسیر میدان دولت به سمت گلزار شهدا را پیمودند و در پایان با حضور در گلزار شهدای سربیشه با آرمانهای این دلاورمردان قهرمان تجدید پیمان کردند.
در این همایش محمدی فرماندار سربیشه، ذوقی رئیس اداره ورزش و جوانان، زینلی شهردار سربیشه و عابدینی رئیس هیات ورزش های همگانی حضور داشتند.در پایان همایش نیز از 20 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه با اهدای دو دستگاه دوچرخه و لوازم ورزشی تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 14 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور