پیام شهروند

سلام خسته نباشید به مسولین که واقعا حق الناس و بیت المال نمی شناسند خدا وکیلی تو معصومیه بعد سرعت گیر کی یک سرعت گیر دیگه نصب میکنه با این آسفالتای نمونتون واقعا پروفسرین ها کدوم دانشگاه مدیر پروژه هاتون درس خوندن ماهم بریم

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

چند خبر از خراسان جنوبی / بانوی دارتر خراسان جنوبی در رتبه اول ایران، چهارم آسیا و چهلم دنیا

بانوی دارتر خراسان جنوبی در رتبه اول ایران، چهارم آسیا و چهلم دنیا

زهرا رجبی بانوی دارتر خراسان جنوبی در رتبه اول ایران، چهارم آسیا و چهلم دنیا قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان گفت: بر اساس آمار منتشر شده در بانوی دارتر خراسان جنوبی در رتبه اول ایران، چهارم آسیا و چهلم دنیافدراسیون جهانی دارت(WDF) و بر اساس رنکینگ سال۲۰۱۹ میلادی زهرا رجبی از شهرستان طبس در رتبه چهلم دنیا قرار گرفت.
علیزاده افزود: در این رتبه‌بندی که بر اساس حضور و کسب مقام دارتیست‌ها در مسابقات مورد تایید فدراسیون جهانی به دست می‌آید دِگراف از هلند و هِدمن، اشتون و شروک از انگلستان به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را دارند.
بر همین اساس سوزکی از ژاپن در رتبه اول آسیا، دوندوف از مغولستان رتبه دوم و اوچی از ژاپن در رتبه سوم قرار دارد.
وی گفت: زهرا رجبی که امسال رتبه اول تمام مسابقات داخلی را نیز به خود اختصاص داده است با کسب ۱۸۰ امتیاز از مسابقات اوپن شیراز و اوپن ترکیه در جایگاه چهلم دنیا، چهارم آسیا و اول ایران قرار گرفت.
علیزاده افزود: مژگان رحمانی از تهران هم با ۱۴۲ امتیاز در رتبه چهل و هشتم دنیا و دوم ایران و مهشاد عوض‌زاده از گرمسار در رتبه نود و پنج دنیا و سوم ایران هستند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه

اتصال مراکز استان‌ها به راه آهن، سیاست در حال اجرای دولت

نوبخت: اتصال مراکز استان‌ها به راه آهن سراسری، یکی از سیاست‌های در اولویت دولت است که به سرعت در حال پیگیری و اجراست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی،  رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز در سفر به خراسان جنوبی و در فرودگاه بیرجند با بیان این مطلب گفت: همان طور که هموطنان اطلاع دارند در یکی دوسال گذشته همدان، کرمانشاه، آذربایجان غربی و گیلان به شبکه سراسری راه آهن متصل شده اند و اخیرا هم راه آهن میانه به بستان آباد افتتاح شده است که سال آینده به تبریز نیز می‌رسد.
نوبخت افزود: در ادامه همین پروژه‌های راه آهن، اتصال خراسان جنوبی و بیرجند هم جز برنامه است که با سرعت بتوانیم به شبکه سراسری راه آهن وصل کنیم.

وی همچنین گفت:امروز از ۱۰هزار واحد مسکونی که برای نیازمندان در خراسان جنوبی تصویب شده است ۲هزار واحد را به بهره برداری می‌رسانیم و سعی داریم بقیه این مسکن‌ها را نیز تا قبل از پایان سال افتتاح کنیم و طوری برنامه ریزی شده است که تعدادی از این واحد‌ها در دهه مبارک فجر به بهره برداری برسد.

کد ویدیو

رئیس سازمان برنامه و بودجه ساخت مسکن برای نیازمندان را اقدامی ارزشمند دانست که در آن برای روستائیان و افراد کم درآمد از محل تسهیلات دولت و کمک نهاد‌های بنیاد مسکن و کمیته امداد امام خمینی(ره) خانه ساخته می‌شود.
نوبخت افزود: در این طرح ۵۰درصد هزینه ساخت واحد‌ها به صورت بلاعوض از سوی دولت پرداخت و ۵۰درصد دیگه با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام خمینی(ره) تأمین می‌شود.
وی گفت: سود تسهیلاتی که از سوی این دو نهاد به ساخت مسکن اختصاص یافته است ۵درصد است که اصل وام و سودش را باز هم دولت تعهد و تضمین کرده است و برای زنان سرپرست خانوار و افرادی که توان پرداخت اقساط تسهیلات را ندارند این خانه‌ها به صورت کاملا رایگان ساخته می‌شود.
با حضور نوبخت
بهره برداری از ۲هزار مسکن در خراسان جنوبی
۲هزار مسکن در خراسان جنوبی با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افتتاح شد.
این واحد‌ها از ۱۰هزار واحد مسکونی که برای نیازمندان در خراسان جنوبی تصویب شده است.
در این طرح ۵۰درصد هزینه ساخت واحد‌ها به صورت بلاعوض از سوی دولت پرداخت و ۵۰درصد دیگر با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام خمینی (ره) تأمین می‌شود.
سود تسهیلاتی که از سوی این دو نهاد به ساخت مسکن اختصاص یافته است ۵درصد است که اصل وام و سودش را باز هم دولت تعهد و تضمین کرده است و برای زنان سرپرست خانوار و افرادی که توان پرداخت اقساط تسهیلات را ندارند این خانه‌ها به صورت کاملا رایگان ساخته می‌شود.

موفقیت صدای خراسان جنوبی در اولین جشنواره فراتر

اثر نویسنده صدای خاوران در اولین جشنواره فرهنگ رانندگی و انضباط ترافیکی موفق به دریافت لوح سپاس شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، راضیه دیانت کار با نویسندگی دو اثر “سین هشتم ” و قایم باشک” در اولینموفقیت صدای خراسان جنوبی در اولین جشنوار فراتر جشنواره فرهنگ رانندگی و انضباط ترافیکی در بخش گزارش های خبری موفق به دریافت لوح سپاس جشنواره شد.

برگزاری همایش علمای اهل سنت در خراسان جنوبی

همایش علمای اهل سنت خراسان جنوبی با موضوع تبیین نقش علما در حماسه ۹ دی در شهرستان درمیان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ،  علمایبرگزاری همایش علمای اهل سنت در خراسان جنوبی شیعه و اهل سنت در این نشست بر تقویت وحدت بین مسلمانان برای مقابله با دشمنان تأکید کردند.
امام جمعه موقت بیرجند در این همایش با بیان اینکه باید با تحکیم وحدت بین مسلمانان، نقشه شوم دشمنان را بی اثر کنیم ، گفت: در راه ایجاد وحدت و انسجام نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد.
حجت الاسلام مختاری با اشاره به جنایت‌های داعش در کشور‌های مسلمان افزود: این گروهک‌ها دست پرورده امریکا بوده و در راستای منافع استکبار جهانی فعالیت می‌کنند و به دنبال ضربه زدن به اسلام هستند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی، جوانان را مورد اهداف شوم خود قرار دادند، گفت: امروز فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به دنبال تخریب اذهان عمومی و جدا کردن جوانان از قرآن، اسلام و مساجد هستند.
حجت الاسلام مختاری افزود: امروز وظیفه علمای تشیع و اهل سنت این است که جهان اسلام را از خطر نفوذ این تفکرات انحرافی، آگاه و گفتمان وحدت را در داخل و خارج از کشور تقویت کنند.
وی گفت: تمام تلاش ما این است تا اسلام ناب و راستین و برداشت منطقی از آیات قرآن را درجامعه نهادینه کنیم چرا که بر خلاف تبلیغات غرب، اسلام دین عقلانیت و مهربانی است.
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر حفظ وحدت بین مسلمان برای مقابله با دشمن، افزود: در قرآن کریم نیز اشاره زیادی به وحدت و اخوت شده که باید مورد توجه قرار گیرد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان درمیان نیز در این مراسم گفت: ۹ دی روز تثبیت جریان انقلاب و همچنین به درستی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است.
مولوی عبدالهی افزود: حماسه ۹ دی یکی از بزرگترین اتفاقات تاریخ انقلاب اسلامی است که در جریان آن، اقتدار ملت ایران بیش از پیش به جهانیان ثابت شد.
وی با تاکید بر اینکه دشمن هرگز دست از دشمنی‌های خود بر نمی‌دارد، گفت: دشمنان همواره سعی دارند تا با ترفند‌های مختلف بین نظام و مردم فاصله ایجاد کنند تا از این طریق بتواند به اهداف شوم خود برسند.
مولوی عبدالهی افزود: فتنه شوم دشمنان به لطف خداوند با درایت و راهنمایی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حضور با بصیرت، اتحاد و یکدلی مردم خنثی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند گفت: به پیشنهاد شهرداری و تصویب شورای اسلامی شهر بیرجند، مودیانی که عوارض ساختمانی خود را در بازه های زمانی 98/10/20 لغایت 98/12/20 به صورت نقدی پرداخت نمایند از تخفیف 20 درصدی برخوردار می شوند.

مهندس جواد بهدانی افزود:  این اقدام به منظور رونق صنعت ساختمان و بستر سازی جهت ایجاد اشتغال و کمک به توسعه شهری انجام می شود.

وی تصریح کرد : راهکار بازگشت بازار ساختمان به مسیر رونق و پویایی، اجرای سیاستهای حمایتی و تشویقی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری یادآور شد: با اعمال سیاستهایی که شهرداری در راستای تحرک بخشی به حوزه ساختمان انجام می دهد بخش قابل توجهی از نقدینگی شهروندان به سمت بازار مسکن هدایت و با افزایش حجم معاملات و سطح تقاضا به مرور زمان رونق به صنعت ساختمان باز می گردد.

بهدانی از شهروندان درخواست کرد با پرداخت به موقع عوارض، شهرداری را در ارائه خدمات هرچه بهتر در حوزه های مختلف مدیریت شهری از جمله آسفالت معابر، جمع آوری پسماند، نگهداری و توسعه فضای سبز و اجرای پروژه های مختلف عمرانی یاری نمایند.

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور