پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

چند خبر از آموزش و پرورش

در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش زیرکوه مطرح شد:
تخصیص100 میلیارد برای تکمیل طرح های نیمه تمام  آموزش و پرورش
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دولت مبلغ یک هزار میلیارد تومان برای تکمیل طرح های نیمه تمام آموزش و پرورش اختصاص داد که یک درصد آن، قریب 10 میلیارد تومان، سهم استان خراسان جنوبی می باشد.

 محمد علی واقعی در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه اظهار کرد: تغییرات به منظور پویایی، چابک سازی و ایجاد فضای جدید در راستای ارتقای فرایند تعلیم و تربیت انجام می شود و در این راستا آنچه که مد نظر است علاوه بر توانمندی، ایمان،خلاقیت  و پشتکار افراد نیز در نظر گرفته می شود.

وی، خدمت بی منت، شفافیت در خدمت و بی طرفی و پرهیز از سیاست زدگی را رمز موفقیت مسئولین در فرایند تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: از مجموع 7 مورد مطروحه در بیانیه گام دوم انقلاب کاربردی شدن 4 محور معنویت و اخلاق، علم و پژوهش، برقرای عدالت آموزشی و سبک زندگی اسلامی در آموزش و پرورش استان ضروری است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به هزینه کرد 2 میلیارد و 500 میلیون تومان برای هوشمند سازی مدارس شهرستان زیرکوه ادامه داد: در حال حاضر85 کلاس درس این شهرستان هوشمند می باشد.

واقعی، دانایی و توسعه را از مهم ترین محورهای کاری آموزش و پرورش استان برشمرد و اضافه کرد: لازمه موفقیت در فرایند حساس و خطیر تعلیم و تربیت برقرای آرامش و استفاده از تجربیات اهل فن، صاحب نظران و پیشکسوتان حوزه تعلیم و تربیت است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ بر ایجاد فضای بانشاط در مدارس مطابق با الگوی اسلامی ایرانی تأکید کرد و ابراز داشت: ایجاد فضای بانشاط باید محور مهم احداث و توسعه مدارس قرار گیرد.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، توسعه را فرایند تحول بنیادین باورهای فرهنگی، نهادهای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی به منظور خلق و متناسب شدن با ظرفیت های جدید و ارتقاء کمی‌و کیفی قابلیت‌ها و توانایی‌های انسانی، آموزشی،علمی و اقتصادی  دانست و خاطر نشان کرد: نیل به چنین مرتبه‌ای، بیش و پیش از همه،‌مستلزم تحول فرهنگی و ارزشی جوامع می‌باشد.

وی؛ با بیان این که بنیاد حیات جمعی انسان را تعلیم و تربیت تشکیل می‌دهد، عنوان کرد: نهاد آموزش و پرورش مهمترین بستر تولید علم و تربیت نیروی انسانی بشمار می‌آید، که با توجه به نقش و شکل فراگیر امروزی آن، یکی از بنیادهایی است که با جامه عمل پوشاندن به کارکردهای تعریف شده خود، اگر نگوئیم سهامدار اصلی، دست کم یکی از سهامداران عمده این فرایند به حساب می‌آید.

گفتنی است در ادامه این مراسم از زحمات علیرضا مهدی پور تجلیل شد و علیرضا طالبی فربه عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه معرفی شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
اجرای طرح روحانی معین در یکصدآموزشگاه بیرجند
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: طرح روحانی معین به صورت آزمایشی و با همکاری حوزه علمیه و دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان در سطح بیش از 100 مدرسه مرکز استان در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ محمد علی واقعی ظهر امروز در هشتمین نشست کمیته همکاری های آموزش و پرورش با حوزه های علمیه اظهار کرد: در سال تحصیلی جاری 19 نفر از روحانیون معزز در قالب طرح سرباز طلبه با آموزش و پرورش استان همکاری داشتند.

وی؛ از فعالیت 127 طلبه خواهر به عنوان مشاور مذهبی در مدارس استان خبر داد و تصریح کرد: بر اساس سامانه همگام تعداد 560 نفر روحانی تحت عنوان امام جماعت در مدارس، نماز ظهر و عصر را اقامه می کنند و پاسخگوی سوالات شرعی دانش آموزان هستند.

واقعی، با اشاره به اجرای طرح مرجعیت و تقلید در مدارس استثنایی استان، ادامه داد: آموزش و پرورش استثنایی استان آمادگی استفاده از  طلاب حوزه علمیه  برای هرچه بهتر برگزار کردن این طرح در مراکز بانیازهای ویژه (ابتدایی و متوسطه ) را دارد .

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اضافه کرد: با درخواست حجت الاسلام صادق دهقانی متقاضی تاسیس و اجاره شیفت عصر مدرسه نوفرست شهرستان بیرجند در مقطع متوسطه ی اول راه دور، پس از طرح و بررسی در شورای نظارت شماره 116 استان مقرر گردید؛ تاسیس مرکز یاد شده پس از فراهم کردن مقدمات، امکانات و شرایط قانونی از طرف موسس، ثبت و بارگذاری اطلاعات در سامانه mosharekatha.ir و تایید مجدد شورای نظارت استان صورت پذیرد.

با مشارکت بیمه معلم انجام شد:
بهره برداری از چهارمین زمین چمن مصنوعی بیرجند آغاز شد
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با مشارکت سرپرستی بیمه معلم خراسان جنوبی، زمین چمن مصنوعی دبستان شاهد شهید رحیمی بیرجند احداث و به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، مهدی گلدانی مقدم در آیین افتتاح این زمین چمن اظهار کرد: برای احداث زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی دبستان شاهد شهید رحیمی شهرستان مبلغ 50 میلیون تومان از محل اعتبارات بیمه معلم استان تأمین و هزینه شده است.

گلدانی مقدم با اشاره به برخورداری بیش از 300 دانش آموز دوره دوم ابتدایی این آموزشگاه از مزایای این طرح، تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید  4 زمین چمن مصنوعی در مدارس مرکز استان احداث شده و به بهره برداری رسیده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان این که 12 زمین چمن مصنوعی دیگر نیز در مدارس شهرستان ها و مناطق استان به بهره برداری رسیده است، ادامه داد: هدف از احداث این زمین ها در مدارس استان ،کمک به ورزش قهرمانی، پربار کردن ساعات ورزش، صرفه جویی در هزینه های جاری مدارس و شناسایی ، هدایت و بارورسازی استعداد های دانش آموزان در عرصه ورزش های قهرمانی به شمار می رود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور