wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۱۲۱
  • ۵۴۸
  • ۵,۱۲۸
  • ۲۵,۹۰۷
  • ۲۲۰,۹۶۵

چشم انداز ۶ ساله دانشگاه بیرجند قرار گرفتن در جمع ۲۰ دانشگاه برتر کشور و هزار دانشگاه برتر جهان است/ دروازه شرقی علـم/ جذب 300 دانشجوی خارجی تا سال 1404

امروز خراسان جنوبی _ حسین زاده / رئیس دانشگاه بیرجند از تهیه سند چشم انداز این دانشگاه تا سال ۱۴۰۴ خبر داد و گفت: به عنوان دانشگاه ما در استان پیگیر هستیم تا بر اساس این سند چشم انداز ۶ ساله بتوانیم تا سال ۱۴۰۴ در جمع ۲۰ دانشگاه برتر کشور و ۱۰۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار بگیریم و جایگاه خود را در رفع مشکلات جامعه و منطقه، تربیت نیروی متخصص برای کشور و روابط بین‌الملل ارتقا دهیم.

جذب ۸۰ دانشجو از افغانستان و اضافه شدن ۱۰ نفر
به جمع اعضای پیوسته هیئت علمی
دکتر احمد خامسان در نشست خبری روز سه شنبه خود افزود: در بحث امور بین الملل امسال برای اولین بار از کشور های دیگر با محوریت کشور افغانستان پذیرش دانشجو داشتیم و ۸۰ دانشجو را از افغانستان جذب دانشگاه کردیم علاوه بر این مجوز ایجاد اداره کنسولی دانشجویان افغانستان را برای استان اخذ نموده ایم که به زودی افتتاح و در دانشگاه بیرجند مستقر خواهد شد. وی به پیگیری برای افزایش تعداد اعضای پیوسته هیئت علمی دانشگاه بیرجند اشاره کرد و گفت: در این راستا بیش از ۱۰ نفر به جمع اعضای پیوسته هیئت علمی دانشگاه اضافه شدند که این دو شاخص یعنی جذب دانشجوی خارجی و افزایش تعداد اعضای پیوسته هیئت علمی رنکینگ دانشگاه را ارتقا می‌دهد و البته اداره کنسولی هم به این امر کمک می‌کند.

چشم‌انداز جذب ۳۰۰ دانشجوی خارجی تا سال ۱۴۰۴
وی با ذکر اینکه جذب ۳۰۰ دانشجوی خارجی را تا سال ۱۴۰۴ در برنامه داریم، اظهار کرد: در راستای مهارت آموزی و افزایش مراکز رشد و نوآوری، فاز اول مرکز رشد و فناوری را با اختصاص ۱۵ میلیارد ریال اجرا کردیم و فاز دوم نیز در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد و در ادامه چهار فاز بعدی را اجرا خواهیم کرد و انجام ماموریت های جدید را در آموزش عالی با ایجاد مراکز نوآوری، شتاب دهی، کافه کارآفرینی و دفتر توسعه آموزش در دستور کار قرار داده‌ایم و مرکز اشتغال‌زایی دانشگاه را نیز تا حدود دو ماه دیگر افتتاح می‌کنیم.

چرخه مهارت آموزی و اشتغال دانشگاه بیرجند
تا پایان امسال تکمیل می‌شود
دکتر خامسان با ذکر اینکه در امور پژوهشی چند محور اصلی را در حوزه‌های کتابخانه، مرکز اطلاع رسانی و مرکز مهارت آموزی (زیست‌بوم) پیگیر هستیم، اضافه کرد: تلاش می‌کنیم تا محیط دانشگاه را به سمتی ببریم که دانشجویان به مهارت آموزی و اشتغال روی آورند و بیش از ۵۰درصد این چرخه را تا پایان سال تکمیل خواهیم کرد. وی ادامه داد: در بخش فناوری دانشگاه سال گذشته هزینه کرد زیادی داشتیم و 2درصد از اعتبارات دانشگاه به این امر اختصاص یافت و اقداماتی چون افزایش پهنای باند و تکمیل زیرساخت فیبر نوری و… را انجام دادیم. وی همچنین گفت: سال گذشته برای اولین بار سامانه جامع دانشگاه را با هدف و شعار چابک‌سازی و غیر حضوری شدن فرآیندهای دانشگاه تغییر دادیم و در سال تحصیلی جدید آن را راه اندازی نمودیم تا دانشجویان و اساتید برای انجام امور نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشند.

با تکمیل آزمایشات مرجع دانشگاه نیاز به ارجاع نمونه های آزمایشگاهی به خارج استان رفع می‌شود
رئیس دانشگاه بیرجند با اشاره به اینکه در بحث فناوری اطلاعات سال گذشته با رشدی ۱۰ تا ۲۰ درصدی به لحاظ اعتباری پیگیر امور شدیم و زیرساخت‌های این بخش تقریباً ایجاد شد، گفت: در بخش آزمایشگاهی نیز سال قبل حدود ۳ میلیارد تومان صرف خرید تجهیزات شد و شبکه آزمایشگاه و کارگاه های دانشگاه برای اولین بار ایجاد شد که پیگیر تجمیع آزمایشگاه‌های پژوهشی دانشگاه هستیم همچنین عملیات احداث سوله آزمایشگاه و کارگاه مرکزی دانشگاه را به‌صورت خیرساز به زودی آغاز می کنیم که ظرف یکی دو سال آینده افتتاح خواهد شد. وی افزود: علاوه بر این اجرای طرح آزمایشگاه مرجع را با حدود یک میلیارد تومان و به مساحت حدود ۳ هزار متر مربع آغاز کرده‌ایم و وعده‌هایی هم برای اختصاص اعتبار گرفته ایم و امیدواریم ظرف دو سه سال آینده این آزمایشگاه مرجع را به بهره‌برداری برسانیم تا دیگر نیاز به ارجاع هیچ نمونه آزمایشگاهی به خارج از استان نباشد.

افتتاح تصفیه خانه آب دانشگاه در دهه فجر امسال
وی از تقویت کتابخانه دانشگاه و اهدای بیش از ۳۵ هزار جلد کتاب مازاد بر نیاز طی چند سال اخیر خبر داد و اظهار کرد: در بحث انتشارات نیز فعالیت‌های روتین دانشگاه در راستای چاپ مقالات در مجلات معتبر انجام می‌شود. در راستای تقویت پژوهش نیز اعتبارات مربوط به پژوهش های اساتید و دانشجویان را به دو برابر قبل افزایش داده و به ۲۴ میلیارد ریال رساندیم که به طور کامل تخصیص یافت. به گفته وی در راستای طرح مدیریت سبز برای تکمیل تصفیه خانه آب دانشگاه یک میلیارد تومان هزینه کردیم و تا دهه فجر امسال آن را به بهره‌برداری می‌رسانیم و علاوه بر این طرح جمع آوری فاضلاب خاکستری را نیز برای دو خوابگاه دخترانه و دو خواب خوابگاه پسرانه اجرا کردیم و با تکمیل پروژه های در دست اجرا حتی یک لیتر آب از چاه های استان برای فضای سبز دانشگاه استفاده نخواهد شد.

می توانیم بزرگترین پارکینگ خورشیدی کشور را داشته باشیم
دکتر خامسان با بیان اینکه کاشت چمن را در دانشگاه بیرجند به حداقل رسانده ایم، گفت: در نمایشگاه مدیریت سبز دانشگاه ها، غرفه دانشگاه بیرجند در سطح وزارتخانه و دانشگاه‌های کشور در ردیف دوم قرار گرفت و وعده اختصاص رقمی بیش از ۳ میلیارد تومان را برای اجرای پروژه‌های حوزه مدیریت سبز به دانشگاه داده شد البته در بحث آب اقداماتی در راستای فرهنگ سازی انجام دادیم و تعویض سر دوش ها و… برای کاهش مصرف آب در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: در زمینه برق هم در راستای استفاده از انرژی خورشیدی، درمانگاه و مرکز نوآوری دانشگاه به پنل های خورشیدی مجهز شدند و این طرح را برای پارکینگ مرکزی دانشگاه نیز پیشنهاد داده‌ایم که در صورت موافقت و اختصاص اعتبار پارکینگ دانشگاه بیرجند به بزرگترین پارکینگ خورشیدی کشور تبدیل خواهد شد. علاوه بر این تعویض لامپ های قدیمی با لامپ های فوق کم مصرف از دیگر اقدامات صورت گرفته است.
تمام زباله‌های تر دانشگاه به کود تبدیل می‌شود
وی به بحث تقویت بازیافت و فرهنگ‌سازی در این راستا و ایجاد چرخه بازیافت دانشگاه بیرجند نیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تمام زباله‌های تر دانشگاه در چالکود تبدیل به کود می‌شود و در اسفند ماه اولین محصول چالکود در اختیار همکاران فضای سبز دانشگاه قرار می‌گیرد. وی افزود: در همین راستا و در زمینه استانداردسازی پیگیر بروز کردن تجهیزات و اخذ استانداردهای موتورخانه های دو خوابگاه سرو و صدف شدیم که کار موتورخانه اصلی خوابگاه سرو تکمیل شده و موتورخانه خوابگاه صدف بیش از ۵۰ درصد پیشرفت دارد. وی با اشاره به برنامه‌ریزی دانشگاه برای ایجاد سه موزه دانشگاه بیرجند، آموزش و فرهنگ و علم و فناوری اضافه کرد: امیدواریم موزه دانشگاه بیرجند و موزه آموزش و فرهنگ را تا شهریور ماه سال آینده به بهره‌برداری برسانیم و در کنار اینها مرکز بیرجند پژوهی و مرکز علم و فناوری نیز ایجاد خواهد شد.

تبدیل موزه؛ دانشگاه بیرجند به کلاسی آموزشی
برای مدارس و دانشجویان
دکتر خامسان تصریح کرد: در کالج دانشگاه که مرکز ارائه دوره های کوتاه مدت دانشگاه خواهد بود شرکت های دانشگاهی را فعال خواهیم کرد و در حال حاضر ۶ شرکت را در حال استقرار داریم و امیدواریم در تمامی زمینه‌ها این شرکت‌ها را ایجاد و ارائه خدمت نماییم. وی با ذکر این که در دانشگاه بیرجند با گنجینه های بسیار قوی روبه‌رو هستیم موزه حشره شناسی دانشگاه را بی نظیر دانست و گفت: تلاش می‌کنیم همه این بخش‌ها را به مکان جدید موزه دانشگاه منتقل نماییم و آن را به کلاسی آموزشی برای استفاده مدارس و دانشجویان تبدیل کنیم و بیش از ۲۵۰۰ متر مربع برای این مجموعه در نظر گرفته ایم و ان شاءا… یک سالن را سال آینده به بهره‌برداری می‌رسانیم و یک میلیارد تومان برای موزه دانشگاه هزینه خواهیم کرد.

احیای کامل باغ امیرآباد نیازمند ۱۰ میلیارد تومان
وی از بازسازی اتاق کار دکتر گنجی در آینده نزدیک خبر داد و عدم نامگذاری معابر و میادین در سطح شهر بیرجند به نام بزرگانی چون دکتر گنجی، دکتر معتمدنژاد، دکتر شکوهی و… را دلیل کم توجهی به آنها ذکر کرد و افزود: در دانشگاه بیرجند سعی می کنیم سهم خود را در این زمینه ادا کنیم و نام گذاری ساختمان های داخلی دانشگاه به نام پدران علم ایران در همین راستا صورت می‌گیرد. وی به هزینه کرد یک میلیارد تومان برای اجرای فاز اول مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه بیرجند در باغ امیر آباد در سال گذشته اشاره کرد و با بیان اینکه به پژوهشکده انار در فردوس و باغ امیر آباد در بیرجند کم‌توجهی شده است، اظهار کرد: باغ امیرآباد یک باغ بی نظیر است که برای احیای کامل آن نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان نیاز است و ما در این راستا تفاهم‌نامه‌ای با میراث فرهنگی امضا کرده‌ایم.

افزایش ۱۸ درصدی آمار دانشجویان روزانه دانشگاه بیرجند
رئیس دانشگاه بیرجند از برگزاری دومین همایش ملی فرهنگ دانشگاهی در ششم آذر ماه امسال به میزبانی این دانشگاه خبر داد و سرانه دانشجویی دانشگاه را در سال جاری ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ذکر کرد و گفت: پیگیر هستیم تا سرانه دانشجویی دانشگاه را به سرانه دانشگاه‌های هم‌تراز برسانیم. وی با اشاره به افزایش ۱۸ درصدی آمار دانشجویان روزانه دانشگاه بیرجند نسبت به سال گذشته افزود: آمار دانشجویان روزانه دانشگاه از ۸۸۰۷ نفر در سال ۹۷ به ۱۰۴۱۷ نفر در سال جاری افزایش یافته است ضمن اینکه امسال تعداد دانشجویان ورودی ما نیز نسبت به سال گذشته حدود ۹ درصد افزایش داشته است.

دانشگاه بیرجند و دانشکده های اقماری 12 هزار
و 784 دانشجو و ۳۴۵ عضو هیئت علمی دارد
دکتر خامسان آمار کل دانشجویان دانشگاه بیرجند و دانشکده های اقماری دانشگاه (دانشکده فنی فردوس، آموزشکده کشاورزی سرایان و آموزشکده های کشاورزی سربیشه) را ۱۳ هزار و ۷۸۴ نفر ذکر کرد با بیان اینکه از این تعداد ۱۲ هزار و ۶۸۳ نفر در دانشگاه بیرجند تحصیل می‌کنند، گفت: از مجموع دانشجویان دانشگاه بیرجند و دانشکده های اقماری آن ۱۴۶ نفر دانشجوی کاردانی، ۳۶۴ نفر دانشجوی کارشناسی ناپیوسته، ۱۰ هزار و ۸۶ نفر دانشجوی کارشناسی، ۲۶۰۲ نفر دانشجوی کارشناسی ارشد و ۵۸۶ نفر دانشجوی دکترای تخصصی هستند. وی اضافه کرد: در دانشگاه بیرجند نیز دانشجویان کارشناسی ۹۴۹۵ نفر، دانشجویان کارشناسی ارشد ۲۶۰۲ نفر و دانشجویان دکترای تخصصی ۵۸۶ نفر هستند، وی تعداد اعضای هیئت علمی دانشگاه بیرجند را نیز در حال حاضر ۳۴۵ نفر ذکر کرد و افزود: از این تعداد ۲۲ نفر استاد تمام، ۸۶ نفر دانشیار، ۲۰۴ نفر استادیار و ۳۱ نفر مربی هستند.

ضربه زدن به دانشگاه‌ها حربه دشمنان است
به گفته دکتر خامسان به جز دانشکده فنی فردوس سایر دانشکده های اقماری دانشگاه بیرجند در زمینه جذب دانشجو وضعیت خوبی ندارند. معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند نیز با بیان اینکه جذب اساتید در این دانشگاه با آینده نگری انجام می شود، گفت: برنامه مدون و دقیقی برای جذب و ارتقای اساتید تدوین شده و آیین‌نامه ترفیعی دانشگاه بر این اساس تغییر یافته و حساسیت ها بیشتر شده است.
دکتر آیتی به اقدامات گسترده دانشگاه بیرجند در جذب دانشجو نیز اشاره کرد و افزود: در شرایطی که در کشور با کاهش ۲۰ درصدی دانشجو روبرو بوده‌ایم و جمعیت دانشجویی از ۵ میلیون نفر به ۴ میلیون نفر کاهش یافته و حتی دانشگاه های بزرگ نیز افت دانشجو داشته‌اند دانشگاه‌بیرجند افزایش دانشجو داشته است. وی با ذکر اینکه معتقدیم آموزش عالی واقعاً به توسعه استان کمک می کند، اضافه کرد: ضربه زدن به دانشگاه‌ها از حربه‌های دشمنان است و حتی اگر یک دانش آموز با استعداد به این خاطر از تحصیل در دانشگاه باز بماند ما متضرر خواهیم شد.

دانشگاه بیرجند ۲۰۱ رشته دارد
وی جایگاه خوب دانشگاه بیرجند و آموزش عالی استان اشاره کرد و ارتباط خوب اساتید با دانشجویان را دلیل درصد قبولی بالای دانشجویان استان دانست و تصریح کرد: تقریباً تمامی فرآیندهای دانشگاه بیرجند برای همکاران و دانشجویان سیستماتیک شده و تا مهر سال آینده این فرآیند تکمیل می‌شود. به گفته وی هر ساله ۳ تا ۴ رتبه تک رقمی در المپیادهای دانشجویی داریم و کسب رتبه های تک رقمی طی ۵ سال متوالی در رشته‌ای در المپیادها اتفاقی نیست و نشان از ظرفیت‌های دانشگاه بیرجند دارد. دکتر آیتی به اقدامات سنگین دانشگاه بیرجند در یک سال گذشته در بحث مدیریت برنامه ریزی و توسعه دانشجویی اشاره کرد و گفت: ما یک دانشگاه جامع هستیم و از سطح فعالیت‌های گسترده‌ای برخورداریم و با داشتن ۲۰۱ رشته که اخذ مجوز هر کدام یک پروژه بسیار سنگین است ۱۵ کد رشته جدید را نیز در حال بررسی داریم.

رونمایی از منشور اخلاقی اساتید ۱۸ آبان در دانشگاه بیرجند
وی در ادامه گفت: رونمایی از منشور اخلاقی اساتید را با حضور دکتر معین وزیر سابق علوم و رئیس فعلی انجمن اخلاق در علم و فناوری را به میزبانی دانشگاه بیرجند در ۱۸ آبان ماه امسال روز ملی کیفیت خواهیم داشت که در پروژه های یکساله این منشور را تدوین کردیم. دکتر آیتی در پایان از برگزاری نشست معاونان آموزشی دانشگاه های منطقه ۹ کشور در دی ماه امسال در دانشگاه بیرجند خبر داد.

تا دو سال آینده هیچ خوابگاه دانشجویی
در سطح شهر نخواهیم داشت
معاون دانشجویی دانشگاه بیرجند نیز با بیان اینکه اداره خوابگاهها، تغذیه، رفاه، تربیت بدنی، مرکز مشاوره و درمان، مرکز بهداشت و درمان، کمیسیون های خاص و شوراهای انضباطی زیر نظر این معاونت اداره می شود، گفت: تمامی دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه این دانشگاه خوابگاه می‌گیرند و امسال به تمامی پسران متقاضی نیز خوابگاه دادیم. دکتر خورشیدزاده به تلاش‌های دانشگاه در راستای ارتقای خوابگاه‌ها اشاره کرد و افزود: ۳۷۶۵ نفر گنجایش خوابگاهی داریم ضمن اینکه تمامی اقدامات مربوط به خوابگاه شامل انتخاب اتاق، انتخاب هم اتاقی و … به صورت سیستماتیک و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام می‌شود ضمن اینکه سال آینده خوابگاه ابوذر به پردیس دانشگاه منتقل می‌شود و تا دو سال آینده هیچ خوابگاه دانشجویی در سطح شهر نخواهیم داشت. وی از پیشرفت ۷۰ درصدی خوابگاه در حال احداث دانشگاه بیرجند توسط بنیاد ۱۵ خرداد خبر داد و گفت: آشپزخانه مرکزی دانشگاه صنعتی است و آمادگی دارد تا به همه موسسات آموزش عالی شهر برای طبخ و توزیع غذای ارائه خدمت دهد ضمن اینکه یک رستوران مکمل را به بهره‌برداری رسانده ایم و یک رستوران مکمل دیگر به ظرفیت هزار نفر در حال احداث می باشد که تا ترم آینده حتما راه اندازی می شود.

امکان انتخاب نوع غذا توسط دانشجویان
به گفته وی در برنامه غذای روزانه دانشگاه 10 منو داریم و امسال ۱۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قرارداد طبخ غذا به امضا رسانده ایم و برنامه غذایی ما در طول هر ترم تا ۳بار تغییر می‌کند. دکتر خورشیدزاده همچنین گفت: تمامی دانشجویان ما پایش سلامت جسم و روان می‌شوند و در صورت نیاز به کلینیک های تخصصی و آزمایشگاه های طرف قرارداد ما ارجاع داده می شوند ضمن اینکه تمامی خوابگاه های ما روانشناس و مشاور دارد و در مرکز بهداشت و درمان دانشگاه نیز همه روزه ۹ تا ۱۲ خدمت دندانپزشکی با تعرفه های دارالشفا های سطح شهر ارائه می گردد.

مجهز ترین مرکز تندرستی
وی در پایان افزود: در بخش تربیت بدنی نیز مجهز ترین مجموعه آبی و مجهز ترین مرکز بدنسازی دانشجویی را داریم و مجهزترین مرکز تندرستی را نیز که خدمات پایش سلامت و اندازه‌گیری میزان چربی را نیز ارائه می‌دهد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 10 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور