سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۰۸
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۶۲
  • ۲۶,۶۷۸
  • ۲۱۹,۵۱۰

چرا انتقاد می کنیم…؟!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
یکی از دوستان گلایه می کرد که فلانی، با این سرمقالاتی که می نویسی انتظار داری که مردم در انتخابات شرکت کنند و رای به صندوق بریزند، این همه نقد و تخریب و…چه خبر است؟ یک بار دوبار صد بار، نمی شود که همه اش نقدکنی و خیال کنی ادای روشنفکری در می آوری و قرار است مردم را از ظلمت به نور هدایت کنی …!!
دیدم راست می گوید، اصولا نقد کردن و ارائه طریق دادن در کشور ما نه اینکه تبدیل به یک اصل نشده بلکه مبدل به شمشیر لبه تیزی شده و همواره بر پس گردن قلم و قلم به دستش سنگینی می کند.
گفتم، حاجی مگر خودت همیشه فریاد از شرایط موجود نمی زنی؟ مگر به سبک خودت انتقاد نمی کنی؟ می دونی چیه حاجی، می دونی تلمبار نقدهای ناکرده و چشم پوشی از خطاهای کوچک اینک تبدیل به آواری شده که شاهد آنیم، می دونی که اختلاس ها از عددهای کوچکی از ۳۰ سال پیش شروع شد و کسی هم به روی خودش نیاورد و اطلاع رسانی نشد و درب مغازه نقادی را ده قفله کردند تا به شکل پلکانی رشد کرد و به مرحله ای رسید که یکی از رئسای بانک ها باسه هزار میلیارد تومان اختلاس آپارتمان ساز کشور کانادا شد، باز بنام مصلحت دهان قلم و قلم به دست را گل گرفتند تا افتضاح موسسات مالی به شکل زنجیره ای رویت شد…!!
میدونی حاجی، آنقدر نگفتیم و ننوشتیم که پولشویی و انواع قاچاق و زمین خواری و تولد شوم آقازاده ها تبدیل شد به یک رویه..
حاجی، بنام مصلحت اندیشی و فشار قدرتمندان سیاسی و اقتصادی نفس قلم مان را گرفتند که نگذارند درباره فسادهای خانمان سوز و حق کش اداری چیزکی بنویسیم و برویم به سراغ چرایی این مطلب که چرا ثروت این مملکت تمام و کمال به دست مردم نمی رسد و با عدالت تقسیم نمی شود…!!
حاجی باور کن از بس در مورد خوردن حق جوانانی که خورده شد تا با تلفن این و آن بجایشان از ما بهتران جانشین شوند ننوشتیم، یعنی اجازه نداشتیم که بنویسیم حالمان از هرچه قلم و قلم به دست است به هم خورد…!!
گفتم حاجی، اگر قرار باشه که برای رای دادن مردم لب بدوزیم و چیزی نگوییم آنوقت یکی دیگر از صَعیف ترین مجلس های طول تاریخ انقلاب همچون مجلس کنونی برای مان تدارک می بینند…!!
گفتم حاجی می دونی شفافیت در آمار و عملکرد و پرهیز از دروغ و لاپوشانی کردن و قرنطینه نکردن واقعیات از مردم یکی از اصولی ترین و ارزشمندترین روش های حکمرانیست که کشور را برای سال های بسیار طولانی بیمه کرده و او را بر روی ریل توسعه اخلاقی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی می نشاند و از تک صدایی و یکدست شدن همه افکار که بسیار هم خطرناک است دور می کند؟!!!
وقت خداحافظی دستم را فشرد و محترمانه گفت، مردم به اندازه کافی نا امیدند تو دیگه شورترش نکن….اینایی که میگی درست اما…
حاجی رفت و من ماندم و کوهی از سوالاتی که افکار عمومی را به مرحله بدی رسانده….!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یک =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور