wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

چرا از حرف زدن با مردم می ترسیم …؟!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
اینک که در آستانه انتخابات دوباره تبدیل به مردم شده ایم تا با انداختن رأی در صندوق های لاک و مهر شده به اسامی که برای مان انتخاب کرده اند دست به انتخابی دیگر بزنیم از مسئولین بالا دستی مان که اتفاقا به شکل مستقیم و یا غیر مستقیم منتخب ما مردم نیز هستند، با این درک و عقل کم و اندک مان فقط یک پرسش از آنانی که فقط روی ماه شان را به مناسبت های مختلف در سیمای محبوب مان می بینیم داریم، سؤالی که در کمال بی ادبی و تضییع اوقات شریف شان، ذهن ناقص یا ناداشته ما را سخت به خود مشغول کرده است..!!!
وقتی از مردم حرف می زنیم یعنی این که ما تمام قدرت و مشروعیت مان را از مردم و رأی آنان می گیریم، یعنی در قبال اعتماد مردم به ما باید در برابر آنان خاضعانه و خاشعانه کرنش کنیم و به خواسته ها و سؤالات بی شمارشان پاسخ دهیم، یعنی تمام آنچه که هستیم و پرو پاگاندایی که برای خودمان قائلیم به خاطر شرافت و اعتماد مردمی است که ما را از درون صندوق های رأی بیرون کشیدند. قرار نیست ما مردم تا روشن شدن آرای خوانده شده و مشخص شدن وضعیت منتخبین، مردم باشیم و از آن روز به بعد ما را سه طلاقه کنید آن هم بدون حق رجوع…!!! سؤال اساسی اینجاست که به وجدان بیدار خویش رجوع کنید و ببینید در زمان کسب رأی از یکان یکان این مردم خوش باور چه قول ها و درب باغ سبز هایی به آنان نشان داده اید و چرا هیچگاه آنها عملیاتی نمی شوند؟ واقعا انتظار دارید که مردم احساس حماقت نکنند؟ قول های رئیس جمهور را که یادمان نرفته، قول های نمایندگان را هم در زمان انتخاب فراموش نکرده ایم، پس چرا اتفاقی که حداقل یکبار به نفع مردم رقم بخورد ندیدیم تا دلمان آرام گیرد که رأی مان حلال شده؟ اصلا هم مهم نیست که دلخوش به اصطلاحات کودکانه اصلاح طلبی و اصولگرایی باشیم، در هیچ دوره ای از دوران های مجلس و ریاست جمهوری و سایر انتخابات نیز ما نه دیدیم و نه شنیدیم که آقایان بیایند و به مردم گزارش دهند که چرا از دست شان کاری بر نمی آید و چه عامل و عواملی باعث چنین ضربات مهلکی به اعتماد مردم شده است؟ به راستی بنام مصلحت چرا از افشای وقایع پشت پرده خوف دارید؟ اینان همان مردمی هستند که به تک تک شمایان اعتماد کردند که زندگی شان سامان گیرد نه اینکه خانه خراب شوند؟ از چه نیرو و ارگانی این همه وحشت دارید که واقعیات را با مردم درمیان نمی گذارید؟ آزادگی افراد در هر لباس و عنوانی اینگونه مواقع تعریف می شود، از مردم به شما نزدیک تر چه کسانی هستند؟ چرا اینقدر خنثی و با ترس و لرز و در قالب استعارات و با لکنت زبان و ایما و اشاره حرف می زنید؟!!! چرا از افشای واقعیاتی که می تواند کشور و انقلاب را بیمه کند خوف دارید؟ مردم از تک تک شمایان پاسخ می خواهند، شفاف و صریح بدون حاشیه و توجیه و ضغری و کبری کردن، اگر مردم را محرم ندانید مفهومش این است که شما نامحرمید و اگر محرم می دانید بگویید چه خبر است آن جاهایی که مردم نمی بینند و اما شما آگاهید، آنگاه خواهید دید که آن اتفاق مبارک که همانا اعتماد عمومی به حاکمان شان است کم کم جوانه خواهد زد و باز ریشه خواهد زد …!! با مردم باشید نه بر مردم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 7 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور